Glavni meni

4. MotoGP - LeMans, Francuska

Započeo Gašpar, 10 Maj, 2011, 11:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zmiya

pravila postoje,zato je i dobio kaznu..

3006

Citat: revolution poslato 19 Maj, 2011, 09:56
Nazalost nisi u pravu. Rossi obilazi na bezobrazluk iznutra...i ostavlja mogucnost korekcije putanje onome spolja. Ovako moze svako da obidje, zaleti se kao ludak, a onda isece ovog ispred sebe u nadi da ce on da koci, i da ga ne udari...kamikaze potez
Ba¹ tako. Rosi uleæe iznutra, koèi i usporava protivnika koji takoðe mora da koèi, ali obila¾enje je èisto. Ako ste gledali snimak kamere sa Pedrosine maske, vidi se ¹ta je uradio èupavi, kako ga je isekao. Po meni, èista gre¹ka Simonèelija. Odnosno, ne gre¹ka nego kurèenje.

¹tampar

Predla¾em da Simonceli dobije titulu ''najmanijak godine'' i da mu se po¹alje majica ''moto manijaci''  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

mislim da trbe da izbacimo MM majce sa brojem 58 SIC, znate ono kao rossi fanovi 46
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RAmireZ

E jesi blesav, ali ideja ti je dobra  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

ЯЭВОЛУТИОН

Pa meni Vlajko rekao da UFF vozi kao SIC, da ga je sekao na putu na frusku goru...pa reko kad je vec tako
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Aha iseko sam ga ko sto je onaj auto Milo¹*-a sa snimka koji je on postavio u temi o kamerama ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 29 Maj, 2011, 00:07
Aha iseko sam ga ko sto je onaj auto Milo¹*-a sa snimka koji je on postavio u temi o kamerama ;)
dakle Vlajko je strasljivac....vlajko strasljivac..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar


UFF

gaso platices krvlju za uzaludno potrosenih 3 minuta mog zivota :D

zmiya

sreæa da nemam na poslu pristup youtubetu..

Gašpar

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2011, 13:24
gaso platices krvlju za uzaludno potrosenih 3 minuta mog zivota :D

Trka docarana do najsitnijih detalja  :D

ЯЭВОЛУТИОН

ko je rekao da je borko najveci spamer.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11