Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

WOLVERINE

 Neznam da li je bio.........   
Ali evo, kratak je......


  Koja je razlika izmedju kukavice i umetnika?


Kukavica se obicno boji da uradi nesto,
a umetnik se uradi da boji nesto...........

Laki-zr

Do¹lo vreme za proslavu mature, skupili se drugari iz ¹kole da se dogovore gde æe slaviti 10 godina od mature. Jedan od njih predlo¾i:
 Ej, 'ajmo u Dva ¹e¹ira - njihove kelnerice imaju najveæe sise!
I odo¹e tamo. Skupili se ponovo za 20-godi¹njicu:
 Gde æemo?
 'Ajmo u Dva ¹e¹ira - tamo je najbolja klopa...
Do¹la 30. godina od mature:
 Gde æemo?
 'Ajmo u Dva ¹e¹ira - tamo je najeftinija cuga...
Pro¹lo jo¹ 10 godina, i drugari se spremaju da obele¾e 40. godi¹njicu:
 Gde æemo?
 E 'ajmo u Dva ¹e¹ira - tamo imaju dihtung oko prozora, pa nema promaje...
I dok si rek'o keks, eto pola veka od mature...
 Gde æemo?
 Ej 'ajmo u Dva ¹e¹ira - tamo je hrana gnjecava, pa nam ne trebaju zubi...
I najzad, ono malo preostalih okupi se da dogovori susret povodom 60. godina mature:
 Gde æemo?
 Ej, 'ajmo u Dva ¹e¹ira!
Ostali æe u glas:
 Super, tamo nikad nismo bili.

ЯЭВОЛУТИОН

Klinicka smrt...covek pred svetim Petrom...pa sta cemo raj ili pakao...nemoj molim te jos nisam zavrsio kucu, deca jos nisu stasala....kaze Pera dobro, aliu da mi obecas da vise neces da pravis sranja..obecavam....coveka iz bolnice vrate kuci....Na ulasku u Uzicke se skoro sudari sa Markom Milosevicem.....otvori prozor i dreknu...jebem li ti mamaru....i ode nazad kod svetog petra.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Ne trcite za zenama da se ne sudarite sa onima koji od njih beze

Bori¹a

MKT, pod broj jedan to si prekopitao od mene, pod broj dva, to je rekao Dusko Radovic ;)

Laki-zr

Sta je gore od slona u stakleniku?
Jez u fabrici kondoma..

mkt

Citat: Borisa Motorisa poslato 31 Oktobar, 2011, 00:45
MKT, pod broj jedan to si prekopitao od mene, pod broj dva, to je rekao Dusko Radovic ;)
Pozdravi ga

prpa_zr

prodajem meèku, '96. -o godi¹te.. full oprema

lanac, motka i daire

:D

WOLVERINE

Koja je razlika izmeðu svekrve i le¹inara?
Le¹inar najpre saèeka da umre¹ pa ti onda jede d¾igericu.


©ta vièe plavu¹a detetu koje ulazi u more?
• Nemoj daleko, ima grèeva!


Za¹to Crnogorac pu¹ta brkove?
Da bi lièio na majku.


U Crnoj Gori deca kreæu u ¹kolu, a jo¹ ne znaju kojim jezikom govore.
Nauèiæe kad doðu u Beograd na fakultet.


mkt

hahahah dobar ovaj na kraju

Laki-zr

Sta je sreca u nesreci..?
-Kad ti smrt zakuca na vrata a ti nisi kod kuce..

mkt

èarls bukovski
...
Oti¹ao sam u kupaonicu, poprskao vodom lice i poèe¹ljao se. Da bar mogu poèe¹ljati i svoju facu, pomislih, ali ne mogu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2011, 12:33
èarls bukovski

Oti¹ao sam u kupaonicu, poprskao vodom lice i poèe¹ljao se. Da bar mogu poèe¹ljati i svoju facu, pomislih, ali ne mogu.
Uopste ne razumem likove koji se pale na Bukovskog...nikakva literatura....onako, da nije bezobraznog recnika i sekasa ne bi je niko ni citao.....a veravtno niste procitali C.A.Blues Mikana Oklobdzica...koji je bar tri puta bolja knjiga od bilo koje od Bukovksog...a pri tome je delimicno autobiografska
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

ma nisam nista citao od bukovskog, nego sam na ovo naleteo pa mi se svidelo
bzvz

bora63

Mrkli mrak u sumi. Nista se ne vidi, ni prst pred okom. Odjednom, nalete jedan na drugog zeka i tvor. Tvor, sav preplasen, upita:
-Ko si ti ? Opisi se !
-Krznat sam, jedem kupus i sargarepu, odgovori zeka.
-Daj, bre zeko, umalo me strefi srcka.
-A ko si ti ? - upita zeka.
-Crn sam, kradem kokoske i smrdim.
-Idi bre, Cigo u picku materinu, isprepada me.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2011, 18:56
ma nisam nista citao od bukovskog, nego sam na ovo naleteo pa mi se svidelo
bzvz
Ma savet je bio da procitas CA Blues od MIke Oklopa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Pita Mujo Hasu:
- ©ta je to Noæ ve¹tica?
Konta Haso, konta i skonta:
- To ti je, bolan, kao Dan ¾ena, samo noæu!

bora63

Jedan o¾enjen èovjek je ne¹to ranije oti¹ao s posla jednog petka, ali umjesto da ode kuæi, proveo je vikend zabavljajuæi se s prijateljima.
Kada se konaèno vratio kuæi u nedjelju uveèer, ¾ena mu je jako zamjerila i u tome je bila nepokolebljiva.

Nakon nekoliko sati vriske i dernjave, ¾ena je zastala i ponudila mu sljedeæe:

- Kako bi bilo da me ne vidi¹ sljedeæih nekoliko dana???
Suprug nije mogao vjerovati, pogledao je, nasmije¹io se i rekao:

- To bi bilo sasvim u redu!

Ponedjeljak je pro¹ao, a ¾enu nije vidio. Utorak i srijeda takoðer proðo¹e a da je nije vidio.

Doðe i èetvrtak, OTOK JE SPLASNUO i mogao ju je vidjeti krajièkom lijevog oka... 

mkt

Mu¹ko-¾enska verzija
Na poslu razgovaraju uz kafu dve koleginice:
- Kakav si seks imala juèe ?
> Katastrofa ... Mu¾ je do¹ao sa posla, za 3 minuta je pojeo ruèak, posle toga 4 minuta seksa, a onda je za dva minuta zaspao… A kod tebe ?
- Kod mene fantazija. Mu¾ je do¹ao kuæi, poveo me na preukusnu romantiènu veèeru, posle smo se ¹etajuæi sat vremena vraæali kuæi, a onda sveæe i sat vremena extra predigre, zatim sat fantastiènog seksa, a na kraju smo, zamisli, sat vremena razgovarali. Jednom reèju bajka !

U to isto vreme razgovaraju dvojica kolega:
- Kakav si seks imao juèe ?
> Super ! Dolazim kuæi, a ruèak na stolu. Pojeo sam, iseksao sam se i zaspao. A kod tebe ?
- Kod mene katastrofa…
Dolazim kuæi, a ono nema struje jer sam zaboravio da platim raèun za struju. Zato sam onu moju izveo negde na veèeru. Klopa bez veze, a bilo je tako skupo da nisam imao novca za taksi, pa smo morali da idemo kuæi pe¹ke ! Dolazimo kuæi, a tu naravno nema struje, pa sam opet morao da upalim one proklete sveæe ! Bio sam tako besan, da mi je trebalo sat vremena da mi se digne, a onda sat vremena nisam mogao da svr¹im. Na sve to sam tako popizdeo, da jo¹ sat vremena nisam mogao zaspati !!!

Laki-zr

Koja je razlika izmeðu svekrve i le¹inara?
Le¹inar najpre saèeka da umre¹ pa ti onda jede d¾igericu.