Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jerej

dokazali ste da ste pravi manijaci.. svaka cast za ovo minusiranje Hirosime..  [clapp] [clapp] ;D ;D ;D ;D ;D

Lazic


Charuga

Juce tj.05.Aprila dobih i ja poziv da dodjem u Kovilovo na promociju HD motocikala....



Lepo organizovano....gomila novih HD motocikala..... dostupnih za probu.....









Hd....sta reci.... ovo mi je bilo prvo iskustvo sa njima.....

Na izgled najvidse mi se svideo Night Road.....



A za voznju.... XR 1200 X mozda zato sto je najsportskiji......



Imao sam priliku da ga malo "poteram".....



Medjutim iskreno....ostao sam razocaran...to su ipak specificni motocikli za poseban krug ljudi.....

Posle zavrsenih voznji dao sam mom drugu Peci koji je odusevljen sa HD motorima da provoza 10-ku jedan krug.... vratio se otvorenih usta.....

Evo malo slicica:











mkt


Kengur

Uuuuu to ti je neki virus ala Despic :D

Rade sve slike, bar na ovom mom virusku sjebanom :)

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Ja ne kontam ljude koji pljuju jednu marku...sve imaju svoje mane i prednosti...Nekome Ducati drnda, drugima Harley ko traktor, trecima su japanci konfekcija....i tako mozemo u nedogled.
Ja sam odrastao na engleskim motorima i zvukovi iz agregata su mi normalna stvar, dok god motor funkcionise na taja nacin kako treba. V tvin je specifican, i prosto ne mogu da verujem da se nekome svidja u japanskoj izvedbi a ne svidja u americkoj....agregat ime istu konstrukcionu manu, i istu konstrukcionu prednost. To je motor za laganu voznju, koji kad se potera kako treba ide.....ne kao sportski motor ali ide. I prica koja ne stoji je ona o imanju novca i kupovini Harleya.....ja bih voleo da imam Knukleheada i nijedan vise....a voleo bih da imam mnogo motora.
Za servise i odrzavanje je zahvalan....dodatna oprema kosta ko svetog petra kajgana...ali i serijski sluzi svrsi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR

to si potpuno u pravu,ja bih jednog nortona  ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Ih sta bih ja sve....mada kad saberem sve jedno 75 % su englezi.....bolest mozga
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nano

Citat: AndreyRR poslato 07 April, 2012, 12:05
to si potpuno u pravu,ja bih jednog nortona  ;D ;D

yeah  [yahoo] po mogustvu NRV  ;D

onda bi te dve strane pljuvale, ovi sa V i ovi sa rednim  [blahblah]


ЯЭВОЛУТИОН

Da rezimiramo Engleze
Norton postoji sa dva i sa jednim cilindrom (ohc)
Triumph postoji sa dva cilindra (pre unit i unit) i tri cilindra
Bsa postoji sa jednim, dva i tri cilindrari su
Ariel postoji sa jednim i sa 4 cilindra
Ostatak engleza karakterise samo 1 cilindar,samo dva cilindra u V...i sl.....zapravo prva cetri su i najznajcajni u istoriji...ostali su imali po koji bljesak.....20 ih J.A.P., 30 ih je to bio Brough superrior, i Excelsior ,40 ih Vincent, 50 ih AJS- Matchless, i Velocette, .....Mada je cela Engleska industrija motorcikala bila u naponu snage do pocetka 60 ih godina....
I da napomenem, da su Norton, Bsa i Triumph, imali kvalitetnije i bolje motorcikle od japanske konkurencije, ali je cena japanaca bila niza.....i to je prevagnulo na njihovu stranu....60 i neke Norton commando 850, Triumph Trident 750 i Bsa Rocket 3, su bili bolji, brzi i kvalitetniji motori od japanskih.....Honda 750 four je prvi motor koji se mogao porediti sa njima, i da tada politika evrope i amerike nije napravila sranje  i krizu, i dan danas bi svi vozili engleze a ne japance.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit



                Smesno je porediti japanske i engleske motore u bilo om periodu istorije.Japanci su retko imali skart model dok su englezi do skoro proizvodili kvarljiva djubret koja su na sve strane pustala ulje ,nisu imali nikakvu ciklistiku i vrlo lose performanse.Istina u zadnje vreme engleski motori su dizajnom postali dosta dopadljivi siroj publici a i po kvalitetu su poceli da se priblizavaju japncima....ali to je bas odskora mozda zadnjih nekoliko godina.

Dr. Pop

Citat: cbrr1 poslato 04 April, 2012, 22:34
Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:08
Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...
vozim r1 koji je placen na sajmu 13600,pa mi je i dalje ruzan harli,bez uvrede,ima za manje para 539 IMT,u fullu jos i sa kabinonom,a isti osecaj ko na harliju,a ponavljam mane para..
jesi vozio IMT pa znas kakav je osecaj ;-):-):-):-)
MK Arhangel

goranvojska


pit

Citat: goranvojska poslato 08 April, 2012, 12:38
ja sam vozio oba i ............isti qrac.


    Al posteno priznaj da IMT vise trese.

goranvojska


bokilic

brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Ma price o tome kako Harley 1340 evolution ili ovaj noviji ne ide....moze da prica samo onaj koji nema muda da ga stisne ili sa namerom lupeta iz ljubomore.....sad su poceli i dobro da koce i dobro da leze....znam jednog  ili dvojicu starijih gospodina koji bi vam obajsnili kako harley ide po krivinama....ne biste znali sta vas je snaslo.....i to Road kingom sa sve koferima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit



  Smejurija ....pa onda bi se mototrke odrzavale sa Harlijima a ne s R-inama....nego ljudskoj gluposti nikad kraja.Naravno da Harli moz da povuce ko blesav do stotke jer ima ogroman obrtni moment ali za neku ozbiljnu sportsku voznju je kurac od ovce i svako ko kaze suprotno je obicna neznalica.

Lazic

Auu bre Pite, zna¹ li koliki je ludi freza majstor... :D Ako ne voli burek, belaj...  [rofl] [rofl] [rofl] [cheers]