Glavni meni

KLE 500

Započeo gaja, 26 Oktobar, 2010, 02:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zuba

Hoæu da kompletiram alat pa me zanima koji je kljuè za NGKDR9EA tj za sveæicu za KLE-a?

Taraba

18mm i odmah da ti ka¾em da æe¹ to te¹ko naæi.
Ja sam na kraju morao da turpijam cevasti kljuè da mo¾e da priðe sveæici.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ghost rider

Citat: Taraba poslato 09 Maj, 2011, 20:21
18mm i odmah da ti ka¾em da æe¹ to te¹ko naæi.
Ja sam na kraju morao da turpijam cevasti kljuè da mo¾e da priðe sveæici.

ista situacija ko meni sa gpz-om :D
Born to ride, ride to die....

Taraba

Ma dobar deo japanaca, ako ne i svi voze 18mm.
Kad sam tra¾io kljuè za sveæicu 18mm u svim radnjama me gledali kao "Vidi ovog bolida...."
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zuba

E hvala vam! Na¹ao sam cevasti u WOBI-ju na To¹inom bunaru kod sinagoge, 600 kinti!

ghost rider

Ja imam svoj home made i dobro me sluzi :D
Born to ride, ride to die....

mali_zmaj

Vjeèni problem taj kljuè! Moj KLE je 94-o god. Prepravljen sic kod Bobana,razlika neopisiva,vizir uzet od Ivana,i to onaj sa prorezom,i ne radi radnju! Barem meni,stvara mi turbulencije u vrhu kacige! Ja sam 1.70m.  Tako da moram doletit da ga skratim malo,Ivan svoje vizire prepravlja besplatno. Ostalo je sve odlicno s obzirom da je najjeftiniji bajk svih vremena,potro¹nja ok.ulje ne tro¹i,obaram ga u krivinama koliko mogu,a on moze jos,ali ja ne smijem!!! Evo zadnja voznja do Umaga i nazad,bez ikakvih problema!!! MOra se obratit paznja kod paljenja,nista na silu,sa strpljenjem! Onda  pali,èak i prvo paljenje poslije zime!! Koènice lo¹e,ali kad se èovjek privikne ide... Ne paliti na guranje,moj kolega probao svoj i preskoèio lanac! ©ta reæi ful bajk,a za malo love! Svestran,ali nista u kompletu! Jeftin i za registraciju,popravak,nekakva sitna grunfovanja koja ga znatno unaprijede!!  ©ta reæi veæ samo "to je KLE".
jin-jang

Taraba

Najbolji motor za gledanje na skupovima.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Tu bi se i Ian Coates slozio sa tobom... Nije mogao da se odvoji od onog zutog, Zubinog i non stop ga je hvalio... [yahoo] [cheers]

Ivan1979

Citat: Taraba poslato 31 Maj, 2011, 16:46
Najbolji motor za gledanje na skupovima.

[klanjam_se]

Taraba

Citat: Lazic poslato 31 Maj, 2011, 18:49
Tu bi se i Ian Coates slozio sa tobom... Nije mogao da se odvoji od onog zutog, Zubinog i non stop ga je hvalio... [yahoo] [cheers]

Ne znam koliko je to imalo veze sa KLE-om, koliko sa njegovom bojom.
Ian izgleda mnogo gotivi ¾utu boju.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mali_zmaj

Ma dosadila mu Afrika,pa kad je vidio KLE-a do¾ivio prosvjetljenje!!  :))))))
jin-jang

zlacjani

Evo i ja da se upi¹em kao biv¹i vlasnik pomenutog modela, otuðio sam ga pretpro¹le godine i ponovo mi se stvorila ¾elja za istim, slatko sam se navozao za malo para na KLE-u, cele sezone oko 15 iljada km bez nekog preteranog ulaganja, odu¹evio me kao prvi ozbiljniji motor uz brdo opro¹tenih poèetnièkih gre¹aka na drumu...respect

mali_zmaj

moja raga    ;D
jin-jang

KIZA73

Dajte ljudi napljujte ga bar malo, dicice mu cenu, zajebace afriku. A taman sam mislio da djoram bandita za kle-a.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Gavrolini

mislim da ne postoji vece pljuvanje nego da ja kazem iskreno sta mislim o tom motoru.

Lazic

Ajde Gavro, navali... :D

Gavrolini

Jedina dobra stvar kod tog motora je mala potrosnja i relativno povoljna registracija. E sad po mom misljenju jedan agregat ne moze da bude dobar i za enduro i za naked-a i za chopera i za sport turera. Kawa je tih godina gurala taj agregat gde god je stigla(en500,KLE,er5,gpz) i po meni ni jedan od tih motora nema performanse kakve bi trebao da ima. AJ da kazemo da taj agregat i odgovara za er5 i gpz ali svakako nije za enduro  i choper.  Motor koji je mrtav u malim a dobija snagu u malo vecim obrtajima svakako nije za enduro. Kle je neudoban do zla boga,bar sa fabrickim sedistem. To je prihvatljivo za neki hard enduro ali kle svakako to nije. Neki kazu da je to izdrziv motor...ja se ne slazem. Kod mene je na EN500 pukao lanac u masini i to na leru...a pre toga se nije cuo ni da zvecka. Pokrsio je pola masine...a da ne pricamo o cuvenoj bolesti zvanoj MAGNET KOJI SE RASPADA SAM OD SEBE.  SVe u svemu jedno veliko sranje,koje moze da zadovolji  potrebe nekog skromnijeg vozaca ili pocetnika.

KIZA73

To Gavro, pljuvacu matori [cheers]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Taraba

Barem je zabavno gledati ga :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?