Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya

eto
Citat: SSZGO poslato 15 April, 2011, 07:36
Citat: Poison girl poslato 14 April, 2011, 23:48
Citat: SSZGO poslato 14 April, 2011, 20:06
ili kod proktologa...
da li da pitam kako/za¹to ti zna¹?
ja sam morala da guglujem èega je to specijalista [rofl]

pa i ja sam guglao da vidim kako se zove doca za to ;)
ocigledno niko ne zna sta je cim nemam nijedan plus za komentar :)

eto ti plus..   [rofl]

Colorectal surgery is a field in medicine, dealing with disorders of the rectum, anus, and colon. The field is also known as proctology.

UFF

A ta njegova zena se ne tusira ujutru?

joka

Da, evo slike! ;)

joka

A, evo njegovo radno mesto! [rolleyes]

monsterbnt

-Zasto zene imaju menstruaciju?
Kad je Eva ubrala jabuku sa zabranjenog drveta i dala je Adamu, Bog se jako razljuti , te kaze:
-Krvavo ces mi to platiti!
Eva ce na to:
-A, jel moze u ratama ?!
Smrt SVIMA!!!!

jevta

©TA USTVARI  ®ELE  ®ENE ?

Mladi kralj Artur je bio iznenaðen i uhvaæen od kralja susednog kraljevstva, dok je kradom lovio u njegovim ¹umama.

Kralj ga je mogao ubiti na mestu, jer je to bila kazna za sve one koji bi krali na kraljevom imanju,  ali on ustuknu pred Arturovom mlado¹æu i simpatièno¹æu i ponudi mu slobodu u zamenu za odgovor na jedno te¹ko pitanje.



©ta ustvari ¾ele ¾ene?



Ovakvo bi pitanje ostavilo bez reèi i najstarije mudrace i mladom Arturu se èinilo da je nemoguæe odgovoriti na njega.

Kako god bilo, bolje je i pitanje nego umreti obe¹en, tako da se vratio u svoje kraljevstvo i poèeo ispitivati svoje podanike.

Razgovarao je s princezama, kraljicom, prostitutkama, èasnim sestrama, mudracima, pa èak i sa dvorskom ludom, sa svima.

Ali, niko mu nije dao zadovoljavajuæi odgovor.

Meðutim, svi su mu savetovali da potra¾i odgovor kod stare ve¹tice, jer ga je ona jedina i znala.

Cena bi bila velika, jer je stara ve¹tica bila nadaleko poz nata po svojim preskupim  uslugama.

Do¹ao je konaèno i zadnji dan godine i Artur nije imao drugog re¹enja veæ da razgovara sa ve¹ticom.

Ona je pristala da da odgovor, ali u zamenu za sledeæe:

®eli da se uda za Sir Gawain-a, najplemenitijeg viteza Okruglog stola i Arturovog najboljeg prijatelja.

Mladi Artur je upla¹eno gledao; bila je gubava i u¾asno ru¾na, imala je jedan jedini zub, ¹irila je oko sebe takav smrad koji ga je terao na povraæanje i ispu¹tala je neobiène krike i zvukove.

Nikad Artur nije u svom ¾ivotu vidio odvratnijeg stvora.

Pri samoj pomisli da zamoli svog prijatelja da o¾eni ovo stvorenje, upla¹io se i odustao.

Ali Sir Gawain je saznao ¹ta se dogodilo i odluèno rekao da je ¾rtvovanje za ¾ivot svog prijatelja i za oèuvanje Okruglog stola vredno toga.

Najavljeno je venèanje, nakon èega je stara ve¹tica u svojoj paklenoj mudrosti rekla:

"Svaka ¾ena ¾eli da bude vlasnica svog ¾ivota!"

Èim je to izgovorila, svi prisutni su odmah priznali da je izrekla veliku mudrost i da je potpuno u pravu.

Isto tako, da je i mladi Artur spa¹en.

Tako je i bilo.

Èim je èuo odgovor, kralj susednog kraljevstva je vratio Arturu slobodu i pravo na ¾ivot.

Venèanje je obavljeno i to gala; prisustvovali su svi dvorjani i niko vi¹e od Artura nije oseæao i olak¹anje i te¾inu u isto vreme.

Sir Gawain je bio nasme¹en sve vreme, ljubazan i pun po¹tovanja, po svom starom obièaju.

Stara ve¹tica je napravila pravi skandal svojim najgorijim naèinom pona¹anja:
®derala je kao zver, bez upotrebe pribora za jelo - rukama i uz to proizvodila zastra¹ujuce urlike i zvuke, a da ne spominjemo nepodno¹ljivi smrad.

Konaèno je do¹lo i vreme prve braène noæi i dok je èekao svoju mladu da mu doðe u krevet...
Gawain je ugledao kako mu prilazi najlep¹e ¾ensko stvorenje koje je ikad u ¾ivotu mogao zamisliti.

Sav oèaran je upitao ¹ta se dogodilo, na ¹ta mu mlada devojka odgovori da je to ona, ve¹tica, ali da æe pola vremena provesti s njim kao ve¹tica, a pola kao mlada devojka i to sve zato ¹to je on bio dobar prema njoj svo vreme.

Isto tako, upitala ga je koji njen izgled ¾eli preko dana, a koji preko noæi.

Kakvo okrutno pitanje!

Gawain je po¾urio sa razmi¹ljanjem.

Da li da preko dana ima divnu devojku koju æe moæi svima pokazivati bez straha i srama, a noæu u intimnosti svog kreveta imati zastra¹ujuæu ve¹ticu???

Ili pokazivati prijateljima preko dana ve¹ticu, a trenutke braènog sladostra¹æa provoditi sa divnom devojkom???



©ta biste vi izabrali?



Gawain-ov odgovor se nalazi malo ni¾e, ali pre èitanja, donesite svoju odluku!!!








Plemeniti Gawain joj je rekao da joj on dozvoljava da sama odluèi.

Èim je to èula, ve¹tica je rekla da æe uvek biti u obliku mlade devojke, i danju i noæu, jer je on po¹tovao i dozvolio joj da bude vlasnica svog ¾ivota.


Koja je pouka ove prièe?



Nije bitno da li je ¾ena lepa ili ru¾na.


U su¹tini ........... Uvek je ve¹tica.

Laki-zr

Posle svadbe ka¾e majka svojoj æerki:
- "Æeri, posle devet mjeseci mo¾da æe¹ da bude¹ majka!"
- "©est, mama ¹est!"

mkt

O,gos'n Ante!   Gotovina?

Ne, odlozeno na 24 godine... :)))

Laki-zr

Po¹ao Mujo preko granice, pa poneo i slona. I u jedno i u drugo uvo mu nabio po jedan hleb. Stigao on tako na granicu i pita ga carinik da li ima ne¹to da prijavi. On, naravno, ka¾e da nema. Carinik otvara kamion i ugleda slona pa ka¾e:
 Ti, bre, reèe da nema¹ ¹ta da prijavi¹. ©ta æe ovaj slon ovde?
 A ¹ta tebe briga ¹ta æu ja da stavim u sendviè?

Laki-zr

Umre Piroæanac u Nemaèkoj. Roðaci re¹e da ga sahrane u rodnom kraju, pa poènu da razmi¹ljaju kako da ga dopreme u Pirot. Avionom - skupo je; vozom - opet skupo. Da plate pogrebna kola - jo¹ skuplje... Posle du¾eg razmi¹ljanja, jedan roðak po¾ali:
Eh, ¹to ga ne pregazi valjak, pa da ga po¹aljemo faksom.

SSZGO

daj bre malo filtracije gluposti, ako nadjes nesto dobro stavi, ako ne nadjes ne moras da stavljas svako sranje koje vidis na netu

pola bajatih pola retardiranih viceva, napunio si temu krsem koje svi po defaultu preskacu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Laki-zr

Citat: SSZGO poslato 16 April, 2011, 09:35
daj bre malo filtracije gluposti, ako nadjes nesto dobro stavi, ako ne nadjes ne moras da stavljas svako sranje koje vidis na netu

pola bajatih pola retardiranih viceva, napunio si temu krsem koje svi po defaultu preskacu...
ko ti drma kavez?

¹tampar

    Pola¾e student biologiju neku tamo na kojoj stalno pada....xxx put do¹ao na ispit....

Asistent : ''kad doðe profesor nemoj da se pla¹i¹,ja æu iza njegovih leða da ti pokazujem rukama...da ti pomognem,¾ao mi te èoveèe,''...

Sti¾e profesor,nosi neku teglu u kojoj ne¹to pliva.

''Kolega,vas neæu mnogo da  muèim vi¹e mi vas ¾ao,odgovorite samo ¹ta se nalazi u ovoj tegli?Da vam pomognem-organ je od konja-pogledajte dobro i recite da li je ovo polni organ ili debelo crevo,jedno od toga jeste...''

Student gleda i razmi¹lja...asistent mu pokazuje ''do lakta'' presavijenom rukom iza leða profesora....student jo¹ vi¹e razmi¹lja...odhukuje...
Na kraju izvali:''debelo crevo,siguran sam da je debelo crevo''...
''Jao kolega pobogu,pa u ¹ta gledate,pa zar ne vidite dobro?S kilometar se vidi da je ovo polni organ...auuu,vi ste beznade¾an sluèaj,¾ao mi je...''

Profesor ode a asistent se vata za glavu...''hebem ti budalu,ja ti pokazujem k*rac a ti debelo crevo,kakav dileja''...

Student:''e jbga..ja mislio ti oæe¹ da mi ka¾e¹ KURAC ÆE© POLO®ITI...ako ka¾em debelo crevo mo¾da i pogodim''.....

mkt

Koja je razlika izmedu zeca i
medveda??
Jelen ima rogove... :



tupav je al sam morao

monsterbnt

''Perice nemoj da ljuljas babu, nije se ona zbog toga obesila''
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

"Doktore, boli me ku*ac." "Hmm. To je stara kineska bolest." Pacijent upla¹eno pita: "I? I?" "Morat æemo ga odrezati..." I u neverici ode pacijent kod drugog doktora koji mu ka¾e: "Da, to je definitivno stara kineska bolest." "I? I?" Doktor ga pogleda: "©to i?" "Treba li ga odrezati?" "Ma, nema potrebe, otpast æe sam." :)))
Smrt SVIMA!!!!

mkt

VIKENDICE - spomenici ex YU blagostanja.

nesic1

Takmièili se Bu¹, Gorbaèov i Sloba ko ima najvernijeg vojnika. Bu¹:
• Sada æete videti ¹ta je marinac SAD. D¾one!
• Da, ser.
• Idi ti lepo skoèi sa one kule tamo za svoju dr¾avu i za nezavisnost.
• Ali ser, imam ¾enu, decu, familiju...
• Bruko jedna, obrukao si i sebe i mene i Ameriku.
Gorbaèov:
• Sada æete videti ¹ta je prava ruska beretka. Vladimire!
• Da, dru¾e predsednièe.
• Idi ti lepo skoèi sa one kule za na¹u dr¾avu i druga Lenjina...
• Ali dru¾e, imam ¾enu, decu, familiju...
• Bruko jedna, obrukao si i mene i sebe i celu na¹u zemlju.
Sloba:
• Sada æete vi da vidite ¹ta se zove vojnik. ®ivorade! Dolazi ovamo!
• ©ta je, bre?
• Vidi¹ li onu kulu tamo?
• Vidim!
• E nemoj sluèajno da skoèi¹ sa nje...
• Je li? E ti æe¹ da mi ka¾e¹!

nesic1

Jednom èoveku dosadila maèka koju njegova ¾ena dr¾i kao kuænog ljubimca pa odluèi da je se re¹i. Odveze je kolima daleko, ali samo ¹to je stigao kuæi, kad tamo ga èeka ista maèka. Sledeæeg dana odveze je jo¹ dalje, ali se desi ista stvar. Na kraju odluèi da je odveze kilometrima daleko lutajuæi kolima levo, desno, preko mosta, onda pravo,pa opet desno, pa levo sve dok ne naðe mesto za koje smatra da je idealno da je ostavi. Ne sti¾e kuæi ali nazva telefonom svoju ¾enu i pita je:
- Draga, je li maèka tamo?
- Da, za¹to pita¹? - odgovori ona.
Frustriran, èovek reèe:
-Daj maèku na telefon, ja sam se izgubio i tra¾im put

nesic1

Pandur zaustavi plavu¹u u autu i pita je za dokumente.
Ona ne mo¾e naæ ni vozaèku ni prometnu,ali vidi svoju sliku na retovizoru,i¹èupa ga i da panduru.
Pandur ka¾e:"Kolega ¹ta niste rekli da ste u civilu,vozi dalje!"