Glavni meni

FRU©KA GORA via NOVI SAD 22. Maj- za ekipu iz Beograda.

Započeo zuba, 14 Maj, 2011, 02:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zuba

Potrudiæu se da od¹tampam i iseèem mape za sve. Ga¹o daj iz spiska koliko æe od prilike biti ljudi na U¹æu?

Ako æemo da se vozimo organizovano, za one koji nisu vozili u grupi obavezno treba da znaju:

Grupa ne bi trebala biti veæa od pet vozaèa.
Vozi se u cik-cak formaciji. - Predvodnik je u levom delu trake.
Paralelna vo¾nja je najstro¾e zabranjena!
Manje iskusni vozaèi bi trebali da budu ispred kako bi iskusniji mogli da ih nadgledaju.
Nema preticanja!
Zadnji vozaè odreðuje brzinu grupe tj. ako vozaèi ispred odmaknu, trebaju usporiti i saèekati zadnjeg da se ponovo prikljuèi.
Prestrojava se prvo zadnji u koloni (samim tim otvara prostor za vozaèe ispred) pa onda po redu do prvog.


dzimika

ima naravno tu znakova rukom mada to vecina moze da provali sta je u pitanju

ja iskreno ne volim voznju u grupi ali ne vozim brzo pa me skoro svako moze sustici, ali od iriga manje iskusni neka me ne prate vec neka prate samo put bicu u podnozju :D

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

skijash

Au bre, kakva su to pravila, jesmo rekli kenonbol trka do NS-a? :D

Gašpar

Citat: skijash poslato 19 Maj, 2011, 18:05
Au bre, kakva su to pravila, jesmo rekli kenonbol trka do NS-a? :D

Jes, jes, jes  ;D ;D ;D

balcan girl

neko pominjao kolonu??? jel to ono dva i dva u redu i svi se drze za ruke?? :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zuba

Do Novog Sada svako mo¾e da doðe solo ali ako se ne organizujemo ima da se pogubimo od Novog Sada do D¾igijeve gajbe!

Evo ga link za mapu spremnu za ¹tampanje pa ko voli nek' izvoli!  [hello]

https://rapidshare.com/files/2973027513/bg-ns.pdf

@ dzimika molim te proveri da li sam dobro obele¾io sve jer sam radio po tvojoj mapi, a ja nikada tuda nisam i¹ao...


Bugi

Ovaj PDF ne¹to odbija da se rastvori , jel do mene ili njega ?

zuba

Nemam pojma, mo¾da ima¹ stariji reader? Trebalo bi da otvaraju svi posle 6. verzije...

Bugi

najnoviji model readera posedujem  [veryangry] . aj ako se vi¹e niko ne po¾ali onda je do mene . Probaæu neku drugu varijantu

zuba

Od¹tampaæu primerak i za tebe bre, mojne èupa¹ kosu! :D

Bugi

Ubedi me . I da sam uspeo da otvorim riknuo mi ¹tampaè pre .... dana . Jbg , oskudacija ....

balcan girl

odstampaj i za mene glupi lap top nema stampac :D neka znj verzija :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

dzimika

Citat: zuba poslato 19 Maj, 2011, 19:04
Evo ga link za mapu spremnu za ¹tampanje pa ko voli nek' izvoli!  [hello]

https://rapidshare.com/files/2973027513/bg-ns.pdf

@ dzimika molim te proveri da li sam dobro obele¾io sve jer sam radio po tvojoj mapi, a ja nikada tuda nisam i¹ao...

losa ti je mapa, tj nije dovoljno detaljna a i od simanovaca do pecinaca si iscrtao da se ide preko auto puta
iskoristi maps.google.com pa print screen u paint-u i iscrtas putanju lepo kao i ja ako hoces da stampas

Gašpar

Aman sta vam je, ko ce da se izgubi do Novog Sada?   [ludak] [ludak]

Tom ko ne zna da stigne do Novog Sada iscrtajte i mapu kako stici do Usca  ;D

Mortisha

Ako hocete da stampate mape....uradite mapu...
I posaljite meni na mail...a ja posto brojim kupce u ZIri od dosade mogu sutra da ih odstampam i da ih isecem... Samo mi recite u koliko kom...60-70 dosta ;D?


edit:)
Nemoj tako vlas'...ima nas koji nikada nismo bili u Novome Sadu ;D
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

Bugi

Ja se obièno izgubim tek u Novom Sadu , do njega stignem nekako . A i sa izla¾enjem iz istog imam problema

Gašpar

E a ko ce u nedelju da ostane da cuva forum?  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Bugi


UFF

Citat: zuba poslato 19 Maj, 2011, 17:09
Ako æemo da se vozimo organizovano, za one koji nisu vozili u grupi obavezno treba da znaju:

Grupa ne bi trebala biti veæa od pet vozaèa.
Vozi se u cik-cak formaciji. - Predvodnik je u levom delu trake.
Paralelna vo¾nja je najstro¾e zabranjena!
Manje iskusni vozaèi bi trebali da budu ispred kako bi iskusniji mogli da ih nadgledaju.
Nema preticanja!
Zadnji vozaè odreðuje brzinu grupe tj. ako vozaèi ispred odmaknu, trebaju usporiti i saèekati zadnjeg da se ponovo prikljuèi.
Prestrojava se prvo zadnji u koloni (samim tim otvara prostor za vozaèe ispred) pa onda po redu do prvog.

Hmm... dobra ti ta pravila  [policaja] (fali jos strojev korak svi da nauce i da obuku prsluke takodje razliciti modeli motora ne mogu i istu grupu a pod modelom mislim i na boju radi jednobraznosti)
i korisna pravila
stvarno!
al na zalost nista od toga se ovde nece primenjivati
vozi kako ko hoce-opsta anarhija, ako ti odgovara kolona vozi u koloni, ako ti se vozi brze ti cepaj, ako se pokvaris ili padnes zovi nekog za kog mislis da ce da ti se javi i da ima dovoljno brz motor da stigne nekog majstora iz grupe :D

i samo jedno pravilo: kad obilazis obavezno pun gas da te ovaj ispred tebe cuje da se ne bi zabo u njega  [djavo]
sto se ostalog tice samo zdrav razum  [ludak]