Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Citat: prpa_zr poslato 03 Avgust, 2011, 22:54
seæam se jednog momenta iz vojske kad se na¹ vodnik ¾alio kako ga je nahvatala murija da duva u dreger i naduva èovek 1,1 .. u nekom momentu je pojavi zastavnik (veæ sam mu zaboravio ime) a taj èin izgleda da bi zaslu¾io mora èovek da se propije..) gleda onaj zapisnik i vièe na njega: "¹ta kuka¹ jajaro, pa ja ovoliko naduvam ujutru kad se probudim.. ti si sramota za ovu vojsku.. tim tempom neæe¹ skoro biti vodnik I klase..
[rofl]  [rofl]  [rofl]

@Daca - 'oæemo dokaz  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

¹tampar

....ala ga brat zalama po krivinama....hebo kevina ¹panca..¹manca...¹varca...kako god...gle sad...fijuuuuuu...al sam ga protero izmeðu dva kamiona....ne bi bolje ni d¾eki...d¾eki...ma ¹to mi ovi sviraju i jebu mater...uaaaa pederi....

...ne d¾eki ...d¾oni..d¾oni...koji d¾oni...onaj ¹to se ¹eta na lancu...nijje taj...d¾onika....WOLKER....aha to ...to je pisalo na fla¹i onih pedera...kao ¹atro...piju,hik...otreso sam fla¹u votke na njihov u¾as....da...da ja pijem kao rus...ma kakav rus......velika èa¹a u dva gutljaja...¹ta je to fla¹ica votke...za ovakvog momka....

  ....a onda su me popeli na motor...alse ljulja brte ovaj motor...¹ta je bre ovo...guma...nije guma...treba dati gassss...onda ide pravo....ma kako pravo kad je ovako krivudavo....

....NOÆAS SAM SE SA PLANINE SVUKO;
   IMAL KOGA DA BI SE POTUKO....

...nema vi¹e ni ¹orki po kafanama.....kao nekad....pièkice.....ne smeju.....

GAZDAAAAA:::oladi votku i reci konobarici da se plakne....sti¾emmmmm......otkad ovde kafana.....DAJ VAMO RUM VOTKU I PIVO....

NEMOJ da ti usitnim inventar......

..........¹to dobra konobaricaaaa....AJ;©OROM ©AJKE DUNAVOM KOLICA.....¹ta ka¾e¹ zove se SIKI....a jel zna da peva....SIKIIIII...jel su to petice majke ti????????

...ma saæe ona da propeva kad brat izvadi lovu.....lovu....lovu...ma gde mi je novèanik...mamu im lopovsku...vidi neko mi ga maznuo.....¹ta æe mu moja barka....lova je u d¾epiæu...epiæu...d¾epiæu...kojem d¾epiæu....

..........vidi majke ti PINGVINI:::::...otkud ovde?????????????....

DOBAR DAN,DA LI JE OVO VA© MOTOCIKL?

...Jeste...jeste pa ¹ta????...moj naravno.....

MO®EMO LI DA VIDIMO VA©U VOZAÈKU DOZVOLU I LIÈNU KARTU?

....ko bre da vidi...¹ta bre...¹ta..¹ta ima da gleda¹ koji moj....

JA SAM BRE PILOT....pilot...jes èuo....neveruje¹.....a...evo...evo ti sprava za letenje....letimo svi zajedno....pazi sad...izvuèem ¹nalicu...meni ¹nalica-tebi BOMBICA....

.....stani bre ¹to bega¹.....gle....svi odo¹e....pa deæete......ode i SIKI......SIKIIIIII.....

....neæe niko da leti ....he budale....pa u bombi nema ni¹ta....lièno sam istreso exploziv i demontiro upaljaè......pa to mi je struka....eheeeeej....vratite se....

...kako da pijem sam......kao pijanac......naopako....

a ko æe da mi pomogne da se popnem na motror jebote.....

....ma pizde...plja¹ljive...sam æu....vrummmmm...kako pali....volim bre ovaj motor....gle...eno ga pingvin.....

VRATI OSIGURAÈ U BOMBU I SPUSTI JE NA STO,NEÆEMO TI NI©TA....

....vratim ga kitu....budalo ....pa kako da potrefim....¹nalicu u rupicu....jes ti lud.....a kao MO®ETE mi ne¹to.....

...ejjjj...care...doði...vratio sam osiguraè....daæu ti bombu...jebala te ona....imam pun gepek ispod sedi¹ta.....

....ma doði...ne boj se.....EVO ti bomba...al sm te zajebo...NEMA OSIGURAÈ....dr¾i èvrsto i ne pu¹taj ka¹iku.....inaèe leti¹¹¹¹¹....

.....odoh ja.....nema niko u kafani.....EJ KAFANOOOO  KUÆOOOO.....


(,leta gospodnjeg 1992-e....dnevnik jednog pijanca)






Gašpar

Prosao sam skoro sve ove faze. U jednom trenutku sam se vratio na najlaksi nivo, ali sam pet na mediumu, pokvario me neki Dzoni Setac :D

Mortisha

Nivo alkoholisanosti kazete.....  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

I to u temi "Vicevi"....mora da je neki od admina malo  [cheers] [cheers]  [yahoo]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

joka

Ja¹e Kara-ðorðe putem, i ispreèi mu se zla Ve¹tica. Ka¾e Ve¹tica, [zena]  sklanjaj se Kara-ðorðe, s puta, jel ako te uzmem karat, napraviæu od te tvoje jedne rupe, dve! Na to Kara-ðorðe ponosito [bejzbolka] zapreti, ako mi se ne skloni¹ s puta, karaæu te, dok od te tvoje dve rupe ne napravim jednu!

®are

Volim popit' , volim zagalamit'

Nema toga, ko æe mi zabranit'...

Zverka

:)))
Jednog dana u Rajskom vrtu, Eva pozove Boga: - Gospode, imam problem! - U cemu je stvar, Evo? - Pa, znam da je ovaj prekrasni vrt s divnim zivotinjama i urnebesno smijesnim zmijama samo moj, ali jednostavno nisam sretna... - A zasto, Evo? - Usamljena sam ...i vec mi je muka od ovih jabuka. - U tom slucaju, postoji rjesenje. Stvorit cemo ti muskarca. - Sto je muskarac? - To ce biti jedno nesavrseno stvorenje, puno losih >karakteristika. Lagat ce, varati i biti castohlepan; sve u svemu nece biti lako s >njim. Ali bit ce veci, brzi i voljet ce loviti i ubijati. Izgledat ce smijesno >kad je uzbuden, ma neka te to ne brine. Zalila si se, pa ce on biti u stanju ispuniti tvoje fizicke potrebe. Kreativnost mu nece biti jaca strana, a uzivat ce u djecackim stvarima, poput tuca i udaranja lopte naokolo. S obzirom na danu mu pamet, trebat ce i tvoj savjet da moze normalno razmisljati. - Zvuci sjajno - rece Eva ironicno podizuci obrve. - A gdje je >tu kvaka? - Hm... Pa, dobit ces ga pod jednim uvjetom. - A to je... - Kao sto rekoh, bit ce ponosan, arogantan i samoljubiv... Zato ces mu morati dopustiti da vjeruje da je stvoren prvi. I zapamti, to je nasa mala tajna. Znas vec, kao zena zeni... :-*
By: Zorjana Kanjuga(nasa bajkerka )
Never ride faster than your angel can fly

:D

balcan girl

hahahahaha dobra je zorjana hahahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

joka

Objavili u Kuriru, da je izvr¹en atentat na Èak Norisa,
                                      - metak u kritiènom stanju!

Havarisan

Pola¾u Mujo i Haso fiziku na Fakultetu.
Prvi na usmeni ulazi Mujo i profesor mu zadaje zadatak.
Recimo, Mujo, da putuje¹ vozom i toplo ti je u kupeu. ©ta æe¹ da uradi¹?
Pa, otvorim prozor.
E, odlièno. Prozor ima povr¹inu 1.5 m2, kupe ima zapreminu 12 m3, voz juri 80 km/h ka zapadu, duva ju¾ni vetar 5 m/s. Za koliko æe se izvetriti kupe?
Mujo, naravno, nema pojma i padne na ispitu. Izlazi iz kabineta i isprièa Hasi ¹ta je bilo. Sledeæi ulazi Haso i profesor opet zapoèinje prièu.
Recimo, Haso, da putuje¹ vozom i toplo je u kupeu. ©ta æe¹ uraditi?
Skinem sako.
Jako je toplo!
Skinem d¾emper i ko¹ulju!
Stra¹na vruæina i jo¹ ti je toplo!
Skidam pantalone i èarape!
Iznerviran profesor poène da besni.
I ¹ta misli¹ preko od tebe sedi crnac kojem poèinje da se di¾e dok se ti skida¹. ©ta onda?
MA MO®E ME JE*ATI CIJELI KUPE ALI JA PROZORA NE OTVARAM!

Gašpar

Prodaje ciga na buvljaku grudnjake i vièe: ajmo ¾ene samo kod mene, grudnjaci 4-ke,5-ice, grudnjaaaciii 4-ke, 5-ice.
Dolazi neka devojka i pita: Izvinite, imate li grudnjak broj 2, a ciga odgovara: za bubuljice kod doktora, ajmo zene, grudnjaci 4-ke, 5-ice......

The One

Dragan Ðilas: "Molim sve zainteresovane samoubice da sa novog mosta prvi skoèi neko sa lepim imenom."
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

miodrag


miodrag

Dodje Haso u apoteku i pita:
- "Oprostite, imate li sta protiv Viagre."
Pita farmaceut Hasu zacudjeno:
- "Pa Haso, pobugu, svako trazi Viagru, a ti trazis nesto protiv Viagre. Reci mi zasto..."
Kad ce ti Haso:
- "Ma umro nam stari, ne mozemo zatvoriti sanduk'' !!!

daca.ZZR6

Pita prijatelj prijatelja:
- ©ta bi bilo kad bi ja spavao sa tvojom ¾enom.
- Bili bi kvit.

Do¹ao Mujo iz Nemaèke kuæi. Po¹to je bio jako gladan, rekao je Fati da mu napravi pasulj. Ona mu napravi i Mujo pojede 4 tanjira pasulja. Èim je zavr¹io, prdno je toliko jako da je celu kuæu zasmrdeo. Fata æe njemu:
-Stoko jedna, zna¹ dobro da kum treba da ti doðe svakog minuta a ti celu kuæu zasmrdeo!
-Ma Fato ne brini ti ni¹ta, kupio sam parfen sa mirisom Borove ¹ume.
Uzme on parfen i isprska celu sobu. Ulazi kum u kuæu i pita ga Mujo:
-Kume jel oseti¹ ne¹to?
-Ne.
-Ajde poku¹aj, ra¹iri nos ¹to vi¹e i ka¾i mi ¹ta oseti¹.
Kum æe na to:
-E osetim ne¹to, miri¹e... Miri¹e kao da se neko pokenjao u Borovu ¹umu...


Ulazi Mujo u apoteku te pita:
-Imate li molim vas crne kondome?
-Nemamo, ali zasto moraju biti bas crni?
-Komsinici Fati umro umro je muz, pa da joj izrazim saucesce!

Pita Mujo Fatu:
-Dali bi spavala sa mnom za 1000 evra?
-Pa, kad razmislim,bih!
-A, za 10 evra?
-Kako se usudjujes?! Sta ti mislis ko sam ja!
-To smo vec utvrdili, sada se samo cenkamo!

Upecao dizela¹ zlatnu ribicu.
ka¾e mu ribica:
-Pusti me i ispuniæu ti tri ¾elje!
Zagledao se on u ribicu i posle par trenutaka stavi je u unutra¹nji d¾ep ko¾ne jakne:
-Ma kakve ¾elje, tozla je tozla.

mkt

Kako peder skida kondom?
-Prdne. :)))

CADILLAC

Citat: Poison girl poslato 10 Avgust, 2011, 22:39
Dragan Ðilas: "Molim sve zainteresovane samoubice da sa novog mosta prvi skoèi neko sa lepim imenom."
..."zemljakinjo", evo Ti...+1...BRAVO !
BMW BoxerClub Pancevo 666

mkt

Kad nam je predsednik bio Masin bravar(Tito) sva su nam vrata bila otvorena...kad nam je predsednik bio bankar (Milosevic) sve nas je pokrao...a sad kad nam je predsednik Psiholog(tadic) ne zna se ko je ludji.....najbolje bi bilo da sledeci bude Vodoinstalater da potera sva ova Govna ! ! !

mkt

Citat: Poison girl poslato 10 Avgust, 2011, 22:39
Dragan Ðilas: "Molim sve zainteresovane samoubice da sa novog mosta prvi skoèi neko sa lepim imenom."
Citat: CADILLAC poslato 12 Avgust, 2011, 14:10
Citat: Poison girl poslato 10 Avgust, 2011, 22:39
Dragan Ðilas: "Molim sve zainteresovane samoubice da sa novog mosta prvi skoèi neko sa lepim imenom."
..."zemljakinjo", evo Ti...+1...BRAVO !
kad smo vec kod toga
http://www.njuz.net/depresivni-pisci-radosni-zbog-otvaranja-novog-mosta-za-skakanje/

mkt

Sta osecas kada zvaces FIVE?
Osecam da sam za te pare mogao da zvacem burek