Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Drakulina_glava jesi ti rodjak sa Debelim Zmajom ? :D

Laki-zr

©to slonica koristi kao tampon?
- Ovcu.

Zverka

trudna fata ... pa dok su ona muz i jos neka tamo teta setali po nedodjiji ufatilo fatu ...i kreno porodjaj
i sad nema vremena za lekare no moras da odradis tu sta ti sleduje
babice bili mujo i ta zena ...i sad upalise lampu ... vide sta se desava tamo dole ...kad izdaje jedna beba,druga ,treca,...
tek ce ti mujo ni 5 ni 6 BOLAN GASI TO SVIJETLO VIS DA SU KRENULI NA ISTO KO MUSICE :)
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Dolazi raznosac Pica na vrata jedne stare gospodje i zvoni
kada je baka cula da neko zvoni starim promuklim glasom se prodere
KO JEEEEEE
sa druge strane vrata odgovor
Raznosac Pica
...Kaze baka
UDJI SINKO I RAZNESI JE
Never ride faster than your angel can fly

:D

monsterbnt

Zasto je Bog stvorio cunami ? Pa da i siromasni vide more :)))
Smrt SVIMA!!!!

svetac

danas mi je ulepsao dan!  [yahoo]
plavusa

monsterbnt

Copy paste sa jednog drugog foruma

Student je pao na ispitu iz logike. Evo razgovora sa profesorom tom prilikom.
Student:
- Vi me kaznjavate, razumete li uopste vi nesto o tome?
Profesor:
- Naravno, inace ne bih bio profesor.
...Student:
- OK, pitacu vas nesto. Ako znate tacan odgovor, dobijam peticu i odlazim. Ako ne znate odgovor, dacete mi desetku.
Profesor (nakon kraceg razmisljanja):
- OK, prihvatam!
Student:
- Sta je legalno (zakonito) a nije logicno, sta je logicno a nije legalno, a sta nije ni logicno ni legalno?
Profesor je dugo razmisljao, ali nije nasao pravi odgovor i dao je studentu desetku. Nakon toga ga je pitao za odgovor.
Student odmah odgovori:
- Vi imate 53 godine i ozenjeni ste jednom 23-godisnjakinjom; to je legalno, ali nije logicno. Vasa zena ima 24-godisnjaka za ljubavnika, sto je logicno, ali nije legalno. Vi dajete desetku ljubavniku vase zene, iako je trebao pasti na ispitu, sto nije ni logicno, ni legalno.
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Idu dve plavu¹e u teatar i pitaju na kasi: Izvinite dali ima karte?
Pita kasijerka: Za Hamleta?
Odgovarju plavuse: Ne, ne, za nas dve

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zove plavusa provajdera i pita za¹to ne mo¾e da se konektuje
pa jeste li dobro upisali password
naravno 6 zvezdica

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kopa plavusa rupu u ledu, uzme stap i baci udicu u rupu. Kad za koji tren cuje glas:
'Ovdje nema ribe!'
Okrene se oko sebe i u cudu pita:
'Boze, jesi li to ti?'
'Ne, nego spiker Ledene dvorane Doma sportova.'

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stoje dve plavse ispred zeleznicke stanice. Pita jedna policajca koji je tu stojao:
-Da li mogu stici ovim vozom sto pise "za Beograd" do Beograda?
-A ja? Pita druga plavusa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Razgovaraju dve plavu¹e:
• Jebote, juèe sam proma¹ila ¾enski WC i u¹la u mu¹ki. Zamisli, ¹efu sam videla ðoku!
• I kakav mu je ðoka?
• Pa za moj ukus mu je previ¹e kiselkasto-slan.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dvije plavuse se guraju na krevetu, nema mjesta za obje. Jedna spadne s kreveta, pa ce druga na to:
- "Super. Hajde sad se popni, sad ima vise mjesta."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dve plavuse:
- Kako si se juce zabavljala sa svojim deckom?
- Strasno sam se dosadjivala. Neprestano mi je govorio o Periklu, Sofoklu I Aristotelu i ako sam mu ranije rekla da me fudbal ne zanima.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dosla plavusa u prodavnicu tehnicke robe i kaze:
-Htela bih da kupim onaj televizor.
-Zao mi je ne sluzimo plavuse-rece prodavac.
Dolazi sutradan plavusa prefarbana u crno i kaze:
-Htela bih da kupim onaj televizor.
-Zao mi je ne sluzimo plavuse-rece prodavac.
Dolazi plavusa ponovo komplet maskirana u crnku i kaze:
-Htela bih da kupim onaj televizor.
-Zao mi je ne sluzimo plavuse-rece prodavac.
-Kako ste me prepoznali?
-Pa to nije televizor nego mikrotalasna pecnica!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sta kaze plavusa kada dobije dete?
Zbog tebe sam od usta odvajala!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3 plavuse od 5, 7 i 11 godina ulaze u zgradu, prilaze liftu, kad tamo sperma na vratima.
Jao, neko pljunuo! - kaze ona od 5.
-Debilu, to je sperma. - kaze ona od 7.
- (Lizne malo) nije iz na¹eg ulaza. - kaze ona od 11.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zbog cega plavusa nosi crni cuperak u kosi? ... Pravi se pametna.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upoznaje se plavusa sa Hristom Stoickovim:
-Hristo Stoickov. - kaze poznati fudbaler.
- Vaistinu stoickov. - odgovori plavusa.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Veslaju dve plavuse u camcu po livadi (!). I tako, veslajuci, ugledaju druge dve plavuse u automobilu kako promicu po putu. Tek ce jedna od njih (iz auta):
-Joj, gledaj one dve koze, zbog takvih kao sto su njih dve nas omalovazavaju u onim vicevima o plavusama! Ma,
da sad samo da znam da plivam, otisla bih i jebala im majku!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasto plavusa nosi misa u crkvu? Da klikne na ikonu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasto plavuse uzimaju (anti-bebi) pilulu?
Da bi znalo koji je dan u nedelji.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zasto je plavusa prestala da koristi pilulu?
Zato sto joj je stalno ispadala.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ako bacite crnku i plavusu sa neke zgrade, koja ce prva udariti u
zemlju?
Crnka. Plavusa mora da stane da pita za put.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako ces nazvati muvu koja zuji u plavusinoj glavi?
Spejs invejder.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako bi nazvao pametnu plavusu?
Labrador.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koja je razlika izmedu kurve, nimfomanke i plavuse?
Kurva kaze: "Zar nisi vec svrsio?"
Nimfomanka kaze: "Zar si vec svrsio?"
Plavusa kaze: "Bez... mislim da cu plafon ofarbati u bez."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Smrt SVIMA!!!!

Laki-zr

- Doktore, napokon sam kupio slusni aparat! - Izvrsno! Nego, kako vasa krasna supruga? - I to jeftino, samo 270 kuna!

UFF

Citat: monsterbnt poslato 07 April, 2011, 07:55
Zasto je Bog stvorio cunami ? Pa da i siromasni vide more :)))

nemoj takve viceve ima nabildovani skuteras da ti sere :)

Citat: Drakulina_glava poslato 06 April, 2011, 17:24
spusti loptu i sve ce biti ok, inace ...

inace ces ti da popijes dovoljan broj munusa da saznas sta je to autoban ;)

Laki-zr

Citat: UFF poslato 07 April, 2011, 10:16

inace ces ti da popijes dovoljan broj munusa da saznas sta je to autoban ;)
Zar vec nije ? :D


O¾enio se mladi momak pa ga sutra pitaju:
- Jeli, kakva je mlada?
- Pa nije ba¹ dobra.
- Pa kako celom selu valjala, a tebi ne valja?!

monsterbnt

Citat: UFF poslato 07 April, 2011, 10:16
Citat: monsterbnt poslato 07 April, 2011, 07:55
Zasto je Bog stvorio cunami ? Pa da i siromasni vide more :)))

nemoj takve viceve ima nabildovani skuteras da ti sere :)


Sto rece Bora Chorba - ''I ljudi su ziva bica pa i oni seru, tu su braca komunalci da za njima peru''
;D ;D ;D ;D
Smrt SVIMA!!!!

zmiya

i ti se zajebava¹,èovek je lepo rekao da nije skutera¹..
spremi se da snosi¹ konsekvence... [rofl]

Gašpar

Citat: monsterbnt poslato 07 April, 2011, 10:34
Citat: UFF poslato 07 April, 2011, 10:16
Citat: monsterbnt poslato 07 April, 2011, 07:55
Zasto je Bog stvorio cunami ? Pa da i siromasni vide more :)))

nemoj takve viceve ima nabildovani skuteras da ti sere :)


Sto rece Bora Chorba - ''I ljudi su ziva bica pa i oni seru, tu su braca komunalci da za njima peru''
;D ;D ;D ;D

Sve sam ocekivao da cu raditi kao Admin, ali da cu biti komunalac  ;D ;D ;D

monsterbnt

Ja samo citiram poznatog nam i dragog umetnika
[sunce] [sunce] [sunce]
Smrt SVIMA!!!!

mkt

Kako razlikujes Japanca od Kineza ?
- Gajgerovim brojacem. :)))

joka


mirno

Citat: mkt poslato 07 April, 2011, 17:43
Kako razlikujes Japanca od Kineza ?
- Gajgerovim brojacem. :)))

Odlican :)
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

mkt

- Tata, a jel istina da fecebook zaglupljuje ljude?
- Šta? Omg,rofl, wtf, lol, bzv, jock uopšte, brb pa ću ti objasniti…

Laki-zr

Ka¾e Sosa Lali:
Ajde da ti zadam jednu zagonetku, pa ako pogodi¹, vodiæemo ljubav, a ako ne pogodi¹, neæemo.
Ajde - ka¾e Lala.
©ta je to: crno je, ima èetiri noge i rep, lovi mi¹eve i vrapce, mjauèe i pije mleko? - pita Sosa.
To je, Soso, krokodil - ka¾e Lala.
Ta ti, Lalo, uvek pogodi¹.