Glavni meni

SPAMERI

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 16 Maj, 2011, 16:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

Citat: UFF poslato 16 Maj, 2011, 22:11
OVAJ JE UBEDLJIVO NAJVECI SMARAC I RAZMISLJAM DA GA TRAJNO BANUJEM!  [zena]  [prebicute]  [bejzbolka] [ban] [adminpower] [ninjaborba] [obesiose] [pop]

http://www.motomanijaci.com/index.php?action=profile

sta ostali misle o njemu?
Citat: UFF poslato 16 Maj, 2011, 22:11
OVAJ JE UBEDLJIVO NAJVECI SMARAC I RAZMISLJAM DA GA TRAJNO BANUJEM!  [zena]  [prebicute]  [bejzbolka] [ban] [adminpower] [ninjaborba] [obesiose] [pop]
pa banuj ako te cini srecnim...
assumption is the mother of all fuck up...!

BANE BROTHERHOOD

ljudiiiii pa marko uff nam uterao onako bratski  [rofl] [rofl] [rofl]   ovoooo je neka fora breeee kad god kliknesh na ovo sranje uvek ti izadje tvoj licni profill uaaaaa breee pa on je u stvari..... NAJVECIIII SPAMER OD SVIH NAS!!!!DOLE VLADAAAAA BREEEE  [djavo] [djavo]  UAAAA UUUUAAAAAaaaaa [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

jerej

Jerej i Grobar = Pogrebno preduzece " KAD - TAD"   ;D ;D

jerej

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Maj, 2011, 00:20
ljudiiiii pa marko uff nam uterao onako bratski  [rofl] [rofl] [rofl]   ovoooo je neka fora breeee kad god kliknesh na ovo sranje uvek ti izadje tvoj licni profill uaaaaa breee pa on je u stvari..... NAJVECIIII SPAMER OD SVIH NAS!!!!DOLE VLADAAAAA BREEEE  [djavo] [djavo]  UAAAA UUUUAAAAAaaaaa [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Dobro jutro Kolumbo...  ;D ;D ;D ;D

balcan girl

bane kazi hvala  ;D ;D ;D ;D a za uffa  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] u nedelju na fruskoj  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

jerej

Kako razlikujemo Kineza od Japanca??? Gajgerovim brojacem!  :o

Bori¹a

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 17 Maj, 2011, 00:20
ljudiiiii pa marko uff nam uterao onako bratski  [rofl] [rofl] [rofl]   ovoooo je neka fora breeee kad god kliknesh na ovo sranje uvek ti izadje tvoj licni profill uaaaaa breee pa on je u stvari..... NAJVECIIII SPAMER OD SVIH NAS!!!!DOLE VLADAAAAA BREEEE  [djavo] [djavo]  UAAAA UUUUAAAAAaaaaa [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  koja fora tek sad sam provalio :D hahahahaahah svaka ti dala ja sam se napalio na bananu :D :D :D

Lazic

Na svakih 6 meseci, neko se upeca... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Samo ne sme mnogo cesto...

BANE BROTHERHOOD

Citat: balcan girl poslato 17 Maj, 2011, 00:26
bane kazi hvala  ;D ;D ;D ;D a za uffa  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] u nedelju na fruskoj  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
hvala sister hvalaaaaa  ;D ;D
sta cu kad sam gloooooop za komjutere jbga  [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

balcan girl

zato mi ne mozemo da snimamo filmove i da kad porastemo budemo UFF hahahahaah mada ja sad hocu da budem stefan xr kad porastem jbg ima moj posao iz snova :D radi u pivari loce celi dan pivo i jos mu placaju debele pare za to a ne radi drugu smenu i vikend :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: jerej poslato 17 Maj, 2011, 00:27
Kako razlikujemo Kineza od Japanca??? Gajgerovim brojacem!  :o

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

KIZA69

 [watching] e cim pocne kisa ,odma zajebancija....svi se dohvate compa i ura..  [bejzbolka]
assumption is the mother of all fuck up...!

Kengur

Pocinju kisne kliste....

balcan girl

maaa joook nije to zbog kise to od uzbudjenja zbog predstojeceg manijacenja pa da se svi predstave u sto boljem svetlu :D :D :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Ja sam se stvarno primio na foru :D

balcan girl

i ja sam u prvih 2 minuta dok nisam skontala :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

Ja sam tek shvatio kad je BANE to naglas rekao :D

Dzigi Boy

hihihihih ne mogu da verujem da to nista znali????


Podli UFF!!!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Tako su Mileta Fazera na BJB navukli, a on se covek primio, pa se nasao jako uvredjen..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

KIZA69

i ja sam al za malo,jer sam procitao da je balkan girl prokomentarisala nesto kao ''pa banuj me'',e tu mi vec nije bilo jasno,,gledam svoj profil a ona govori za sebe...i onda je vec i bane utrcao sa komentarom  gde se videlo sve...
assumption is the mother of all fuck up...!

balcan girl

to je taj uffovski rad, hahahaha sreca njegova sto se mi ne vredjamo tako lako hahahahaha manijaci sta ces :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!