Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

dolazi baba kod doktora sa nozem u kolenu, doktor je pogleda i rec
-pa kako se to dogodila
-htela sam da izvrsim samoubistvo
-pa kako u koleno
-rekli su mi dva prsta ispod sisa!?

balcan girl

karaju se mujo i fata
kaze mujo
bolan fato meni ovako dosadno non stop jedno te isto ajde da probamo nesto novo
tek ce fata
pa bolan mujo nema vise gde nisi
mujo kaze ajde fato bolan da te karam u uvo to nikad nismo
nemoj mujo pa ogluvecu
cuti tu pizda ti materina kad nisi omutavela neces ni da ogluvis :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Havarisan

Posle jedne burne noci, budi se komarac na sred zaledjenog jezera. Sav onako smrznut i prilepljen za led pokusava da se odvoji i da ode kuci. Nekako se on izmigolji al ostade jedna nogica zaledjena. Vuce on , vuce, vuce i tap.... ostade nogica zaledjena u ledu. Sta ce komarac bez jedne nogice, mora je izvuci nekako odluci se da ode da pita jezero da se otopi. Dodje on kod jezera i poce:"Hajde drago jezerce otopi se da ja uzmem svoju nogicu". Jezero:"Ee... ne mogu ja tek tako da se otopim... Mora sunce da ugreje pa cu tek onda da se otopim! Idi ti pitaj Sunce da ono ugreje, pa cu ja da se otopim pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do sunca i poce:"Ajde drago sunce ugrej da se jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Sunce:"Ne mogu da ugrejem od ovih oblaka. Idi reci oblacima da se pomere pa cu ja da ugrejem, jezero ce da se otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do oblaka i poce:"Hajde dragi oblacici pomerite se da sunce ugreje, jezerce se otopi da ja uzem svoju nogicu". Oblaci:"Ne mozemo mi tek tako da se pomerimo, mora neko da nas pomeri. Idi reci vetru da dune jako da se mi pomerimo, sunce ugreje, jezero otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac kod vetra i poce:"Ajde dragi vetricu, duni i rasteraj oblake da sunce ugreje, jezerce se otopi da ja uzmem svoju nogicu". Vetar:"Ne mogu da dunem od ove planine. Idi reci planini da se pomeri pa cu ja da dunem, razgrnem oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Jadni komarac, sta ce... nogica je nogica... ode do planine i poce:"Hajde draga planino pomeri se da vetar dune, razgrne oblake, sunce ugreje, jezerce se otopi da ja uzmem svoju nogicu". Planina:"Ne mogu da se pomerim od ove reke, moras ici da kazes reci da promeni tok pa cu ja da se pomerim, vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do reke i poce:"Hajde draga recice promeni tok da se planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Reka:"Ne mogu da promenim tok zbog ovog mosta, vidis most. Idi ti reci mostu da se srusi pa cu ja da promenim tok, planina ce da se pomeri, vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac kod mosta i poce:"Hajde dragi mosticu srusi se da reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Most:"Ne mogu da se srusi vidis da je puz na meni, idi reci puzu da sidje pa cu ja da se srusim, reka ce da promeni tok, planina ce da se pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do puza i zamoli ga:"Hajde dragi puzicu sidji sa mosta da se on srusi, reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Puz:"Ne mogu ja da se pomerim , spor sam mnogo treba mi dva meseca da sidjem. Idi ti reci onom zeki tamo da me sutne pa cu ja da se otkotrljam pa ce most da se srusi , reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do zeke i poce: "Hajde dragi zeko idi sutni onog puza da se otkotrlja pa ce most da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Zeko:"Ne mogu ja tek tako da skocim i da sutnem negog, ja to samo kad sam uplasen. Idi reci onom medi tamo da rikne pa cu ja da se uplasim, sutnem puza on ce da se otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do mede i poce:"Hajde medo rikni da se zeko uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Medo:"Ne mogu ja da riknem pospan sam. Idi reci onoj pceli da me ujede za njusku pa cu ja da riknem zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do pcele i poce:"Hajde draga pcelice idi ujedi medu za njusku da on rikne zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Pcela:"Ne mogu, zauzeta sam, mi pcele uvek radimo. Jedino ako odes i kazes onoj kosnici da se srusi pa cu onda biti slobodna i ujescu medu za njusku on ce da rikne zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do kosnice i poce:"Hajde kosnice srusi se da pcela bude slobodna da ujede medu, medo ce da rikne zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmemi svoju nogicu".
Kosnica:"Ne mogu ja tek tako sama da se srusim, idi reci onom ovnu da se zaleti i udari glavom u mene, ja cu se srusiti , pcela ce biti slobodna da ujede medu, medo ce da rikne zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do ovna i zamoli ga:"Hajde dragi ovnicu zaleti se i udari glavom u kosnicu da se ona srusi, pcela ce da bude slobodna da ujede medu, on ce da rikne zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Ovan:"Ne mogu ja tek tako da se zaletim da udarim nesto, idi reci onom stapu da me udari pa cu ja da se zaletim , udarim u kosnicu, kosnica ce da se srusi, pcela ce da bude slobodna da ujede medu, medo ce da rikne, zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Ode komarac do stapa i zamoli ga:"Hajde lepi stapicu idi i udari onog ovna da se on zaleti, udati kosnicu , kosnica ce da se srusi, pcela ce da bude slobodna da ujede medu, medo ce da rikne, zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi da ja uzmem svoju nogicu". Stap:"Ne mogu ja sam da odem i udarim nekog. Idi reci onom cobanu da me uzme, udari ovna, ovan ce da se zaleti, udari kosnicu, kosnica ce da se srusi, pcela ce da bude slobodna da ujede medu, medo ce da rikne zeko ce da se uplasi sutne puza, puz otkotrlja, most ce da se srusi ,reka promeni tok, planina pomeri vetar ce da dune razgrne oblake, sunce ce ugreje, jezerce otopi pa ti uzmi svoju nogicu". Sta ce komarac nema drugog izbora i ode do cobana i poce: "Dragi co...." TAP! JEBOTE KOL'KI KOMARAC!

balcan girl

idi bre havarisan ispadose mi oci :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Havarisan

Koja je razlika izmedju automobilskih guma "Good year" i 500 potrosenih kondoma?!

* Pa "Good year" je "Good year", a 500 potrosenih kondoma je very good year!!!

Havarisan

Bilo je to divno, toplo proljetno jutro.
Èovjek i njegova supruga su provodili dan u zoolo¹kom vrtu.

Ona je na sebi imala pripijenu ru¾ièastu haljinicu - bez rukava, na bretele. On je na sebi imao obiène traperice i majicu kratkih rukava.

Dok su ¹etali, prolazili su pored ogromnog srebrnastog gorile.
Kad je spazio ¾enu, gorila je poludio.

Skoèio je na re¹etke, i dr¾eæi se jednom rukom (i dvjema nogama), groktao je i udarao se po prsima slobodnom rukom.

Oèigledno ga je uzbudila lijepa dama u ru¾ièastoj haljinici.

Mu¾ je opazio njegovo uzbuðenje, i pomislio je kako je to zabavno.

Predlo¾io je supruzi da jo¹ malo zadirkuje jadnièka tako ¹to æe da skupi usne i zavrti stra¾njicom. Ona je pristala, tako da je gorila postao jos vi¹e uzbuðen, proizvodeæi zvukove koji bi i mrtvaca probudili.

Zatim joj je mu¾ predlo¾io da pusti da joj jedna bretela spadne, da poka¾e jo¹ malo svoje preplanule ko¾e. Ona je tako i uradila, a gorila je zamalo rastrgao re¹etke.

"A sad mu poka¾i prepone i kao fol mahni haljinom prema njemu", reèe on. Ovo je totalno raspalilo gorilu, koji je poèeo praviti brze okrete.

Onda je mu¾ zgrabio svoju suprugu, pokidao lanac na vratima kaveza, ubacio ju kod gorile, i zalupiv¹i vrata kaveza rekao:

"E sad mu reci da te boli glava!"

Havarisan

Ljubav ne zna za godine, MURIJA zna.

Havarisan

Vozile se u liftu plavu¹a i crnka. Odjednom lift se zaglavi. Crnka poène da vièe:
• Upomoæ! Upomoæ!!!
Meðutim, niko je ne èuje. Na to se crnka okrene ka plavu¹i:
• Hajde da vièemo zajedno, mo¾da nas èuju!
A plavu¹a æe iz sveg glasa:
• Zajedno!!!!! Zajednoooo!!!!!!!!!

Havarisan

Evo jedan za Despica.


Kako znate da bina stoji ravno? Bubnjaru sline cure na obe strane.

Havarisan

pazi ovaj!


Pita uciteljica decu u skoli da li znaju sta je to gorila.
Javlja se jedan decak i kaze:
- "To je zivotinja i ona zivi u zooloskom vrtu."
Javlja se drugi decak i kaze:
- "Uciteljice, moj tata je biznismen i njega cuvaju gorile!"
I na kraju se javlja mali Ciga i kaze:
- "Uciteljice, kod mene jednom nestala struja i moja majka upalila svecu i ona je gorila!"

Havarisan

Ulazi baba u taksi:
Baba - Na groblje
Taksista - Staro, novo?
Baba - Nema nista



Dosao Skot(ili Irac-naravno sa teskim akcentom)u Ameriku,i zateko se oko ponoci u najzaguljenijoj ulici u Bronxu.Prilazi mu lokalna banda crnaca sa lancima, bezbol-palicama,nozevima...
I glavni crnja od dva metra sa zakrvavljenim ocima ubice ce njemu:"You come here to die",a Skot ce njemu:"No,I came here yesterday"




Oti¹ao Mujo u Japan, onako turistièki. I obilazi on Tokio i tako on razgleda grad, fotografi¹e kad pridje mu jedan japanac:
- Turista, ha? Hoèe¹ da ti ja poka¾em ne¹to japansko?
- Hajde!
Kad skoèi japanac na njega, prebi ga, ubi Boga u njemu.
Di¾e se Mujo nakon 15 minuta, trese pra¹inu sa sebe jedva dolazeæi sebi:
- ©ta ti ovo bi?
- To ti je Jiu-Jitsu, stara japanska borilaèka vje¹tina.
Sutradan opet Mujo ¹eta gradom kad opet naleti na istog japanca.
- Mujo, hoèe¹ li opet da ti poka¾em ne¹to japansko?
Mujo konta ¹ta li je sad, pro¹li put me prebi al opet ne odoli - znati¾elja.
- Hajde!
Opet japanac skoèi i ubi hljeb u njemu.
Di¾e se mujo nakon pola sata i jedva stojeæi na nogama pita:
- ©ta ti je sad ovo bilo?
- To ti je Aikido, stara japanska borilaèka vje¹tina.
Treæi dan Mujo opet obilazi grad kad ugleda istog japanca. Pridje mu i upita ga:
- Ej, japanac, hoèe¹ da ja tebi sad poka¾em ne¹to japansko?
Japanac sa osmjehom:
- Hajde!
Ubi ga Mujo, sve mu kosti polomi.
Ustaje japanac nakon 2 sata, sav krvav.
- ©ta ti ovo bi, majke ti?
- Prenja vila od Kawasakija!




Kada je astronaut Nil Armstrong kao prvi èovek kroèio na Mesec, rekao
je svetski poznatu reèenicu:

"Ovo je mali korak za èoveka, a veliki za èoveèanstvo."

Nakon toga je sledilo nekoliko reèenica, uobièajene komunikacije sa
ljudima u kontroli leta u Hjustonu.

A kada se nakon ¹etnje po povr¹ini Meseca vratio u Apolo 11, rekao je
ne¹to zanimljivo:

"Sreæno, gospodine Gorski!"

Mnogi su mislili da se reèenica odnosi na nekog rivala sovjetskog
kosmonauta.

Ali utvrðeno je da ni u sovjetskom ni u amerièkom svemirskom programu
nije postojao nijedan gospodin Gorski.

Godinama su pitali Armstronga, na koga je mislio kada je rekao
"Sreæno, gospodine Gorski!", ali bi se Armstrong uvek samo
osmehnuo...

Armstrong je 5.jula 1995. u Tampa Beju na Floridi davao intervju
novinaru koji ga je opet upitao o toj 26 godina dugoj zagonetki.

Armstrong je rekao da je gospodin Gorski nedavno umro, pa je Armstrong
odluèio da otkrije tajnu.

Kada je bio dete, u dvori¹tu kuæe je igrao bejzbol sa drugarima.

Njegov prijatelj je jako udario loptu koja je odletela u kom¹ijski
vrt, u blizini prozora spavaæe sobe.

Kom¹ije su bili gospodin i gospoða Gorski.

Armstrong je oti¹ao po loptu i kada se pribli¾io prozoru njihove
spavaæe sobe, èuo je gospoðu Gorski kako vièe na mu¾a:

"Oralni seks! Ti hoæe¹ oralni seks! E dobiæe¹ ga, kada kom¹ijin mali
bude hodao po Mesecu!"




Tra¾i informatièar pozajmicu od kolege:

- Ajde, majke ti pozajmi mi 1000 dinara.

A ovaj æe:
...
- Evo ti 1024 da bude okruglo


daca.ZZR6

Zasto plavusa peca na bari koja se stvorila na putu od kise ?
- Rekao joj neko : - tu ces k...ac da upecas ...

Kako znas da je plavusa koristila kompjuter???
- Ima karmina na dzojstiku!!!

Ide plavusa ulicom i zaustavi slucajnog prolaznika i pita-IZVINITE JEL' ZNATE STA ZNACI I DON'T NOW?
Prolaznik-NE ZNAM
Plavusa-O BOZE NIKO NE ZNA...

ulazi plavusa u prodavaonicu pa pita:
-imate li naocale?
prodavacica pita:za sunce
-ma jok za mene

Koja je razlika izmeðu komarca i plavu¹e?
Kad o¹amari¹ komarca, on prestane da sisa.

Bila jedna plavu¹a koja se jebala sa pola vojske.
Za 2 miseca postane ona trudna, i pita je policajac
-:èije je dite,a ona æe:
-gospon policajac hajte vi sjedite na mravinjak pa pogodite koji vas je ugrizo!!!!!

UFF

Citat: daca.ZZR6 poslato 26 Jul, 2011, 20:39
Ide plavusa ulicom i zaustavi slucajnog prolaznika i pita-IZVINITE JEL' ZNATE STA ZNACI I DON'T NOW?
Prolaznik-NE ZNAM
Plavusa-O BOZE NIKO NE ZNA...

ne znam ni ja

"ja ne sad"?

daca.ZZR6

Citat: UFF poslato 26 Jul, 2011, 23:49

"ja ne sad"?

Ne razumem, jel to ¹to sam plavu¹a!!!!!!!

UFF

ne nego zato sto si izaostavila slovo "K"

The One

Kad je jebe¹, voli te. Kad je voli¹, jebe te...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

apu

bitno da je K izostavila.... :D

Havarisan

Prolazi pedofil pored devojcice koja ima 15 god i kaze:
-Al je ova bila *****


Budi se decak i vristi,dolazi deda i pita ga sta mu je:
-Deda,sanjao sam da me je silovao jarac.
Deda se gladi po bradi i kaze:
-Jarac,kazes...

Havarisan

Dogovore se Bog, Cak Noris i Isus da predju preko reke al da ne potonu u vodu. I predje Bog ,predje Cak, a Isus zakoraci al' potonu.

Bog(obracajuci se Caku): Jel', ocemo da kazemo Isusu gde je daska da se covek ne muci?

Cak: Koja daska?

daca.ZZR6

Nisam kuckala,vec kopirala i zalepila vic,a ni obracala paznju nakon toga!