Glavni meni

Agregat + ram + sve ostalo

Započeo markodjurovic, 17 Maj, 2011, 19:12

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

markodjurovic

Doshlo teshko doba, tako da Frankestajn polako postaje luksuz.

Inache ko ne zna specifikacije su sledece:

Ram, kochnice, far i tochkovi su od Kinroada XT50GY 2008 godiste, samim tim motor je trajno registrovan i vodi se na moje ime. Zbice na tochkovima menjane i stavljene deblje. Lezajevi skinuti kineski i stavljeni nemachki

Agregat
Honda CBR125 2004 godiste, vodeno hladjenje u odlichnom stanju. Ulje ne troshi ni malo a sipana je full sintetika najrenomiranijih proizvodjacha, a i staje oko 1.1 litara ulja. Potroshnju ne mogu da vam kazem jer je vozen uglavnom van puta. Shestostepeni menjach. Na "duzim" putovanjima od oko 200km sa nas dvoje troshio je oko 4 - 4.5 litra. Snaga 13 konja max rpm 10000

Radijator
Enduro sa shtitnicima. U rashladnom sistemu nikad nije chista voda bila. Zapushenih a i nezapushenih rupa nema.

Karburator
Del orto

Struja
Hondina izuzev reglera koji je Joshkin

Lanac lanchanici
trial lanac hoda 428, zadnji lanchanik aluminijum 48 zuba, prednji standard honda cbr 125 sve novo. Veliki zadnji lanchanik mu omogucava veliki obrtni momenat. Ceo projekta je i pravljen za off

















cena za sve zajedno 400e .

Moze i na krcmu
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Gašpar

Sve radi? Kako se ponasa na off-u?
Krcma je sta?  :D

markodjurovic

Sve radi naravno. Eh na offu se ponasa kao da ima 13 konja :D, za ono voznje sa razgledanjem je opusteno.

Krcma je kao pecenja kad se krcmi, ono ne uzmes celo nego deo :). Kao sto Mire piton rece

CitatI sad opet svoga vranca jasem, i u krcmi krcmim svoja stada. Kitim svirce i razbijam case, i proklinjem devojku iz grada.
;)

evo i video

ride.dv
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Vlajko

Taman za mog ortaka.. sacu ga zovem..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

lord_oblivion

A posto je ona Honda u pozadini ?  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vlajko

Zamisli to je i ovaj moj pitao..?!

Marko, posto Onda?

meni se ucinila ok kombina.. jerbo ovaj nema A.. samo pozutelu B  [doh]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Mare70a

Jel motor u Bgu ili Kv-u?
Zainteresovan
veloce come un proiettile

Mare70a

veloce come un proiettile

markodjurovic

Honda u pozadini moze samo u zamenu :P

Motor je u BG
telefon 064/265-2121
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

mohikanac

A kako se sad ovaj motor registruje,posto nemas vise trajne reg.Imas li neke papire od ovog agregata jer verovatno nisi ni atest uradio.

markodjurovic

Jesi kupac ili opet kucas nesto cisto da bi nakucao? Takve stvari se pitaju na PP.
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

zemunboy

Citat: mohikanac poslato 18 Maj, 2011, 16:56
A kako se sad ovaj motor registruje,posto nemas vise trajne reg.Imas li neke papire od ovog agregata jer verovatno nisi ni atest uradio.
A zar nisi ti cmizdravo napustio ovaj forum jer te dirao veliki zli zmaj, a sad ti isto radis???   [zvizdi]

mohikanac

Uzdrzacu se od daljih komentara u ovoj temi,dane bi doslo do svadje,ali moje pitanje je svakako imalo poentu.

Lazic

Jao, kuku, lele, sad bih ga kupio pa makar ga parkirao na terasu... Jao bre marko, 400 evra, jao.... [doh] [doh] [doh] [glavazid] [glavazid] [glavazid] Seci me ako nije kostao sve zajedno 2000... [glavazid]

markodjurovic

Cuti imenjace i mene dusa boli, al kad se mora ...
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Lazic

jel primas cekove...? jaoooo...

markodjurovic

Kakvo je vreme krenulo bice i na cekove ;)
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

skijash

Jel prima¹ staru deviznu ¹tednju?

markodjurovic

meni je sve jedno odakle evri poticu :D
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

Lazic

Jaaaoooo... Znaci ljudi, ovo ako se za ove pare ne proda do ujutru, odoh da pozajmljujem pare... Kad bi samo znali koliko je para i truda i vremena, otislo u frankenstajna... [glavazid] [glavazid] [glavazid]