Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Ovaj je star bar 20, ako ne i 30 godina...

Imao Crnogorac udes, budi se u bolnici, vidi patka zavijena, dodje doca kaze imali ste saobracajnu nesrecu, skoro da ste prosli bez povreda, jedino sto smo morali da vam neznatno skratimo polni organ... Hvata se ovaj za glavu, kuka jao doktore, pa koliko ste skratili, malo kaze doktor, cak vam je i tetovaza ostala, neka devojka, pise OLJA... Ovaj da padne u nesvest, zapomaze,  doktore odoh da se obesim, pisalo je VUKASIN IZ BIJELOG POLJA...    

^SuPeR_MiNt^

Hihihi ja sam to èuo kao pozdravi iz belog polja :D ali isti ðavo hehhehe :D [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

The One

Nalazi èovek na ulici malog deèaka kako plaèe: ©ta ti je, za¹to plaèe¹? Umrla mi majka - odgovara deèak. Pa hoæe¹ da zovem sve¹tenika? Ma neæu, nije mi sad do seksa!
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Joker

Sede dva Hrvata i pricaju. "Da ti pricam kaj mi se desilo pre par dana... Sedim u restoranu i preko puta mene sedi neki decki i srce supu tako glasno da pocinje da me iritira... Ja mu kazem, kaj srces tu supu pa ovo je restoran. Decki se okrece i kaze:"
MARS BRE U PICKU MATERINU!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mirno

Citat: Joker poslato 19 Decembar, 2011, 02:50
Sede dva Hrvata i pricaju. "Da ti pricam kaj mi se desilo pre par dana... Sedim u restoranu i preko puta mene sedi neki decki i srce supu tako glasno da pocinje da me iritira... Ja mu kazem, kaj srces tu supu pa ovo je restoran. Decki se okrece i kaze:"
MARS BRE U PICKU MATERINU!!

Hahhahahah doooobar.
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

prpa_zr

preuzeto sa drugog foruma:

РЕЧ ДЕМОКРАТИЈА НИЈЕ ГРЧКОГ ПОРЕКЛА ВЕЋЕ ЈЕ НАСТАЛА КОД НАС...
ОД РЕЧИ У ШАТРО СЛЕНГУ ДЕМОКРА (КРАДЕМО)... ДЕМОКРА ТИ и ЈА (крадемо ти и ја) = ДЕМОКРАТИЈА

SSZGO

btw kod nas nema demokratije, nego je u pitanju republika , ovo je ono sto malo ljudi zna, razliku izmedju istih

u republici ako su svi protiv tebe a zakon na tvojoj strani, ti si u pravu
u demokratiji nije bitno sta kaze zakon ako je vecina protiv tebe...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major


Jocika

Kapetan postroji vojnike i kaze: Ko napise naj kracu poruku kuci,dobija nagradno odsustvo. Mujo napise Fati: "PPPO". Fata odgovori SMS-om: "PPPO". Kapetan mozga i kaze: "Dobro Mujo,dobices odsustvo,ali reci sta znace ove poruke. "Mujo kaze: "Peri Pi*ku Palo Odsustvo" a Fata odgovara: "Poruka Primljena Pi*ka Oprana".

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 19 Decembar, 2011, 12:15
btw kod nas nema demokratije, nego je u pitanju republika , ovo je ono sto malo ljudi zna, razliku izmedju istih

u republici ako su svi protiv tebe a zakon na tvojoj strani, ti si u pravu
u demokratiji nije bitno sta kaze zakon ako je vecina protiv tebe...
Dakle ako je ovo demokratsko drustvo, bez obzira na republiku kao oblik drzave, a mi kao vecima ne damo pederima da setaju, mi smo po demokratskim merilima u pravu a oni po republikanskim.....a da vratimo mi monarhiju, jebo ovu republiku
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

^SuPeR_MiNt^

Citat: revolution poslato 20 Decembar, 2011, 18:26
Citat: SSZGO poslato 19 Decembar, 2011, 12:15
btw kod nas nema demokratije, nego je u pitanju republika , ovo je ono sto malo ljudi zna, razliku izmedju istih

u republici ako su svi protiv tebe a zakon na tvojoj strani, ti si u pravu
u demokratiji nije bitno sta kaze zakon ako je vecina protiv tebe...
Dakle ako je ovo demokratsko drustvo, bez obzira na republiku kao oblik drzave, a mi kao vecima ne damo pederima da setaju, mi smo po demokratskim merilima u pravu a oni po republikanskim.....a da vratimo mi monarhiju, jebo ovu republiku
NEGO ©TA NEGO MONARHIJU ! KRALJA NA VLAST !

ЯЭВОЛУТИОН

Kralja Secera ili nekog drugog
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zVuk

bolje anarhija nego monarhija....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

ЯЭВОЛУТИОН

Sto jes jes , samo da nije republika
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

^SuPeR_MiNt^

Citat: revolution poslato 20 Decembar, 2011, 19:06
Kralja Secera ili nekog drugog
Ja bi èokolade ako mo¾e :D

Gašpar

Dosao ciga u osiguravajuce drustvo:
- Dobar dan, ja bih da osiguram konja...
- Jel kasko?
- Ma joook gospodja, samo malo trc'o ;D

dzimika

Najva¾nija ciganska poslovica:Bolje da Rusi zavrnu gas, nego da ga Nemci odvrnu!

Ruza-Bandit

Hahha. Bolji nisam odavno èula

Lazic

Otvaraj majstore, ce se podavimo... :D

Joker

"Pustaj, pustaj!!!!"

Pustam, pustam..." :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...