Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zuba

Dobio Srbin sedmicu na lotou i daje intervju:

- ©ta planirate da uradite sa tolikim parama?
- Vratiæu dugove!
- A ¹ta sa onim ¹to ostane?
- E pa neka èekaju jo¹ malo!

zuba

Mala se udara k'o da ima kasko!

mkt

BISERI YU KOMENTATORA
Mirko Kamenja¹eviè
• "Gol, gol ... qrac gol, stativa!!!"(Slijedeæa utakmica):"Slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal ... Topovski udarac i gol!!! qrac gol, preèka!!! ... Sjedi mali, pièka ti materina, ni¹ta ne vidim."(6 mjeseci suspenzije.)
Milojko Pantiæ

• (400 m u Atlanti): "U stazi èetiri je glavni favorit, Majkl D¾ekson ..... Pardon, Majkl D¾ordan."(Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i ka¾e): "Da, kolega Pantiæ ¾eli da ka¾e kako je Majkl D¾onson u Americi popularan kao njih dvojica."

• (©panija - Jugoslavija): "I gospodine Pedersen, zaista zaslu¾ujete takvo prezime ..."

• (Arsenal - Ajax): Berkamp izlazi iz igre u 22. minutu zbog povrede, ulazi Patrick Vieira. Na ekranu ispisano slijedeæe:22. minutes, 10. Bergkamp outKomentar Milojka Pantiæa:"U igru se sprema iskusni Minutes s brojem 22!"

Zvonko Mihajlovski

• "Kakav udarac; pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik."

• "To je bila veæa opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Panduroviæa."

• (Lopta se natakla na ¹iljak na ogradi i pukla): "I lopta je sada pukla kao staklena kugla od porcelana."

• "Zbog ovakvih udaraca Roberta Karlosa osnovaæe se dru¹tvo za za¹titu lopti!"Srdjan Kne¾eviæ

• (Gimnastika): "Pogledajte samo kako je graðen ovaj mladiæ. Svaka majka bi ga po¾elela u svome domu, a tek ti predratni ¹valerski brèiæi ..."

Milo¹ Topaloviæ• "Sledeæih nekoliko minuta ovog snimka protiæu u znaku Georgi Had¾ija i ove kretenske reklame za keèap!"

• "Obratite pa¾nju: na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?"

YU radio• "Prejaka je ovo lopta za Savièeviæa, Dejo ovu loptu ne bi stigao ni taksijem."

Slobodan ©arenac• (Jugoslavija - Turska, finale EP u ko¹arci 2001): "Ni majka mu za ovo ne bi sudila liènu gre¹ku"

Dobrosav Gajiæ• "Ovo je takmièar iz San Marina, male ostrvske dr¾avice usred Atlantskog okeana."

• "U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj èovek sa bradom."

• "Zoran Saviæ je imao malu porodiènu neprijatnost ovih dana. Naime umrla mu je majka."

• "Sti¾u oko 13:30, narodski reæeno oko pola dva."Miroslav Rede• (Utakmica izmeðu Reala i Juventusa): "Tko prvi zabije gol, biti æe u prednosti."

Jovan Memedoviæ• (Mart 1999, boks Holifield - Louis): "Svi se iskreno nadamo da æe i sam meè potrajati bar koliko i ovo izvoðenje amerièke himne."

Du¹ko Koraè• "Ovo je Keli Erikson, sièu¹na ©vedjanka, skakaèica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju æerkicu i ne ispu¹ta je iz vida. A èovek koga upravo vidite, je sna¾ni momak, D¾on Godina, bacaè kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmièenjima."

• (Mohammed Ali na Olimpijadi u Atlanti 1996. pali olimpijski plamen): "I pogledajte Muhameda Alija, ruke mu se tresu od uzbudjenja!!!"

• (Na nekoj Realovoj utakmici kamerman zumira Ronaldovu nau¹nicu): "Sreæa ¹to je Ronaldo fudbaler, inaæe, da je bokser, kakav bi to zalogaj bio za Tajsona!"

• "Dobar dan. Javljamo se iz Mostara. Ovdje je nedjelja."

• "©to bi rekla stara rimska poslovica, ne vjeruj Dancima ni kad darove nose!" 

Major

Aaa ima odlicnih!!!
:D

Gašpar

Koja je razlika izmedu menstruacije i plaæe? Nikakva. I jedno i drugo doðu jednom mjeseèno, traju 5-6 dana i poslije se mo¾e¹ jebat'

jager

Iako je ozbiljna vest  u pitanju, ovo mora meðu viceve!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/247195/Preminuo-tokom-seksa

The One

Citat: jager poslato 07 Jul, 2011, 01:49
Iako je ozbiljna vest  u pitanju, ovo mora meðu viceve!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/247195/Preminuo-tokom-seksa
mmm nije sme¹no, de, der da se prebrojimo da nije neko od nas  :D
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

3006

Seæam se jednog radio prenosa derbija:
"Lopta ide po zemlji i preskaèe Pericu Ognjenoviæa!"

A Du¹ko Koraæ je neponovljiva legenda:

ParaPsihoPatologija

Iron Runner

Vozio perica auto i naiðe na èasnu sestru pa je upita: treba prevoz, ona pristane. I pita ga a za¹to si me povezao?
A Perica æe: svaki Betmenov drug je i moj drug ;D ;D ;D
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!

®are

Citat: Poison girl poslato 07 Jul, 2011, 02:22
Citat: jager poslato 07 Jul, 2011, 01:49
Iako je ozbiljna vest  u pitanju, ovo mora meðu viceve!!  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/247195/Preminuo-tokom-seksa
mmm nije sme¹no, de, der da se prebrojimo da nije neko od nas  :D
Hm ... ¹ta si mislila da brojimo ... mu¹karce koji voze Alfa Romeo ili djevojke koje bi mogle biti "pobjegulje" iz Alfe... :)
Moja Alfa je tamno siva :)

joka

Ja vozim talijana, al ne Alfu! Jedan vozaè manje, a i pre¾iveo sam taj sinoæni sex! [thumb_up] [rofl] [rofl] [rofl]    [cheers]

The One

Citat: ®are poslato 07 Jul, 2011, 18:25
Hm ... ¹ta si mislila da brojimo ... mu¹karce koji voze Alfa Romeo ili djevojke koje bi mogle biti "pobjegulje" iz Alfe... :)
Moja Alfa je tamno siva :)
:-* sad mi srce na mestu  [rofl] [rofl] [rofl]
za sad mrtva trka ko je gori/bolji manijaci/manijaku¹e
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Cubric

Moja alfa je iste boje, ali devet brojeva manja! ;D
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

mkt

Sta reci devojci sa dva plava oka?
- Nista,vec si joj rekao dvaput!

Razgovaraju dva cigana preko mobilnog :
-Slushaj brate, nemoj da prichash na ciganskom ....ce nam naplate roming


mkt

Ide Ciga ulicom i naleti na skinheda:
• Je li bre Cigo, je l' zna¹ ¹ta æe sad da bude?
• Pa il' æu izaðem u skrivenu kameru il' u crnu hroniku.

daca.ZZR6

Prala ve¹ Fata na izvoru ve¹  i naiðe Muja, pa pita Fatu:"Jeli, Fato, da li mogu da operem ve¹ u tvoju ve¹ ma¹inu?"
Ona ka¾e :"Mo¾e"
Sutradan opet Muja video Fatu i isto pita, a Fata reèe:"Mujo, ako ima¹ malo ko juèe, peri sam"

joka

Danas u Kuriru, vic dana!
 Kako prepoznati ljubaznog motoristu?
 Ima mu¹ice meðu zubima! :D

jager

Citat: daca.ZZR6 poslato 10 Jul, 2011, 11:22
..."Mujo, ako ima¹ malo ko juèe, peri sam"

... ako ima¹ malo ko juèe, peri NA RUKE!

;D

daca.ZZR6

-Dom je tamo gdje va¹ bajk stoji na nogari.

-Po¾ivit æete du¾e ako nauæite kako dr¾at minimalno 2 prsta na prednjoj koènici.

-Potrebno je vi¹e ljubavi da bi se djelilo sedlo,nego krevet s nekim.

-Jedini dobar pogled na tamne oblake je na retrovizoru

-Nikad se nemojte pla¹iti odvrniti gas do kraja.

-Samo Bajkeri razumiju za¹to psi vole izbaciti glavu kroz prozor jureæeg automobila

Bajkerske mudrosti

mkt