Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1


zmiya

Ko ovu dvojicu navedenih shvata ozbijno,taj je drogiran..

CBRR1

da li se drogiram? u neku ruku da u neku ne...i dalje  [watching] [bejzbolka]

Gvozden

Zivela provincija, ovaj revolucija, ovaj...HD...
Samo mislim da su 00 mera za krvinu a ne naziv motora...:)

CBRR1

Citat: Gvozden poslato 11 April, 2012, 13:43
Zivela provincija, ovaj revolucija, ovaj...HD...
Samo mislim da su 00 mera za krvinu a ne naziv motora...:)

nije bitan naziv motora...ajmo sada ja vas prozivam sa kivejom od 125 cm3 da se oprobamo po krivinama,kljuc za kljuc... :P :P :P :P [rofl]

Gvozden


pit

#186
Citat: petar357 poslato 11 April, 2012, 12:37
Citat: pit poslato 08 April, 2012, 23:19
Citat: revolution poslato 08 April, 2012, 23:07
Sta se sad nalupetao ludi Pitar....pa bar Lazicu citiraj...na ignore mi je pa na vidim sta lupa.....mislim poznati su mi njegovi stavovi o HD motorima....ali u to se razume ko Marica u kriv kurac....
Ova dvojica gorepomenutih bi ostavili gomilu momaka na R-ovima po krivinama .....Prvo matorci voze za sve pare, a vecina vozaca motorcikala ne koriste ni 50 posto mogucnosti motora kojeg voze...mozda po autoputu....pogledajte im svima gume pa cete videti pojeden centralni deo...i to nije sramota , nismo svi rodjeni za motor.....
p.s.
Pite posto si mi na "Ignore" preskoci neki moj post, da ne bi ulazili u neverbalni konflikt, posto u verbalni zbog moje kulture nece doci.
hvala

         Samo covek koji nema blage veze o motorima moze da kaze da tamo neki matorci da pobede u krivini R-a .....mislim mozda bi tebe pobedili posto je ocigledno da si dunster za voznju cim lupas takve gluposti....a sto se neverbalnog dela konverzacije tice i ja mislim da je bolje da ne ulazimo...mada s obzirom da ne mices dupe iz svoje provincije male su sanse da ce do kontakta doci.


Nekim ljudima moto-forumi sluze kao stranke, za brze napredovanje. I tako za cas posla postanu "vidjeni" motoristi.

Revoluciju znam iz vidjenja, nekoloko puta smo bili u istom drustvu, prvi put pre nekih 30-ak godina.
Jeste da je covek nekako na svoju ruku, ali je motociklista sa velikim M.

Pekar se pojavio nedavno, pre par godina je trazio na BJ forumu da mu ljudi kazu koji motor da kupi. On sam nije znao.
I do sad je imao samo jedan ozbiljniji motor, ili dva, ali isti model. To ga uopste ne sprecava da pljuje po svemu i svacemu, i po motorima i po ljudima, ko ga ne zna pomislio bi da nema sta od motora nije imao.

Ali, nema to nikakve veze, ovaj prvi za pekara "nema blage veze o motorima", "dunster je za voznju", koji "ne mice dupe iz svoje provincije". Sve to pekar napise i ne trepne.

Forum je kao sneg, sluzi da svaka zverka pokaze svoj trag.





       Sta reci a ne nasmejati se ovoj budalastini....prvi motor  sam vozio davne 72 godine kao 10 -ogodisnjak i mnogo puta sa caletom prelazio Nis -Krusevac.Drugi mo je cale Kupio 76 ...bese to neki apenac....sledili su razme petnestice,jave ,mz -i i sta ti sve ne.Onda mala pauza i prvi jpapanac mi je bila Boldorka 900 davne 88 godine.Posle para godina sam kupio d125 pa xt 600.To sam vozio neko vreme i onda duga duga pauza da bi 2007 napravio povratak i kupio prvu TDM 850.Tacno je da sam postavio pitanje na BJB 97 godine jer pojma nisam imao o tom motoru.Od tada sam presao oko 60-70000 km.Period kad sam bio klinac ne racunam ,imam i neke slike iz tog perioda ali me mrzi da to skeniram i kacim posto nisam bas vest sa kompjuterom.
       Tebe nepoznati liku niti znam niti poznajem i zato bih te zamolio da ne kakis vise o meni.

        p.s upravo sam saznao da te niko ne zna i da ti je ovo verovatno dupli nalog....verovatno si neki blow jober [srednjiprst]

         

goranvojska

uuuuuuuuuuuuuuu pite ovo je bas bilo nisko.

pit

Citat: goranvojska poslato 11 April, 2012, 21:21
uuuuuuuuuuuuuuu pite ovo je bas bilo nisko.

          Nije brate nisko ...nego se smradina ulogovala pod drugim nalogom i sad pljuje ko mu se ne svidja.

CBRR1


Dr. Pop

kako je interesantna ova tema o HD Motorima, pa da vidim da jo¹ neko ka¾e da ne valjaju :)))
MK Arhangel

Tamanitu


nano