Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Lazic poslato 08 April, 2012, 22:32
Auu bre Pite, zna¹ li koliki je ludi freza majstor... :D Ako ne voli burek, belaj...  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]
javascript:void(0);


         Jesi mu ti preneo moju poruku od skoro kad smo se culi telefonom....e ako nisi i ako jesi ponovi mu slobodno. [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Sta se sad nalupetao ludi Pitar....pa bar Lazicu citiraj...na ignore mi je pa na vidim sta lupa.....mislim poznati su mi njegovi stavovi o HD motorima....ali u to se razume ko Marica u kriv kurac....
Ova dvojica gorepomenutih bi ostavili gomilu momaka na R-ovima po krivinama .....Prvo matorci voze za sve pare, a vecina vozaca motorcikala ne koriste ni 50 posto mogucnosti motora kojeg voze...mozda po autoputu....pogledajte im svima gume pa cete videti pojeden centralni deo...i to nije sramota , nismo svi rodjeni za motor.....
p.s.
Pite posto si mi na "Ignore" preskoci neki moj post, da ne bi ulazili u neverbalni konflikt, posto u verbalni zbog moje kulture nece doci.
hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 08 April, 2012, 23:07
Sta se sad nalupetao ludi Pitar....pa bar Lazicu citiraj...na ignore mi je pa na vidim sta lupa.....mislim poznati su mi njegovi stavovi o HD motorima....ali u to se razume ko Marica u kriv kurac....
Ova dvojica gorepomenutih bi ostavili gomilu momaka na R-ovima po krivinama .....Prvo matorci voze za sve pare, a vecina vozaca motorcikala ne koriste ni 50 posto mogucnosti motora kojeg voze...mozda po autoputu....pogledajte im svima gume pa cete videti pojeden centralni deo...i to nije sramota , nismo svi rodjeni za motor.....
p.s.
Pite posto si mi na "Ignore" preskoci neki moj post, da ne bi ulazili u neverbalni konflikt, posto u verbalni zbog moje kulture nece doci.
hvala

          Samo covek koji nema blage veze o motorima moze da kaze da tamo neki matorci da pobede u krivini R-a .....mislim mozda bi tebe pobedili posto je ocigledno da si dunster za voznju cim lupas takve gluposti....a sto se neverbalnog dela konverzacije tice i ja mislim da je bolje da ne ulazimo...mada s obzirom da ne mices dupe iz svoje provincije male su sanse da ce do kontakta doci.

nano


goranvojska


Dr. Pop

MK Arhangel

Dr. Pop

Citat: revolution poslato 08 April, 2012, 16:13
Ma price o tome kako Harley 1340 evolution ili ovaj noviji ne ide....moze da prica samo onaj koji nema muda da ga stisne ili sa namerom lupeta iz ljubomore.....sad su poceli i dobro da koce i dobro da leze....znam jednog  ili dvojicu starijih gospodina koji bi vam obajsnili kako harley ide po krivinama....ne biste znali sta vas je snaslo.....i to Road kingom sa sve koferima.....

Cvele Kralj....
MK Arhangel

Che


goranvojska


ЯЭВОЛУТИОН

Cvele je jedan....ali ima jedan koga ne znate Tanaske....inace stariji od Cveleta ali uopste ne razume za sta sluzi Harley.....Inace isto je vozio i KTMa, i Isto vozi Cagivu Grand canyon 900....Road Kinga je dovezao ove godine iz USA....na americke table je jos....bordo....pazite se erasi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

Tuzicu te kod Cvetka da si pricao da je mator :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: revolution poslato 09 April, 2012, 21:52
uopste ne razume za sta sluzi Harley.....Inace isto je vozio i KTMa, i Isto vozi Cagivu Grand canyon 900...

Moj tip manijaka... :D Verovatno i po¹tuje propise... [rofl] [rofl] [rofl]

Che

Citat: revolution poslato 09 April, 2012, 21:52.na americke table je jos....bordo....pazite se erasi

Da ga ne pretera malo?  [neampojma]

The One

Citat: Lazic poslato 10 April, 2012, 10:13
Moj tip manijaka... :D Verovatno i po¹tuje propise... [rofl] [rofl] [rofl]
on HD  :-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic


petar357

Citat: pit poslato 08 April, 2012, 23:19
Citat: revolution poslato 08 April, 2012, 23:07
Sta se sad nalupetao ludi Pitar....pa bar Lazicu citiraj...na ignore mi je pa na vidim sta lupa.....mislim poznati su mi njegovi stavovi o HD motorima....ali u to se razume ko Marica u kriv kurac....
Ova dvojica gorepomenutih bi ostavili gomilu momaka na R-ovima po krivinama .....Prvo matorci voze za sve pare, a vecina vozaca motorcikala ne koriste ni 50 posto mogucnosti motora kojeg voze...mozda po autoputu....pogledajte im svima gume pa cete videti pojeden centralni deo...i to nije sramota , nismo svi rodjeni za motor.....
p.s.
Pite posto si mi na "Ignore" preskoci neki moj post, da ne bi ulazili u neverbalni konflikt, posto u verbalni zbog moje kulture nece doci.
hvala

          Samo covek koji nema blage veze o motorima moze da kaze da tamo neki matorci da pobede u krivini R-a .....mislim mozda bi tebe pobedili posto je ocigledno da si dunster za voznju cim lupas takve gluposti....a sto se neverbalnog dela konverzacije tice i ja mislim da je bolje da ne ulazimo...mada s obzirom da ne mices dupe iz svoje provincije male su sanse da ce do kontakta doci.


Nekim ljudima moto-forumi sluze kao stranke, za brze napredovanje. I tako za cas posla postanu "vidjeni" motoristi.

Revoluciju znam iz vidjenja, nekoloko puta smo bili u istom drustvu, prvi put pre nekih 30-ak godina.
Jeste da je covek nekako na svoju ruku, ali je motociklista sa velikim M.

Pekar se pojavio nedavno, pre par godina je trazio na BJ forumu da mu ljudi kazu koji motor da kupi. On sam nije znao.
I do sad je imao samo jedan ozbiljniji motor, ili dva, ali isti model. To ga uopste ne sprecava da pljuje po svemu i svacemu, i po motorima i po ljudima, ko ga ne zna pomislio bi da nema sta od motora nije imao.

Ali, nema to nikakve veze, ovaj prvi za pekara "nema blage veze o motorima", "dunster je za voznju", koji "ne mice dupe iz svoje provincije". Sve to pekar napise i ne trepne.

Forum je kao sneg, sluzi da svaka zverka pokaze svoj trag.



AndreyRR

mi se ovde borimo za ne stranacko napredovanje i zaposljavanje  ;D ;D ;D

Nadalina

Citat: AndreyRR poslato 11 April, 2012, 12:43
mi se ovde borimo za nestranacko napredovanje i zaposljavanje  ;D ;D ;D

Ali, rodbinsko je skroz ok!    [rofl] [rofl] [rofl]
To mi uvek prvo padne na pamet kad procitam taj plakat!


[cheers]
Dzukela u podznaku

Lazic

Citat: petar357 poslato 11 April, 2012, 12:37
Ali, nema to nikakve veze, ovaj prvi za pekara "nema blage veze o motorima", "dunster je za voznju", koji "ne mice dupe iz svoje provincije". Sve to pekar napise i ne trepne.

Stvarno misli¹ da obojica ozbiljni...?  [facepalm] I jedan i drugi talasaju po direktivi vlasti, da bi raja imala hleba i virtuelnih igara... [rofl] [rofl] [rofl]