Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

daca.ZZR6


Bila tri prijatelja: pijanica, pusac i peder. Prikaza im se jednom Bog i rece prvo pijanici:

- Ako jos jednom popijes i gutljaj alkohola odmah ides u pakao. Sto se tebi tice; (obrati se pusacu) ako povuces

makar i jedan dim odmah ides u pakao. A sto se tebe tice; (obrati se pederu) ako jos jednom budes jebao

muskarca u dupe odmah ides u pakao. Ode Bog. Pijanica ce odmah posle toga: - Ma sta mene briga za njega,

niko meni ne moze zabraniti da pijem! Uzme bocu i cugne, tu odmah buknu vatra i on se pretvori u pepeo. Dok je

padao, ispadne mu iz dzepa kutija cigara. Peder ce pusacu: - Ne saginji se tako ti boga izgoresmo oboica





daca.ZZR6

Svaka cigareta skraæuje ¾ivot za 11 minuta, svaki orgazam produljuje ¾ivot za 15 minuta. Znaèi pu¹aèi, jebite se za ¾ivot!!!

Idu dva "©" po cesti i sretnu "S". Veli jedan "©" drugome: "Gle kak je ovaj peder zalizani!!"

Umro Slobo i oti¹ao na onaj svijet. Tamo sreo Indiru Gandi i trznuo na nju.
Ka¾e on njoj:
- "Indira, daj malo du¹e."
- "Ne mogu. Ja sam du¹u ostavila svom narodu."
- "Indira, daj malo srca."
- "Ne mogu. Ja sam srce ostavila svom narodu."
- "Indira, daj malo pièke."
- "Ma, dala bih ti ja, ali ti si kurac ostavio svom narodu." [yahoo] [yahoo] [yahoo]



daca.ZZR6


Pièe dvije muhe na motoru magistralom i ka¾e ova zadnja muha prvoj: ej bolan ne¹to ti klepeæe na motoru, a onda prva ka¾e: de glasnije bolan, ne èujem te.

Ne¹to ti klepeæe na motoru, opet æe prva muha, a druga DE GLASNIJE BOLAN NE ÈUJEM TE NI©TA.

Ne¹to ti klepeæe bolan na motoru, a prva odgovara de glupane glasnije ne¹to mi klepeæe!

joka


mkt


igraci zvezde i partizana pokazali su veceras da su velike patriote.      NI ONI NECE U EVROPU

mkt

Dovede Leo Mesi devojku u stan, i ona ode u toalet da se osve¾i i pripremi za svog dragog. Nakon nekog vremena, izlazi i ugleda ga u krevetu sa dva mu¹karca.
Leo, ¹ta je ovo? - upita ona iznenaðeno, a on odgovara:

®ao mi je, draga, ali ja ne mogu da ti zabijem bez Æavija i Inijeste!

joka

mkt,reci, jesu li ovo sise za evropsku normu?   [neampojma]  [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

mkt

ne znam prijatelju, morao bih da ih dobro opipam pa da dam sud   :P :P :P :P :P :P  ovako ne vredi  ;D

joka

A, pipaæe¹, tek u evropi? [thumb_up] [neampojma]    [cheers]

mkt

... plastikanere jbg

joka

Onda, ove na¹e, bolje- prirodne, pa makar kakve i bile!  [thumb_up] [clapp] [clapp] [yahoo]  [cheers] [cheers]

R.I.P.

DNEVNIK JEDNE PLAVU©E


PONEDELJAK

    Evo zavr¹io se medeni mesec i smestili smo se u na¹ novi dom. Vrlo je zabavno kuvati za Jovana. Danas sam napravila predivan kolaè po ovom receptu. 'Umutite 12 jaja odvojeno.' No, kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam posuditi par iz kom¹iluka da bi umutila sva ta jaja. Kolaè  je ispao super.

UTORAK

    Hteli smo voænu salatu za veèeru. U receptu je pisalo: 'Poslu¾ite bez ièega.' To sam i uradila. Skinula sam odeæu sa sebe. Ali, Jovan je doveo nekog prijatelja na veèeru. Nikad nisam videla tako zaèuðena lica kada sam poslu¾ila salatu.

SREDA

    Odluèila sam danas poslu¾iti pirinaè po receptu koji glasi ovako: 'Potrebno je dobro pranje prije stavljanja pirinèa u vruæu vodu.' Tako sam ugrejala vodu, okupala se, pa tek onda stavila pirinaè da se kuva. Nije mi jasno bilo za¹to sve to, jer pirinaè nije imao ni¹ta bolji ukus.

ÈETVRTAK

    Danas je Jovan tra¾io salatu. Probala sam novi recept. Glasi ovako: 'Iseckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate sat vremena pre no ¹to je poslu¾ite'. Morala sam otrèati skroz do maminog vrta. Posula sam salatu po listovima i èekala tu sat vremena da je pas ne pojede. Jovan je navratio i pitao da li se oseæam dobro. Ne znam za¹to.

PETAK

    Danas sam na¹la jednostavan recept za kolaèiæe koji ka¾e ovako: 'Sastavite sve sastojke u posudu i dobro izme¹ajte, i to je to'. Kada sam to uradila, oti¹la sam do mamine kuæe. Verovatno ne¹to nije u redu s receptom, jer kada sam se vratila kuæi, smesa u posudi je izgledala isto.

SUBOTA

    Jovan je danas bio u kupovini i donio je koko¹. Zamolio me da je sredim za nedelju. Nisam bila sigurna kako se koko¹i oblaèe nedeljom, ali sam na¹la jednu preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je preslatko, ali kada ju je Jovan video, iza¹ao je iz kuhinje brojeæi do 10!

NEDELJA

    Danas su Jovanovi roditelji do¹li na veèeru. Htela sam napraviti peèenje, ali sve ¹to smo imali u zamrzivaèu bio je hamburger. Tako sam ga stavila u rernu i podesila kontrole na peèenje. Mora da ne¹to nije uredu s rernom, jer je na kraju peèenja opet ispao hamburger!
ride in peace

R.I.P.

KAD VAS POLICIJA ZAUSTAVI...


Ako policajac prièa s tobom, pretvaraj se da si gluv ko top.

Pitaj ga mo¾e¹ li videti njegov pi¹tolj i da vidi¹ kako ti stoji u ruci.
Ako ne da, nego te pita za¹to, reci da hoæe¹ videti da
li je veæi od tvoga kojeg dr¾i¹ ispod sedi¹ta.

Poèe¹i se za jaja i guzicu tako da on to vidi, a onda se rukuj sa njim i stalno ga dodiruj.

Pitaj ga gde je dobio takvu ludu odeæu.
Pitaj ga da ti posudi svoj kostim.


Pitaj ga za ime i prezime i onda ga oslovljavaj samo imenom.
Pretvaraj se da si peder i pitaj ga hoæe li izaæi s tobom.
- Ako ka¾e ne, poèni plakati.
- Ako ka¾e da, prijavi ga nadreðenima.

Ako te hoæe pregledati i ka¾e da mora¹ ra¹iriti noge, reci mu da te ne zanima.

Reci mu da ti se sviðaju mu¹karci u uniformi.

Potkupi ga slatki¹ima.

Probaj istovremeno s njim reæi: Dobra veèer gospodine, vozaèku i saobraæajnu molim.

Ako ti da ne¹to za potpisati, prvo se poèe¹i po guzici pa onda uzmi njegovu olovku u ruku.

Ako ti da hemijsku u ruke, skrivaj je, rastavi i izvadi ulo¾ak.

Pitaj ga da li nosi parèe bakarne ¾ice sa sobom. Kad pita za¹to, recite mu: 'Da ima¹ uzemljenje dok te vozaèi karaju!'

Pitaj ga ima li æerku. Ako da, reci mu da ti je poznato njegovo prezime.

Nek ti sve objasni dvaput.

Ponovi potiho sve ¹to on ka¾e.

Prièaj sam sa sobom.

Probaj mu prodati svoj auto.
Pitaj ga, hoæe li ti prodati svoj auto.

Ako te hoæe voditi u policijsku stanicu, pitaj mo¾e¹ li ti sediti napred.

Ako mora¹ sediti pozadi, probaj ga pipkati po glavi kroz re¹etku. Jo¹ bolje po guzici, ako mo¾e, naravno.

Pre nego krenete proveri jeste li svi vezani.

Brzo uzmi limenku piva i otvori pre nego doðe do tvog auta.

Nek ti pridr¾i pivo dok tra¾i¹ dokumente.

Reci mu barem dvaput da prtlja¾nik ne treba pregledavati.

Pitaj ga je li on jedan od Village People i pitaj gde su ostali.

Pitaj ga je li ikad ubio èovjeka.
- Ako odgovori da, pitaj je li to bilo na poslu.

S osmehom, na odlasku mu reci: Pozdravi ¾enu i moju decu.

Dr¾i gajbu piva na suvozaèkom sedi¹tu, naravno, vezanu.

Kad mu pru¾a¹ vozaèku, uvali unutra mito od 10 dinara - po moguæstvu gvozdenih.

Pitaj ga, ako mora¹ duvati, hoæe li prije dezinfikovati svoju zvi¾daljku.

Glumi da ne mo¾e¹ otkopèati pojas, pa ga zamoli da ti pomogne. Ako on lud to i uèini, pa ka¾e: 'Eto, uop¹te nije bio blokiran, reci da to nije pojas na koji si mislio.

Reci da ti se zablokirao volan. Pa ga pitaj jel on zna spojiti ¾ice da se upali auto bez kljuèa i otkljuèa volan.

Ako je veèe, stavi sunèane naoèale. Ak pita da skine¹, reci da ima¹ ru¾ne podoènjake nakon tuluma.

Dok kopa¹ po fioci, ponudi ga upotrijebljenom pepermint ¾vakom i pitaj jel treba kori¹æene baterije za svoju svetleæu lizaljku.

Kad vas zaustavi, odmah recite da niste vi i da vas je cinkao pravi krivac.

U saobraæajnoj dozvoji dr¾i prezervativ. Ako pita za¹to to, reci da ne ide¹ u saobraæaj bez za¹tite.

Kad ti se pribli¾i, ukljuèi brisaè zadnjeg stakla. Ako te tra¾i da iskljuèi¹, pitaj ga hoce li ti on onda terati muve s dupeta.

Kad te pita ima¹ li vozaèku, pravi se da ne èujes dobro, pa kad se pribli¾i da ti ponovi, reci: 'Digresija gospodine, morate piti kvalitetnije vino. Od ovog vam smrdi iz usta na kilometar'.

Pitaj kako to da neki policajci imaju bele rukavice-narukvice i pokrivaèe za kape, a neki ne dr¾e do higijene i jel to onda ka¾njivo?

Prvu pomoæ izvadi iz kutije i dr¾i u kori¹tenom papirnatom ¹kaniclu iz mesnice.

Ako ima¹ elektriène podizaèe stakla, dok ti prièa, igraj se njima pa se pohvali: a jeste vidli? Bez ruku! A da samo vidite automatski servo volan!

Pitaj ga da ti objasni kad je veæ tu, kako to, da ti zapinje menjaè kad hoæe¹ prebaciti u Reli brzinu?

Kad te zaustavi, pitaj jel mo¾e samo trenutak prièekati, da se ide¹ pomokriti.

Ne sti¹avaj muziku i reci da su novi tapecirungi u vratima zbog novih zvuènika, a ne zbog ¹verca droge od pro¹le nedelje.

Ako te pita da li ima¹ zimsku opremu i ¹ta ima¹ od nje odgovorite: 'Imam dugaèke gaæe i pletene èarape'!
ride in peace

hpg

Zasto Meksiko nema olimpijski tim?
Zato sto svako ko zna da skace trci ili pliva je pobegao u Ameriku :)
 UFFove ¾ivotne mudrosti ;D

3006

Za¹to internet nikada neæe zameniti novine?
Zato ¹to ne mo¾e¹ da obri¹e¹ bulju tastaturom.

3006

ÐAKUZI - Sprava ko ja se najbolje prodaje onima koji su odrasli uz poljski klozet
13. PLATA - plata koju dobije¹ posle 20 meseci rada kod privatnika
JUTARNJA EREKCIJA - kad se ujutru probudi¹ nadrkan
PRVO KRESANJE - radnja koju obavi prodavaèica u kiosku kada kupujete upaljaè
DUREX - lek protiv nadimanja u stomaku

jager

Razgovaraju dva penzionera u parku:

- Jede mi se sladoled.
- I meni, odoh da kupim. Od èega æe¹?
- Od èokolade.
- OK, ja æu od vanile.
- Zapi¹i, zaboraviæe¹!
- Ma, neæu. Evo prodavnice iza æo¹ka.

Nakon desetak minuta, vraæa se penzioner sa 2 hotdoga.

- A gde je senf?
- Zaboravio sam. Izvini.
- A jesam li ti lepo rekao da zapi¹e¹?

joka

Za¹to pije pivo plavu¹a u prodavnici?
Pi¹e- ovde otvoriti!   [cheers]

mkt

nije vic al i ne moze da skodi
"Life is like riding a motorycle.To keep your balance you must keep moving "

-Albert Einstein

MotoManijak

pametan bio taj ajnstaj majku mu...