Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Danas obavljao nesto po gradu i zvoni mi telefon, od kuce me zovu.... Sve u svemu, glavno pitanje je zasto nisam u Kovilovu na prezentaciji Harleya..
Ne budem ja lenj i pravac tamo, a tamoooo  25 motora prosecne vrednosti od nekih 20.000 evra + iznajmljuje se sva oprema koja ti treba za voznju :o :o :o
Obradujem se ja ko malo dete, popisem sve brojeve i predam svu papirologiju, kaze voznja cim stane kisa... I cekao sam, i cekao i cekao i cekao ali kisa ne prestaje.
Na kraju sam trazio da vozim po kisi makar jedan model ali britansko osiguranje ne pokriva nezgode usled kise.
Oko 4 su se oni popakovali, a ja krenuo kuci razocaran jer nisam probao Harleya, a mogao sam...
Sve u svemu, napravio sam nekolicinu fotografija, pa uzivajte [cheers]







Gašpar


Gašpar


Gašpar


Gašpar





I ovako je to izgledalo kad su ih popakovali:





ЯЭВОЛУТИОН

Juce isto bila prezentacija...ali bilo suncano pa vozili....ja nisam hteo, ne palim se na kamione bez kocnica koji leze ko sekira....sala mala ...nisam stigao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: revolution poslato 08 Maj, 2011, 19:16
Juce isto bila prezentacija...ali bilo suncano pa vozili....ja nisam hteo, ne palim se na kamione bez kocnica koji leze ko sekira....sala mala ...nisam stigao

  Sto sala.......... ovo je istina.........  ja ga imao.......    americka poljoprivredna mehanizacija..............

farbach

Gledam slike, ruzan, pa ruzniji, pa nema kraja. Komparacija prideva ide do poslednjeg modela, a opet na kraju ne mozes da se odlucis koji je najruzniji. MAsina je dobra da se napravi Aran za secenje drva. Kvarli traktorson je dno dna. Gori od bemvejca.

Gvozden

ahhh ljubav je slepa...a tek kurbla..pa kleknesh na sic..
ovi novi nemaju to...pa i ne valjaju .
..kad na kaw,yamahi curka ulje to je ok, a na hd to je odma traktor...hahaha


E Gaspar, a oce li biti josh negde (po suncu ) prezentacije!?

MILJAN

Neka su ru¾ni..Nekome su lepi.... Ali jedna stvar mi ide na nerve:
Cene buduænosti a tehnologija pro¹log milenijuma.   [veryangry] [veryangry] [veryangry] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]
Cave ab homine unius libri

Gašpar

Citat: Gvozden poslato 08 Maj, 2011, 21:18

E Gaspar, a oce li biti josh negde (po suncu ) prezentacije!?


Ne verujem, motori su iz Engleske.

konjarnik

Manje vise sto su ruzni ali sto su skupiiiiiiiiiiiiiiiii. [doh]  [glavazid] [doh]

konjarnik


Dr. Pop

Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...
MK Arhangel

Gvozden

dobro de lako bi ugradili neki bejker tran..pa i kurbla i menjac kako treba :)... a ne ko neki da to sve djuture dobiju ..hehe

WOLVERINE

Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:08
Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...

Ja ga imao i stalo mislio da je pokvaren............

Dr. Pop

Citat: WOLVERINE poslato 09 Maj, 2011, 00:18
Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:08
Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...

Ja ga imao i stalo mislio da je pokvaren............

Oni koji su ga imali imaju i pravo da ga kude,znaju dal im se svidja ili ne da li valja ili ne... a oni koji nisu... hmmmmm
jebiga nisu .mogu samo da prièaju o njemu :) :)
MK Arhangel

WOLVERINE


MILJAN

#18
Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:21
Citat: WOLVERINE poslato 09 Maj, 2011, 00:18
Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:08
Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...

Ja ga imao i stalo mislio da je pokvaren............

Oni koji su ga imali imaju i pravo da ga kude,znaju dal im se svidja ili ne da li valja ili ne... a oni koji nisu... hmmmmm
jebiga nisu .mogu samo da prièaju o njemu :) :)

Citat: MILJAN poslato 08 Maj, 2011, 21:48
Neka su ru¾ni..Nekome su lepi.... Ali jedna stvar mi ide na nerve:
Cene buduænosti a tehnologija pro¹log milenijuma.   [veryangry] [veryangry] [veryangry] [doh] [doh] [doh] [facepalm] [facepalm] [facepalm]
Kao ¹to napisah.... O ukusima ne treba raspravljati... Ali o tehnoligiji (nisu menjali ni¹ta osim ¹to ¹to negde postoji i zadnji amortizer :D ) i cenama mo¾e svako... Tu su stvari jasnije... ;) Moj drugar i kolega ima HD. Nisam imao ¾elju ni da sednem na njega... Tako da kod mene nema zavisti..Samo objektivnost... Jednom sam video ovaj Night rod i svideo mi se malko... Sedne na njega a on ispod mene kao Tomos..... Maleni bajk..... Izem ti HD.....  :(
Cave ab homine unius libri

baffy

Oni koji su imali HD motocikle znaju da im agregati prelaze oko 300 000 km,da nemaju neke performanse al da su veoma pouzdani i ne kvare se,kvalitet izrade recimo hromiranih delova je neuporedivo bolji od drugih proizvodjaca,probajte neke modele kao sto su Glade Electra pa onda recite svoje misljenje ,mada ne ocekujte nista posebno od harlijevih mini agregata ispod 1344 kubika,sve ispod su igracke
Never ride faster than your angel can fly...
Pun gas pa polako...