Glavni meni

KLE 500

Započeo gaja, 26 Oktobar, 2010, 02:17

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar


nije KLE al je njegova skela bila.

mkt


penzos

  :(    jedna od prvih stvari koja me je odu¹evila na forumu. Ko nije proèitao-evo, neæete po¾aliti.

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,2221.0.html
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mkt

ja citao 3 puta  [thumb_up]

Andreja

Vrhunska tema, spada u top 10 na forumu :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Jedna od najboljih... ne znam koliko sam puta proèitao.
I posebno je "te¹ka" jer nikada neæe biti zavr¹ena...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

#126
Kako neæe, svi æemo se pridru¾iti Igoru jednog dana... Jako sam sreæan ¹to sam ga poznavao i dru¾io se sa njim... I radili par puta zajedno, i varili zajedno...

Ovako mu je gara¾a izgledala kad je sreðena... Naðoh malopre na googl-u...




p0peye

Данас (јуче ) у цугу прочитах тему.
Шта рећи а не заплакати...
Читам, а неки детаљи ме ( као и већину овде )  асоцирају на моје детињство...
Нека му је лака земља.
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Hohštapler

...svi ljudi osete kraj kad boluju, valjda te to menja.

Sta ga je nagnalo da to pi¹e nikad neæemo znati ali ja cu uvek misliti da je to.
Ton kojim pi¹e je blag, detalji, oseæanja...
Ispoved.
...i to je samo mi¹ljenje ne znaèi da sam u pravu.
Znam samo da niko drugi nije otvorio sliènu temu i da niko nije opisao svoj ¾ivot kao on...
Osim blesavog æizaLa koji ima Naopaku temu al taj æe ¾iveti ko vrana, koristi tradicionalne metode leèenja <3 :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Mani me, juèe merim puls, 110 i to tako manje vi¹e stalno, ima istro¹im èuku do 50... :o

p0peye

... Ево нађох на "неком другом форуму" податак:
Citat
Odvrne¹ gornji plastièni èep i zaviri¹ unutra, trebalo bi da vidi¹ dovoljno ruba magneta da bi mogao da prepozna¹, mo¾e¹ i da odvrne¹ sredi¹nji èep, unutra gurne¹ gedoru 14 i malo zarotira¹ radilicu da ga bolje sagleda¹.

Ljevo je novi tip, desno stari tip


Сад - немам појма да ли је изводљиво...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Lazic

Ovaj stari se veæ dezintegri¹e... ;D

OKi


Moj problem na 1994 god KLE, ostao samo jedan magnet citav :P :P . Problem resio majtor Grga,  magnetom od zzr600, ili tako neka kawa od 600 ccm, bilo je tu jos kojekakvih stelovanja . Lepe uspomene me vezuju za ovaj motor. :)



Giga Kle

Sediste preradio sam. Memo pena prrsvukao kozom dal sam pogresio neznam videcemo. Promenio lanac i lancanike i prednju gumu spoljnu i unutrasnju. Promenio ulje. Sipao Eneos 10-40  nanagovor drugara nikakvih bitnijih promena u odnosu na prethodni motul nema. Rad isti ravnomeran, lamela ne kliza za sad sve ok. U planu kupovina novih ajde sad k60 scout i unutasnjih. Za sad mogu ove da se teraju. Problem koje plocice napred. Vasa preporuka. Bio kod majstora hitna zamena ptednjih plocica ima dva risa na disku. Koji proizvoðac cena radnja????


OKi

Citat: Giga Kle poslato 21 Februar, 2016, 14:49
Sediste preradio sam. Memo pena prrsvukao kozom...
... Sipao Eneos 10-40 ...   

-Gre¹ka, ako je ko¾a - prava (napije se vode) , pa posle  :P
-Ima ovde moto majstora, ali ako smem da ka¾em bolje bi bilo ulje veæe gustine, da ne ka¾em gu¹èije-gustije  ;D

Giga Kle

Generalno ne planiram da vozim po ki¹i a ako me zatekne negde jbg. U svakom sluèaju skajèina æe da radi ako bude problema.

Lazic

Skaj potraje 3-4 godine...

Giga Kle

Citat: Giga Kle poslato 21 Februar, 2016, 22:54
Generalno ne planiram da vozim po ki¹i a ako me zatekne negde jbg. U svakom sluèaju skajèina æe da radi ako bude problema.
Ulje nije dobro  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
Lamela ne prijanja dobro. Novo ulje i filter.  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

OKi

Citat: Giga Kle poslato 24 Februar, 2016, 23:26
Ulje nije dobro  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh]
Lamela ne prijanja dobro. Novo ulje i filter.  [ljutko] [ljutko] [ljutko]
Koje æe¹ ulje?