Glavni meni

Kalendar domaceg sampionata

Započeo Gašpar, 18 Maj, 2011, 15:00

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

bice tri trke u mesec, al samo na papiru. cirkus, e, crna gora, nemam nista protiv, al ne znam gde bi to moglo da se desi, osim na setalistu, kao sto Gaspar kaze, a opet, ko zna, sve je moguce. mogao bih i odvest tu trku, taman da ostanem na odmoru
Brzi od smrti, Jaci od bola

Radanovic

Trka u CG bi se trebala odr¾ati u Beranama

Mad Max

ako bude CG, bice to trka za pamcenje, nova staza, niko nije vozio, a svi pun gas
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

To bi bila fora da bude trka posle neke kraæe pauze, da svi budu ¾eljni gasa  ;D

Dakle idemo u Berane, idemo  [cheers]

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

Ne deluje mi Aerodrom kao dobra konfiguracija za stazu, al aj ko zna

[attachment deleted by admin]

Mad Max

na pocetku piste levo do Dolca, pa za Ivan grad i nazad pistom, kud ces bolji krug, svi koji ne voze BMW ne moraju dolazit
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

A staviæe 5 èunjeva da dobije po neku krivinu, ¹ta ti je  ;D

x3mer89

Draze je to spominjao ljetos da ce praviti u Podgorici trku ako se ne rijesi nesto tj ne popravi stanje u Zaluzanima.
Ne znam samo kakvi su uslovi.
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Joker

Kakva ce to biti ludnica u Cg... :) Kakav prenos da se stavi? To mora da se isprati...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Jecko

Hocu i ja da idem na trke.... i ja i ja i ja... :P

Radanovic

Moguæe je da æe se voziti u Podgorici na aerodromu aero kluba '' ©piro Mugo¹a ''

Aleksandar Tosic Toske Kruzna trka Podgorica 2005 peugeot 106 Gr N

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Brrka

Ovoliko guma u zivotu nisam video :D

Gašpar

Ba¹ zanimljivo deluje staza  [facepalm]

Radanovic

Trka u Vr¹cu koja je trebala biti 1. juna , pomjera se za 1. septembar .

'' .... trka je odlo¾ena iz tehnièkih razloga izazvanih padom glavnog organizatora trke Kuleta Peri¹iæa ''  [ludak]

Sledeæa trka 12. maja u Kraljevu

x3mer89

Hoce se voziti Crna Gora? Zna li iko?
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Gašpar


x3mer89

Pitam zato sto se spominju Zaluzani u septembru...
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Gašpar

Nema kad u septembru. Vr¹ac prvog, Batajnica 21. Nerealno da ubace jo¹ jednu trku, a pre toga tri meseca ni¹ta nije bilo.