Glavni meni

Popularizacija WSBK sampionata!

Započeo Gašpar, 09 Maj, 2011, 00:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Evo ga direktan prenos druge trke!

mi¹ko_kolo

Bog te, padaju k'o snoplje!!!!

Gašpar

Hooo, sad mi je bas krivo sto nemam televizor.
Pratim tolike sampionate, da po nesto mora da mi se poklopi. Sledeci vikend pustam download WSBK i BSB pa cu da sednem i gledam redom  :D

Plazma Keks

pratim sbk od 2004 i prvi put sam video sbk trku 95', tada sam video DUCATI-ja od tada se lozim samo na dukatijeve masine, svi ostali su sporedna stvar:) znam da se 90% ljudi nece sloziti samnom ali sta ces... forza ducati.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 26 Jun, 2011, 22:27
pratim sbk od 2004 i prvi put sam video sbk trku 95', tada sam video DUCATI-ja od tada se lozim samo na dukatijeve masine, svi ostali su sporedna stvar:) znam da se 90% ljudi nece sloziti samnom ali sta ces... forza ducati.
Pa sto jes jes...jedno ducati drnda vise nago planeta
p.s.
posedujem motor marke Ducati, tako da ko jevreju imam pravo da se salim na njihov racun
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

a koji je to ducati ako smem da znam? :)

zmiya

pa ne zna ni on koji je,ima dva komada ali su u tri gajbice pa ne zna koji je koji..

zemunboy


easy

Citat: zmiya poslato 27 Jun, 2011, 09:08
pa ne zna ni on koji je,ima dva komada ali su u tri gajbice pa ne zna koji je koji..


lolololol

Plazma Keks

koliko bi vredeo jedan takav primerak?....

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 27 Jun, 2011, 09:01
a koji je to ducati ako smem da znam? :)
agregat je od 750 paso, ram prepravljamo od 916 a trapove cemo da trpamo od monstera...felne supermoto...a zelja je da bude u caffe racer look
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

ajoj... nasta ce to da lici... pa sto 916 ram da unistite... sto trap od monstera kada je lepsa jednoruka viljuska sa 916? ok, nije moje da se mesam

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 28 Jun, 2011, 01:02
ajoj... nasta ce to da lici... pa sto 916 ram da unistite... sto trap od monstera kada je lepsa jednoruka viljuska sa 916? ok, nije moje da se mesam
916 ram je sa havarisanog 916, agregat od pasa 750 je iz odvratnog rama, a inace je isti kao na monsteru 750, trapovi su od monstera jer te imam.....sta tu nije jasno...sve delovi iz prirode :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

Citat: Gaspar poslato 09 Maj, 2011, 01:07
Kako je 2007 godine u MotoGP sampionatu zapremina smanjena na 800ccm, WSBK je posao "najjaci" roadracing moto sampionat. Iako je Ducati za 2007. godinu izbacio model 1098, Troy Bayliss je zeleo da titulu odbrani na modelu 999, pa je s toga proizvedena ogranicena serija od 150 motocikala modela 999s specijalno pripremljenih za trke, opremljeni samo neophodnom opremom koja je potrebna kako bi motocikl prosao tehnicki pregled i ujedno homologaciju. Najveci rival Troya Baylissa, Max Biaggi vozio je Suzuki, James Toseland Hondu i Noriyuki Haga Yamahu. Nekako, ova sezona je dovela do mrtvila u MotoGP-u a u WSBK-u je bilo i te kako "vatre" paP je ovaj sampionat proglasen najzanimljivijim u 2007. godini.
Prvenstvo je osvojio James Toseland koji je sa svojih 415 poena bio svega 2 poena ispred Noriyuki Hage.
Pogresna ti je ova informacija. Ducati je 2007 izbacio na trziste 1098, ali nisu imali homologaciju da mogu da se trkaju sa tim motorom, tek su na kraju 2007 doneli odluku da dvocilindrasi mogu da imaju kubikazu preko 1000ccm, tacnije da imaju maksimum 1200ccm. Tako da on nije hteo da brani titulu na 999.

ljilja-pei

DRAGOM KARLOSU ÈESTITAMO OSVAJANJE TITULE ZA OVU GODINU I DANA©NJU DVOSTRUKU POBEDU!!!!

S' velikim po¹tovanjem, porodica Pei. :) :) :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

RRa¹ko

stvarno je objasnio neke stvari ove godine.. svaka cast [thumb_up]

a sto se sbk tice, sto vise gledam to mi je zanimljiviji od GP! 600cc su mnogo bolje od moto2, to je sigurno.. a i ima dve trke u superbike kateg. i superstock je ok, one prdavce od 125 ne mogu da gledam a pogotovo ne da slusam  [neslusam]

Gašpar

Cestitke i sa moje strane  [cheers] [cheers] [cheers]

Inace, RRasko, sve sem 125ica si u pravu. 125 su najzanimljivije trke. Kolju se do poslednjeg trenutka. A zvuk i miris - neponovljivo [balavi]

skijash

Ja pod uticajem ove teme odluèih da dam opet ¹ansu wsbk-u i upravo gledam reprizu trke na eurosportu. ©to je ovako ubrzano sve? Katastrofalan je prenos. Glasovi voditelja su normalni a video je nenormalno ubrzan. Èak i kad puste usporen snimak ubrzan je.

RRa¹ko

los ti televizor ;D

@gasa
ma zvuk je ocaj na 125 i nema obaranja i ubrzanja kao na velikim masinama.. a i brate kad prodje grmljavina od 600 i 1000cc, mnogo mi lepse od ti pcelica na na 125!  sve u svemu meni se ne svidja, nekome se svidja, ja to pozdravljam! ;)

skijash

Nisam gledao na televizoru nego na mikrotalasnoj, mo¾da je do toga :)