Glavni meni

KLE 500

Započeo gaja, 26 Oktobar, 2010, 02:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dzigi Boy

Naravno kod mene je zato je zato sto ne radi.......meni skele nije izdala 50000KM ejjjjjj!!!!! a ni nece!!!!

Pa taj KLE da toliko puta pao i tresnuo kao moja skela ram ne bi imao.......a ja naplatio 2 totalne stete, i nista.....

mali_zmaj

Morat cu biti malo grub pa se unaprijed izvinjavam!! Da ste pje¹aci ljubili  bi tog Kle-a u dupe da ga ima! Svaki motor je dobar,posebno kad si pje¹ak,e sad dali manje i vi¹e......!? Koliko para toliko mjuze!
jin-jang

Dzigi Boy

Ovako ja danas satavio tog kle 500 i kuda nego na Miseluk, pa da prenesem moje utiske......

znaci po pitanju vibracije jako miran.......krajnja brzina od 170 je i vise nego prevelika, motocikl se katastrofalno lose ponasa i zmijulji se previse......moja skela sa 3 kofera pun gas je mirnija od njega 10X

Kocioni sistem katastrofaaaaaaaaaaaaaaaa........znaci 2X sam se preforsirao i nisam mogao da stanem nego sam produzio pravo.........zadnja kocnica je jednoklipna toliko bedna da kao da je nema........moja skela ima dva klipa na zadnjoj i mnogo bolje koci, a ni to nije dovoljno.........sve u svemu nemam neke pohvale sem sto nema vibracije, i suc mu je neki lepo uradjen i tu je stvarno udoban......u krivini mi isto nesto nije narocit........

Sve u svemu, mogu da zakljucim, da cu odneti sa mojom Skelom svakog KLE 500, a u krivini me nece videti........ako neko misli drugacije slobodan je da se provoza samnom, ako izgubim poklonicu mu skelu uz duboki naklon i respekt do nebaaaaaaa.....  [klanjam_se][klanjam_se] ali to se nece desiti!!! [thumb_down] [thumb_down] [nono] [nono]

Havarisan

Samo reci vreme i mesto. Ja dolazim sa KLE-om, a ti sa skelom. Trka u motor!  Moze?

Dzigi Boy

hahahhahahhahaahhahahahahahah moze, ja sam vec na Miseluku i cekam

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Sta reci, osim  [watching]...

Bugi

Aaaaaaa mora tu struèna komisija od nekoliko desetina manijaka da prisustvuje . komisijski da se to zavede i tako to

kawa ninja



@ Havarisan uz tebe smo oderi ga ... [thumb_up] ...onda se nece vise pojavljivati ovde u temi o motociklima nego ima svoju o skelama  [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

lord_oblivion

Ako ga odere, nece imati o cemu da pise  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Gašpar

Ja navijam za Havarisanog  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

kawa ninja

#71
  I JA GO GOGOOGGOOOOGOOOOGOOOOGGGOOO RAZBIJAJ SKELEDZIJE HAVARISANI PA POSLE ZURKA [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja] [kawasaki_ninja]

Edit

zaboravih   :) :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Dzigi Boy

Mozete vi da navijate koliko gog hocete..........jel ima neko sa nekom vecom kubikazom da vidi kako ko to ide?????


Kad je bilo okupljanje na Fruskoj braco moja Manijaci, STA JE BILO????  odziv da se provoza Miseluk bio NULAAAAAAA!!!!!!!!!!

Gasa je provozao jedan turisticki krug i to je bilo to......??

Ja ostavio Vandu u krevetu i reko netreba mi ni u ludili, sad ce Manijaci da heklaju neke krugove, ono Manijaci se parkirali ko Nemci pored puta i uzivaju u lepom vremenu????

Sto nije bilo barem 5..6 Manijaka pa da se vozimo??????????

Pa ja tu heklam kao najveci moguci manijak!!!!! Da nafura se tip sa ZZR 1200 i boli ga srce kako ga oderem odnese me na pravcu i onda udje u krivinu i kada mu ja zadahcem za vratom ko Simonceli a on se prosora i samo sto ne padne....onde izdje iz krivine i kaze sebi UFFFF pusti budaletinu dobro je da nisam pao!!!!

Pa vi niste svesni koliko meni fali moj prijatelj koji se penzionisao posle borebe za nekim fenserom koji je vozio GSKR 1000 i kada nije mogao da odere ovog mog prijatelja na matoroj XT600 sto Misa vozi, pokosio ga na izlasku iz okretnice i ovaj se izlomio ko majmun........

E ja sam se sa tim deckom od 13 godine vozio, a nase trke se zovu SMRT ili POBEDA!!!!!!

Ako mislite da su konji najbitniji debelo ste se zajebali!!!!!!!!

Ko god hoce i kad god hoce ili je u prolazu slobodno moze da mi se javi, da se provozamo, ja najvise i volim kada ima takvih barem 3...4 igraca pa da przimo ko ljudi......


A ti Lazicu grickas semenke i samo gledas??????hahahahaha

Pobedjuje onaj koji vise pomera granice!!!!!!

Nemojte biti smesni odrao sam tu toliko mocnijih masina, a najvise se smejem i vristim ispod kacige, kada zakoljem takve nafurane igrace i onda oni  brzinom svetlosti napusti Misluk, jer bas imaju neodlozna posla, ili moraju na posao!!!

A da vam ne pricam kada je jedan lik isto probao, a klinci sa 125CCM vriste od smeha suze im cure, navijaju deca za slabijeg koji pobedjuje!!!!


Za kraj jedna recenica.....Nikada nemozes saznati sta je dosta dok ne saznas sta je previse!!!!!!

E ja sam previse puta saznao sta je previse!!!!!!!!


Havarisan

pa gde si ti? ja se sad vratio sa Miseluka, a tebe nigde nema. salim se naravno (da sam bio na miseluku), a za trku kad god hoces ali neka staza koja je i meni i tebi nepoznata. nego nisam ti ni rekao da sam mogao juce da te pokupim kolima na semaforu kod tvoje zgrade kad si stao na treptuce zeleno. jedva sam ukocio.

Dzigi Boy

Pa preterao sam, ali tu imas pandura, koji bas cekaju takve.....

A i da si me pokupio, digao bih se hahahahah

Dzigi Boy

da si me pokupio 100% ne bi zavali muriju!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Havarisan

Ali bi obavezno pogledali!

Dzigi Boy

Pogledali bi naravno hahahhah

Nisam vam rekao da sam jedno 7 dana vozio TDM900 ne treba da vam kazem da sam najvise vremena proveo u vezbi na miseluku...

I onda sam razmisljao kad bih sad  sebe sa TDM mogao da vidim  na Skeli eeeee sto me to zanimalo bas sam mastaooooooo......

jedno je sigurno 100% brze prodjem krivinu sa Skelom.....

Sad adminu mogu da prebace ovo na temu Miseluk hheehehhe

Dzigi Boy


kawa ninja


Dzigi decko ... elem, stvarno dobro odradis pisanije tu nema zbora... smem da se kladim kad bi gospoda iz Skandala saznala za tvoje sposobnosti da znas lepo da se ophodis prema papiru(mislim na pisanje ne na brisanje) bio bi glavna novinarska zvezda kod njih,a verujem da bi te Cece , Mece, Kuce,Mace.Dare ,Rade i ostale grand zvezde obozavale  :)

Verujemo ti mi da si na Miseluku drao mnoge ma verovatno sve sto se pojavilo...ma sad se setih ja 2000 god ono na miseluku kad onaj sa r-1 uleteo u box i povredio Stankarinog malog koji je vozio 125 ,a i Radetu sjebo prednji deo kombija onog Ford tranzita ...e naso se ja tu ,a neki likovi pricaju o tebi i tvojoj skeli i kako deres sve zivo i kako ces jos dugo vladati moto scenom Miseluka sa tvojom nadaleko cuvenom skelom i cuj jos su tad upozoravali da nije dobro kaciti se sa tobom jer na Miseluku si ti CAR i ko se tu zakaci ne da ce biti pobedjen nego i ponizen ne bitno sta vozio gixera , r 1 , 10 ku , cbr1000 f-18 , suhoja, miraza...sta god tu tebi niko nista ne moze i to je tako , tacka , amin  [klanjam_se]
Ma de smem da ti se javim ja od tada zaobilazim Novi Sad u sirokom  luku , ama i Vojvodinu cu odkud znam gde se moze na tebe naleteti ....a ne bih da me bas ponizavas toliko jebiga sta cu strasljiv sam  [neampojma]
Ma mislim da mi je najbolje da prodam motor  i ostatak zivota provedem povuceno i mirno i da negiram da sam ikad vozio motor jer da kazem nekom verovatno cu negde iznad cuti duboki preteci bariton" Sad ce tebe Dzigi odrati ko zeca" i sta bi mi onda drugo preostalo nego u misiju rupu i miran  :-[
Mislim ... sta znam ...ipak si ti strasni Dzigi boj  od Miseluka i s tobom nema zezanja... [nono]

Ma ipak mislim da bi te Havarisan odrao ko zeca...sa KLE-om dal Lazicevim il nekim drugim ne bitno  [yahoo]  [kawasaki_ninja]

  [watching]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green