Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CBRR1

ja sam u pregovorima za imt533,treba mi harli jakna,ko prodaje..? [zvizdi] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Kengur

Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..

Ma ti si sad izmislio rupu na saksiji :)

pit

Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..


               O kom Sportsteru pricas...ako je 883 on puni kako java 350 ....probao sam jedan novi jos je u Nisu...ako je 1200 ne summnjam da ima dobar start ...ali to je sve sto ima od voznih sposobnosti....ostalo je cuvena harizma. [slomljenzid]

Gašpar

Citat: Kengur poslato 05 April, 2012, 00:05
Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..

Ma ti si sad izmislio rupu na saksiji :)

Ja vozio KTM-a i Sportstera 1200. Ne mogu da se porede. KTM ubrzava kao avion u odnosu na HD.

nano

Bar se lepo predstavio drugi put, naucio  [clapp]

Che


CBRR1

Citat: Kengur poslato 05 April, 2012, 00:05
Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..

Ma ti si sad izmislio rupu na saksij [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] dve rupe,i to tematski... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Che

Citat: cbrr1 poslato 05 April, 2012, 00:05
ja sam u pregovorima za imt533,treba mi harli jakna,ko prodaje..? [zvizdi] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Bez da nesto branim HD ali sto imas/vozis 2 skoro ista motora?

pit

Citat: Gaspar poslato 05 April, 2012, 00:07
Citat: Kengur poslato 05 April, 2012, 00:05
Citat: bajone poslato 05 April, 2012, 00:01
jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..

Ma ti si sad izmislio rupu na saksiji :)

Ja vozio KTM-a i Sportstera 1200. Ne mogu da se porede. KTM ubrzava kao avion u odnosu na HD.


             Gaspare je  lse ti to zezas...pa Harli sportser 1200 ima da odere KTM ko od sale ...mislim na KTM do 700 ccm ...za 990 nisam siguran

Kengur

Hondu zato sto je sektas
Yamahu zato sto je brza :)

Gašpar

Pite, ne. Do stotke garantujem da KTM bolje puni. Posle toga ga HD ostavlja.

UFF

Citat: Che poslato 05 April, 2012, 00:10
Citat: cbrr1 poslato 05 April, 2012, 00:05
ja sam u pregovorima za imt533,treba mi harli jakna,ko prodaje..? [zvizdi] [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Bez da nesto branim HD ali sto imas/vozis 2 skoro ista motora?

jel nas zajebavas ili sta?
pitaju ga isto pitanje po vec 5ti put na forumu :D

CBRR1

vec sam negde nekom objasnjavao,kupio sam dve trse crnu i belu,pa rekoh i da kupim crni i beli motor...vise ne idem da kupujem trese ako kupim plavu sta onda,sta??? [neampojma] [neampojma] [neampojma] [rofl]

nano

Meni si objasnjavao al mi i dalje nije jasno

Che

Citat: UFF poslato 05 April, 2012, 00:12
jel nas zajebavas ili sta?
pitaju ga isto pitanje po vec 5ti put na forumu :D

Jok bre, ozbiljan sam.
Nisam primetio do sada :D

CBRR1

od vcrs sam prodao hondu vozim samo jedan motor.. [glavazid] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

UFF

che
pitao ga ja u predstavljaju jos
a evo 2 strane unazad u istoj ovoj temi imas odgovor a na trecoj strani pitanje

CBRR1

GASPARE izlupase mi minuse zbog rupa na saksiji... [djavo] [facepalm] [facepalm] [facepalm] [ludak] [neampojma]

pit

Citat: cbrr1 poslato 05 April, 2012, 00:16
od vcrs sam prodao hondu vozim samo jedan motor.. [glavazid] [yahoo] [yahoo] [yahoo]


                   Bravo izabrao si pravi motor da ostavis ...koje ce ti kurac Honda....motokultivatorsko sranje

CBRR1

ma nisam prodao zajebavam se,nego zbog toga sto me vec 622puta pitaju,a sta ce ti dva ista motora... [veryangry] [yahoo] [yahoo]