Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

neznate vi njega u jednom momentu je imao tri skoro ista motora :)

UFF


sibin

ma lud pravi manijak. evo jedan mali pogled na njegove tockove. [balavi]

CBRR1

stize i 533,jakna mi treba hitno,idem sutra na kovilovo,jedna voznja 500din,ne treba vam osiguranje,dozvola nista,dobrodosli...harli klub srbija...izvolite.. [dancing] [dancing] [rofl] [rofl] [rofl]

CBRR1

Sibine usrao si stvar,sada tek niko nece da se vrati na temu o harliju,a i propade mi biznis za sutra na kovilovu,evo i akcija tri kruga za 400 din.. [yahoo]

Lazic

#125
Ma jeb'o vas IMT... :D

Da mi oprosti dr Pop, vozio sam njegov, stvarno povlaèi kao sam ðavo, ali prednja koènica 0 bodova, zadnja koènica 0 bodova, ciklistika (u mojoj glavi) 0 bodova... :D

Jefta

Citat: cbrr1 poslato 04 April, 2012, 22:51
Citat: Jefta poslato 04 April, 2012, 22:49
ЦБРР1 Што имаш 2 еРа??
r1 je kao traktor sa zvukom,a cbrka je onaj oldschool zvuk...
Царе имаш два еРа само због звука :) одлично одлично. Само обавести зВука пошто мисилим да не зна :)

sibin

Citat: cbrr1 poslato 05 April, 2012, 00:35
Sibine usrao si stvar,sada tek niko nece da se vrati na temu o harliju,a i propade mi biznis za sutra na kovilovu,evo i akcija tri kruga za 400 din.. [yahoo]
ma pusti sad harly-ja nego da mi slikamo te tvoje iste motore vec sutra, a bogami i provozamo malo :)

UFF

Citat: Lazic poslato 05 April, 2012, 00:38
Ma jeb'o vas IMT... :D

Da mi oprosti dr Pop, vozio sam njegov, stvarno povlaèi kao sam ðavo, ali prednja koènica 0 bodova, zadnja koènica 0 bodova, ciklistika (u mojoj glavi) 0 bodova... :D

zaboravio si da pomenes fenomenalno ogibljenje  [facepalm]

CBRR1

Citat: sibin poslato 05 April, 2012, 00:42
Citat: cbrr1 poslato 05 April, 2012, 00:35
Sibine usrao si stvar,sada tek niko nece da se vrati na temu o harliju,a i propade mi biznis za sutra na kovilovu,evo i akcija tri kruga za 400 din.. [yahoo]
ma pusti sad harly-ja nego da mi slikamo te tvoje iste motore vec sutra, a bogami i provozamo malo  ja mislio da su ovi sa harlijima sutra na kovilovu,pa da skoknemo,al neko mi rece da nisu... [callme] [neampojma]

Lazic


CBRR1


srbac

Citat: Gaspar poslato 05 April, 2012, 00:07
Citat: Kengur poslato 05 April, 2012, 00:05
Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..

Ma ti si sad izmislio rupu na saksiji :)

Ja vozio KTM-a i Sportstera 1200. Ne mogu da se porede. KTM ubrzava kao avion u odnosu na HD.

Gaspare mozda ti je ostao u sporohodnoj brzini. Ima tri spore i tri brze , kao 533,539,558

nano

Al ste zapeli za taj IMT a nije nista posebno :P

Gašpar


srbac


Gašpar

Citat: srbac poslato 05 April, 2012, 00:55
Citat: Gaspar poslato 05 April, 2012, 00:07
Citat: Kengur poslato 05 April, 2012, 00:05
Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..

Ma ti si sad izmislio rupu na saksiji :)

Ja vozio KTM-a i Sportstera 1200. Ne mogu da se porede. KTM ubrzava kao avion u odnosu na HD.

Gaspare mozda ti je ostao u sporohodnoj brzini. Ima tri spore i tri brze , kao 533,539,558

A ja se jos pitam za sta sluzi ona druga poluga  ;D ;D ;D

CBRR1

Citat: nano poslato 05 April, 2012, 00:57
Al ste zapeli za taj IMT a nije nista posebno :P
kako nije imas 55 minusa od mene,dodji sutra na kovilovo pa plati,vozi,pa tek onda komentarisi,nemas bre pojma [doh] [doh] [doh] [doh] [nono] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

nano

Ne mogu moram da operem 540 s kabinu, oro sam juce :P

srbac