Glavni meni

KLE 500

Započeo gaja, 26 Oktobar, 2010, 02:17

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

evo ja cu prvi da dodjem za ns to da gledam samo kazite kad!

Havarisan

ima drugar jednog kle-a sa radijalnom prednjom tako da koci dobro, a imam ja jos grdju skelu od tvoje i ide kao popizdeo. samo sto je Kawa...

Lazic

Citat: Havarisan poslato 29 Jun, 2011, 01:39
Nego nisam ti ni rekao da sam mogao juce da te pokupim kolima na semaforu kod tvoje zgrade kad si stao na treptuce zeleno. jedva sam ukocio.

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bre Dzigi, posle Beogradjani voze kao manijaci...  [neampojma] Nije ni cudo da vam tako izgledamo, ako svi imate obicaj da stanete na zeleno... [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

Lazicu u NS Bib Brotheg opasno vreba, libo me tuki da prodjem, na zuto............

ja sam promenio navike i odma kocim..

Posto kamere vrebaju, ja sam siguran da se ja necu prvi da dobijem cestitku od MUP.......ali ti Lazicu imas vece sanse od mene [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

ako to budes radio u bg ima neko da te pokupi od pozadi

Kengur

Ako to uradis u BG spakovace ti skelu u pedu... :D

P.S. Jebo to trkanje kad znas Miseluk napamet, mozes od ivicnjaka do ivicnjaka...

Reci koja glupost da te pozovem sad ja da se trkama na Avala ringu(od Avale ka Ralji/ Mladenovcu)  a ja tu odrastao, sve moguce motore tu peglao, sva moguca kola, vise puta ispravljao krivine i naleta na lastine autobuse itd... To nije fer... :)

Realno, opet deonica koju nepoznajes moze biti prevelik rizik da iz gluposti se napravi sranje...

Dzigi Boy

Ne kapirate, ja sam isao prvi, jesam mogao da prodjem, a havarisani je isao iza mene..........u ZR nema kamera....i razmisljao sam, posto on nije znao gde idemo.........bolje da stanem nego da njega opici kamera je on ne bi 100% stigao...


Ja Manijaci nemam nameru da me olese ove kamere..........



Kengure slazem se apsolutno.....naravno da je domaci teren velika prednost........a naravno ima i ovde par igraca koji heklaju........

Navuci nekog na tanak led bi bilo bas lose......

Kengur

Ma slazem, ne mogu ja da nekog ko je odrastao na miseluku tek tako operem... Pusti pozere koji se sminkerisu po gradu...

Opet, mene bi neko istreso iz gaca da sam ja na litri... Recimo ja litru ne znam da vozim i znam bar 5 ljudi koji bi me sa 6com oprali istog trenutka na bilo kom terenu...

Ali opet 6cu sam dobro brijao i mucio sam neke prosecne vozace na litrama... A da mi das 1000ku ja ko retard, mnogo mi jako i malo km imam na njima...

Znaci najmerodavnija je "staza"... Trkacki oklopi, oprema, nema saobracaja(osim kad hitna vozi u kontra smeru :D )...


A predlog za tebe i havarisanog: Dodjite na Ada huju i vozite na vreme. Ko napravi sporiji krug, placa svima pice i klopu... :)

Dzigi Boy

Pa naravno, Miseluk i njegove krivine bas su ko stvorene za Enduro........to sto neko misli da ima vise CCM moze samo da misli da mu je bolje.......pogotovo na izlasku iz krivine.......ljudi se ponesu, i eto ti bureka......ja zavrcem pun gas iz krivine, i soram se tacno kolko treba........a veca kubikaza kada ti secne bulju, useres se od straha.....

Miseluk nema ni jednu krivinu, za R pa da ti ides recimo 180 to ne postoji.......

Najdebilnije mi je kada vidim pozera ide sa prvca i onde nailazi na Mixerovu krivinu.....u kojoj obicno ima kola i moras da usporis zbog kola...........a fenser naidje na cistu krivinu, i ne prodje kroz nju nego ode pravo?????

A ja se radujem ko majmun kad je cisto........


A na Adi nisam nikad bio, pa valjda cemo i tamo da se okupimo, pa da vidim o cemu se radi?????

Kengur

Ada Huja, karting staza, voze ljudi dosta tamo... Imas temu u domacem moto sportu, baci pogled...

Ako vozite na vreme, ja kao predlagac imam pravo na najvecu porciju... :D

Dzigi Boy

Znam, video sam naravno, ali nisam nikad bio.......a nadam se da ce biti prilike....




Nego zezate me sto sam kocio.......citajte ovo?
http://www.b92.net/automobili/aktuelno.php?yyyy=2011&mm=06&nav_id=521637

Lazic

Misli se na zuto, kad se pali zeleno, posle crvenog... Kad se pali zuto, posle zelenog, vazi stara odredba, ako ne mozes bezbedno da se zaustavis, moze... Provereno...

mali_zmaj

 Mislim da ova tema treba da se nazove Suzuki DR,a da mi sirotinja i naivcine koji vozaju KLE'a otvorimo novi temu o nasim ljubimcima,a ovu nazovemo kao ¹to gore navedoh!    [rolleyes]
jin-jang

zuba

e a da stavite ¹iljke i seèiva na toèkove da trka bude zanimljivija?

Havarisan

ma slabo ja teram samo se zajebavam da vidim da li ce se Dzigi navuci. ja inace vozim skuter i slab sa sam sa saltanjem. steta sto Kawa ne pravi skutere.

Lazic

slab si ti i sa skuterom...  [rofl] [rofl] [rofl]

Dzigi Boy

A ja i spartak smo zajedno vozili u pravcu rima....nego neki gladijatori nas pobise usput jbg.

Lazic

Dzigi from beyond...

imaginos

Pitanje za vlasnike KLE-ova: koliko vam je potrosnja na 100km u gradskoj voznji, a koliko na otvorenom putu?

Lazic

Pfff, od 4 na otvorenom, kad burazer vozi(gura), oko 5-6 opet na otvorenom kad ja vozim(80-140kmh), u gradu od 6-7.5 u zavisnosti koliko sam trigger happy, a najvise na autoputu sa suvozacicom od 60 kg+100kg(ja), pun gas 8.2... Kazu da je sve to mnogo, ali od kad sam ga kupio pre 2 godine, samo sam nedavno oprao filter za vazduh...