Glavni meni

Vicevi

Započeo Dragan_kineziolog, 17 Oktobar, 2010, 15:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Ulazi bubnjar u studio i vidi gitaristu i basistu kako se svaðaju, hoæe da se pobiju. Pita bubnjar:
 ©ta vam je, ¹ta se svaðate?
Basista:
 Ova baraba mi je ra¹timala ¾icu.
Bubnjar:
 Pa u èemu je problem?
Basista:
 Neæe da ka¾e koju!

Laki-zr

Pita mama sina:
 Sine, da se ti ne drogira¹?
 Paa, u jednu ruku da, a u drugu ne.

prpa_zr

preuzeto sa foruma Apostola.. extra je vic:

Dosta vam je viceva o Crnogorcima, Bosancima, malom Ivici, Chucku
Norrisu ?

                      Evo ga - jedan staroegipatski:
                       Mala Nefertiti u ¹koli...

       Uèiteljica ka¾e: - Djeco izvadite ploèice, grebat æemo diktat.
              Mali Egipæani izvade ploèice i uèiteljica poène:
         - A sad pi¹ite: Na¹ bog Amon Raa je jako prepotentan ...
                        Mala Nefertiti digne ruku:
     - Oprostite uèiteljice, ja sam bila bolesna pro¹li tjedan, ne znam
               pi¹e li se "prepotentan" sa dva ili tri kurca

bora63

1
Profesor matematike ¹alje faks supruzi:
"Draga ¾eno:sigurno shvaæa¹ da su ti 54 godine.
Ja imam odreðene potrebe koje ti jednostavno vi¹e ne mo¾e¹ kvalitetno i u potpunosti zadovoljiti.
Sa svake druge strane gledano, na¹ brak je skladan, zadovoljan sam tobom kao ¾enom i doista se iskreno nadam, da te ovaj faks neæe previ¹e povrijediti ili uzrujati.
Nakon posla idem do motela sa svojom 18-godi¹njom asistenticom, ali bit æu kod kuæe prije ponoæi.
Tvoj mu¾."

2
Kad je stigao do motela, na recepciji ga je èekao faks od njegove ¾ene:
"Dragi mu¾u.
Kao i ja, i ti takoðer ima¹ 54 godine, a u trenutku kada bude¹ èitao ove redove ja æu biti u drugom motelu sa 18-godi¹njim konobarom iz obli¾njeg bara.
A buduæi da si genijalan matematièar, sigurno ti neæe biti te¹ko shvatiti, da neæu doæi prije ponoæi,jer 18 u 54 ide puno vi¹e puta nego 54 u 18. Nemoj me èekati.
Tvoja ¾ena."

Bori¹a

Joj zavukla mu zena opasno hahaahahahhhaahaaahahahahah :D

joka

Jedva doèekala! [yahoo] 

UFF

Mu¹karac otkrije rijeèi i izmisli razgovor.

. ¾ena otkrije razgovor i izmisli brbljanje.

. mu¹karac otkrije poljoprivredu i izmisli prehranu.

. ¾ena otkrije prehranu i izmisli dijetu.

. mu¹karac otkrije prijateljstvo i izmisli ljubav.

. ¾ena otkrije ljubav i izmisli brak.

. mu¹karac otkrije ¾enu i izmisli sex

. ¾ena otkrije seks i izmisli migrenu.

. mu¹karac otkrije posao i izmisli novac.

. ¾ena otkrije novac i sve ode u kurac!



Molim sve mu¹karce da vi¹e ni¹ta ne izmi¹ljaju!

miodrag

Kupio Perica (inace moj jako dobar prijatelj) polovni motor od prijatelja. Motor je bio u tako dobrom stanju da ga je pitao:
- E brate, kako si ti to odr¾avao?
- Vrlo jednostavno. Èim sam video da poèinje ki¹a, namazao sam ga sa vazelinom i nema rðe. Perica je naravno poslu¹ao savet. Isti dan njegova devojka ga je pozvala prvi put na veèeru kod njenih roditelja. Upozorila ga je pre toga da su njeni pomalo èudni:
- Za stolom niko ne govori. Ko ka¾e makar i reè, mora prati sudove!
I stvarno, u kuhinji je bilo brdo neopranog suða. Veèeraju oni tako u potpunoj ti¹ini. Perici dosadi i odluèi iskoristiti situaciju. Poène maziti devojku. Roditelji ni¹ta. Kresnu se oni pred roditeljima - ovi grizu usne, ali æute i dalje.
Perica vidi i sestra dobra riba. Poène je maziti. Svi cute. Kresnu se i oni, njegova devojka pizdi grize usne, ali svi i dalje æute.
Odjednom sevne munja. Perica pomisli kako æe padati ki¹a, izvadi tubu vazelina i ustane, da nama¾e motor. Na to brat reèe:
- Dobro, dobro, shvatio sam! Ja æu oprati suðe!

bora63

Mali Perica je strasno ¾eleo 100 Evra.

Svaki je dan molio Boga da mu ih po¹alje, ali nikako da dodju. Odluci on da  po¹alje pismo.Na po¹ti nisu znali ¹ta bi sa pismom upucenim Bogu, pa su ga poslali u Vladu.

Dinkica je dirnulo pismo i odluci da po¹alje 5 Evra, jer ¹ta ce malom Perici toliki novac.I dobio Perica 5 Evra, odu¹evio se odgovorom i odluci da po¹alje  pismo zahvalnosti:

Dragi Bo¾e puno ti hvala ¹to si poslao lovu, samo nemoj vise slati preko  Vlade, jer su mi "lopine" maznule 95 Evra.

  Tvoj
  Perica

zmiya

Citat: revolution poslato 31 Oktobar, 2011, 22:16
Citat: mkt poslato 31 Oktobar, 2011, 18:56
ma nisam nista citao od bukovskog, nego sam na ovo naleteo pa mi se svidelo
bzvz
Ma savet je bio da procitas CA Blues od MIke Oklopa


Samo èita¹ knjige gde ima sexa i drogiranja.

ЯЭВОЛУТИОН

Ne...citam samo dobre knjige...u ovoj ima toga ali je pre svega dobra knjiga...verovatno jedna od najboljih koje sam citao iz tog zanra...i tebi preporucujem istu knjigu.....a ne samo readers digest da procitas
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Hehehehehe....
Kad je izašla CA Blues, bio sam u četvrtom gimnazije i sećam se da sam za poslednji pismeni iz srpskog imao temu "Knjiga koja mi se dopala" ili takva neka nebuloza od teme. Napišem sastav, uvek sam dobijao na pismenom 5 ili 4, donese profesorka Višnja ocenjene pismene, kad ja dobih 2. Nisam mogao da verujem, tražio objašnjenje, i danas tvrdim da je pismeni bio za 5. Višnji se nije dopalo to o čemu se radi u knjizi, stil mog pisanja je previše bio nalik Mikinom, Bukovskom i sličnim, pošto je to i odgovaralo za opis takve knjige.

Dobro si me podsetio, Alja, da je ponovo pročitam. Prošlo je bar 20 godina kao je nisam čitao...
Država je najveći neprijatelj naroda

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 02 Novembar, 2011, 22:23
Hehehehehe....
Kad je iza¹la CA Blues, bio sam u èetvrtom gimnazije i seæam se da sam za poslednji pismeni iz srpskog imao temu "Knjiga koja mi se dopala" ili takva neka nebuloza od teme. Napi¹em sastav, uvek sam dobijao na pismenom 5 ili 4, donese profesorka Vi¹nja ocenjene pismene, kad ja dobih 2. Nisam mogao da verujem, tra¾io obja¹njenje, i danas tvrdim da je pismeni bio za 5. Vi¹nji se nije dopalo to o èemu se radi u knjizi, stil mog pisanja je previ¹e bio nalik Mikinom, Bukovskom i sliènim, po¹to je to i odgovaralo za opis takve knjige.

Dobro si me podsetio, Alja, da je ponovo proèitam. Pro¹lo je bar 20 godina kao je nisam èitao...
Mika je bio bre Beogradski smeker
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Citat: revolution poslato 02 Novembar, 2011, 22:17
Ne...citam samo dobre knjige...u ovoj ima toga ali je pre svega dobra knjiga...verovatno jedna od najboljih koje sam citao iz tog zanra...i tebi preporucujem istu knjigu.....a ne samo readers digest da procitas

Proèitao dva puta,jo¹ dok je autor bio ¾iv..

WOLVERINE

Telefon zvoni kasno u noæ. Mu¾ æe ¾eni:
Ako je za mene, ka¾i da nisam kuæi.
®ena odgovara na poziv:
On je kod kuæe.
Mu¾:
Ma ¹ta ti je?!
®ena:
Za mene je!




Ide Ciga ulicom i naleti na skinheda:
Je li bre Cigo, je l' zna¹ ¹ta æe sad da bude?
Pa il' æu izaðem u skrivenu kameru il' u crnu hroniku.

Joker

Devojka salje decku SMS i kaze:

"Ljubavi moja, ako spavas, posalji mi snove tvoje,
ako se smejes, posalji mi osmeh tvoj,
ako, pak, places, posalji mi suze tvoje!
Volim te!"

Decko odgovara:
"Ljubavi, kenjam... Sta hoces da ti posaljem??"
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Zeljkamp

U banku organa dodje neki naucnik i ponudi da proda svoj mozak posle smrti za 100.000$.
Dodje posle njega i poznati nobelovac i svoj mozak ponudi za 500.000$.
Nakon nekoliko dana dolazi u banku Mujo i ponudi svoj mozak za 1.000.000$.
- Pa kako milion, kada je poznati nobelovac ponudio za pola miliona?! - upita zacudjeno sluzbenik
- Al' moj nije koriscen. - smireno odgovori Mujo
TwinZ Auto & Moto

Bori¹a

Uèiteljica pi¹e levom rukom po tabli a mali Perica zaèuðeno glasno viknu:
- Uèiteljice pa vi nemate dlaka ispod leve mi¹ke. Uèiteljica reèe:
- Perice spakuj lepo stvari i idi kuæi za danas! Sutradan na predavanju uèiteljica pi¹e sa desnom rukom i opet Perica glasno prokomentarisa kako uèiteljica nema dlaka ni na pazuhu ispod desne ruke. Tu je uèiteljici prekipio njegov bezobrazluk te mu reèe da se spakuje i da ne dolazi celu nedelju dana u ¹kolu.
Kada se Perica ponovo pojavio u ¹koli uèiteljica ispusti kredu te se sagnu da je podigne a Perica se sagnu da vidi gde se otkotrljala kreda i onda ustade i
poène da pakuje svoje stvari.
Uèiteljica ga upita:
- gde se ti pakuje¹?
Na¹ta joj Perica odgovara:
- Za mene je ova ¹kolska godina zavr¹ena.


Otac stigao kuæi pre ruèka, a sin mu se igra u dvori¹tu loptom. Pridru¾i se on sinu pa krenu zajedno da se dobacuju loptom. U jednom momentu pita sin oca:
• Tata, a kolko su tebi dali para èika Mile i mama da se igra¹ dok su oni gore?

Jedne godine, odluèio sam da kupim ta¹ti parcelu na groblju kao poklon za Bo¾iæ… Sledeæe godine, nisam joj kupio ni¹ta. Kad me je pitala za¹to, odgovorio sam, “Pa, jo¹ uvek niste iskoristili poklon ¹to sam vam kupio pro¹le godine!” I tako je poèela svaða…..


Moja supruga i ja gledali smo “Ko ¾eli postati Milioner” dok smo bili u krevetu. Okrenuo sam se prema njoj i upitao:
“®elite li imati seksualni odnos?”
“Ne”, odgovorila je.
Zatim sam pitao: “Je li to va¹ konaèan odgovor?”
Ovog puta me nije ni pogledala, jednostavno govoreæi: “Da”,
pa sam rekao: “Onda bih ¾eleo da pozovem prijateljicu”.


Tata ko je pametniji ocevi ili sinovi? pita Perica tatu.
- Ocevi sine ocevi.
- A ko je izmislio parnu masinu?
- Dzejms Vat.
- A sto nije njegov otac?

Laki-zr

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Prièaju dve komsinice plavu¹e i jedna ka¾e:

- "Komsinice, kupiæu ti zavese za roðendan."
- "Za¹to?"
- "Da se ne vidi kad se kre¹e¹ sa ¹valerom."
- "A ja æu tebi kupiti naoèare."
- "Za¹to?"
- "Da vidi¹ da je to tvoj mu¾."

Bori¹a

Perica se dere iz ba¹te:
"Mama, mama neka grozna krtica nam uni¹tava ba¹tu ! "
"Ubi je, zakolji je, spali je, baci je u reku ! "
Posle deset minuta, mama upita pericu:
"Jesi li ubio onu krticu ? "
-"Ne " - odgovara perica
-"Zaklao ? "
-"Gore od toga ''
-"Zapalio ? "
-"Jo¹ gore od toga "
-"Bacio u reku !? "
-"Ne, ¾ivu sam je zakopao. " ;D ;D


Kapetan postroji vojnike i ka¾e:
- "Ko napi¹e najkraæu poruku kuæi, dobije odgovor, dobija nagradno odsustvo!"
Mujo napi¹e SMS Fati: - "PPPO.
" Fata odgovori SMS-om: - "PPPO."
Kapetan mozga i ka¾e:
- "Dobro Mujo, dobiæe¹ odsustvo, ali reci ¹ta znaèe ove poruke?"
Mujo: - "Peri Picku Palo Odsustvo, a Fata je odgovorila Poruka Primljena Picka Oprana." -> malo vulgaran al je dobar :D


Ka¾e uèiteljica:
Perice, ka¾i jednu prostu reèenicu.
Jovica jede govna!
To je nepristojno. Treba da ka¾e¹ prostu, a ne prostaèku reèenicu!
Je l' mo¾e ovako: Jovica jede pitu?
Odlièno. A sad ka¾i za¹to je ova reèenica prosta?
Zato ¹to je pita od govana!