Glavni meni

KLE 500

Započeo gaja, 26 Oktobar, 2010, 02:17

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Giga Kle poslato 01 Mart, 2016, 21:03
Hahahahahha umirem od ¾elje da vidim makinu koja je promenila tri agregata.....Sreæa pa u ram nemora ni¹ta da se sipa.
Ostali manje vi¹e znaju moju ludu prièu... :D

Septembra 2011-te sam na vrhu Golije na kamen od 100 kila skrcao karter na savr¹eno ispravnom agregatu. To nije bio veliki problem, malo je curkalo ulje ali ni¹ta stra¹no. Re¹io sam da ga zalepim teènim metalom, uspeo, ali dihtung kartera napravio od nekog masnjikavog kartona pa je tu poèeo pomalo da pu¹ta. Godinu dana kasnije popizdim, nabavim karter i aj da ga ne menjam sam odem u rahmetli laboratoriju u sumrak i tada prvo u¹rafe karter sa dva dihtunga pa poène da curi ulje svuda, a onda prilikom ponovne monta¾e(veæ po mraku) ispadne jedna gumica ¹to dihtuje uljnu magistralu koja ide kroz karter i posle 20km sa nedovoljnim pritiskom ulja istopi se jedan le¾eæi le¾aj i ta klipnjaèa poplavi... Tad sam kupio drugi agregat koji i nije ba¹ bio dobar, ali iskoristio sam bregaste(GPZ), magnet, deklove iklipnjaèu i radilicu... Zameni mi Alja le¾aj i klipnjaèu i radilicu, sve ok mada je opet na karteru pu¹tao malo ulja, ali ni¹ta stra¹no... u toku sledeæe godine sam par puta sipao neka sranja za zaustavljanje curenja ulja(jer sam lenj), par puta ga zavrteo u crveno i naènem drugi le¾eæi le¾aj... Tako je radio par hiljada do proleæa 2014-te kad je ponovo zakovao... E tad sam jedini put zamenio agregat, i dalje malo curka ulje, ali da ga jebem ako æu da èaèkam vi¹e... ;D

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2016, 10:50E tad sam jedini put zamenio agregat, i dalje malo curka ulje, ali da ga jebem ako æu da èaèkam vi¹e... ;D

..ne èaèkaj, gledaj oglase za novi agregat! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


Andreja

Kupi ne¹to sa elektromotorom :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

I to mo¾e da se sjebe... ;D

Hohštapler

...ti mo¾e¹ sve..
Setimo se epizode "Kako se ne montira tablica"...  kad si montirao tablicu hol¹rafovima tako ¹to si ih uvio u akumulator!!!  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Je l' za¹rafio tablicu? - Jeste. Pa ¹ta je onda problem? :D U naslovu teme se ne pominje akumulator :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Giga Kle

Citat: Ho¹tapler poslato 02 Mart, 2016, 12:22
Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2016, 10:50E tad sam jedini put zamenio agregat, i dalje malo curka ulje, ali da ga jebem ako æu da èaèkam vi¹e... ;D

..ne èaèkaj, gledaj oglase za novi agregat! :D
A fa pitam jel imas onaj susplek ( zastitu) za karter i jel to radi posa.

Lazic

Citat: Andreja poslato 04 Mart, 2016, 21:59
Je l' za¹rafio tablicu? - Jeste. Pa ¹ta je onda problem? :D U naslovu teme se ne pominje akumulator :D
©ta vi¹e naslov teme je bio: Kako se NE kreæe na more... ;D A zato ¹to sam par sati pre polaska ubio akumulator hol¹rafovima... ;D

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,10940.msg319956.html#msg319956

Lazic

#169
Citat: Dzigi Boy poslato 27 Jun, 2011, 02:30
Naravno kod mene je zato je zato sto ne radi.......meni skele nije izdala 50000KM ejjjjjj!!!!! a ni nece!!!!

Pa taj KLE da toliko puta pao i tresnuo kao moja skela ram ne bi imao.......a ja naplatio 2 totalne stete, i nista.....
Ne znam da li gore prate forum, ali na kraju KLE toliko puta pao i tresnuo i ni¹ta... 5 godina bez najru¾nijeg manijaka... Mada cenim da je i dalje naru¾niji MM...

mali_zmaj

Ne mozes vjerovati....,sad si tu,sad te nema..nisam ga licno znao..,al se sjecam kako je branio Skelu,prozivao na trkanje..,lood,al pozitivno naravno!!
jin-jang

TT600

Izvinjavam se sto dizem temu iz mrtvih, ali od juce sam vlasnik KLE 500 iz 1996 god. Ne znam sta mi je to trebalo  ;) ali nisam mogao da propustim ovakav primerak od coveka kog poznajem vec dugi niz godina i koji je strastveni motociklista












Gavrolini

Lepo izgleda. Cestitam.

El Jefe

Ни ми не знамо што вам је ТО требало
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Dobar je KLE-pac,samo ako je dobro odr¾avan. Èestitam,sic uraðen,to je bitno..,vizir, super!!  Ja sam se fino navozao sa njim,kad sam ga imao.
jin-jang