Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

krce

Citat: Flojd poslato 09 Maj, 2011, 11:01
Probao sam par primeraka (ne na ovoj prezentaciji nego ranije) i zaista se divim ljudima koji ih voze. To je tako neudobno i jebeno tvrdo, to je tako neprirodan polo¾aj sedenja i ruku da ja stvarno ne kapiram kako ih voze dalje od prvog æo¹ka. Kvalitet ma¹ina i hroma ne sporim, ali setite se prièe kad su Helsi koji su inaèe najveæi konzumenti Harleja pazarili jednog V-roda i zapalili ga ispred fabrike. Mislim da ih sve vi¹e kupuju pozeri. A cena je tek posebna prièa...
Svaka èast za legendu i auru koja ih prati ali...hvala, ne bih. 

Sta li si ti probao ako si probao uopste, al cisto sumljam, a podseti nas na tu pricu o paljenju motora molim te posto smo je zaboravili.Ako je HA najveci konzument HD a ima par hiljada clanova u svetu gde nestade onih nekoliko  moliona ostalih konzumenata ili su i to sve pozeri.

CADILLAC

Moj prijatelj, D.M. , koji drzi Muzej starovremenskih motocikala u Pancevu, takodje vozi od skora HD 1400 Road King iz 2000 god. sa karburatorima, i on je isto posetio prezentaciju , dosavsi na nju svojim motociklom.- Nakon iste, pitaju ga koji bi izabrao za sledeci, a on im bez dileme pokaze na jednog, udaljenog oko 50 metara na posebnom parkingu....a oni :pa taj nije na prezentaciji, ciji je taj ?!!??-...a on ladno : Moj ! -....toliko o NOVIM proizvodima, i stavu veoma iskusnog coveka o njima....inace ,bez obzira na ovo moje izlaganje :HD> [klanjam_se] [clapp] [thumb_up]
BMW BoxerClub Pancevo 666

bigbad86

I ja ako bih vozio, vozio bih neki stari...

Gašpar

Da obnovim temu, Feelgod i ja smo bili i danas. I probali smo V rod-a koliko mo¾e da razvije i tako smo zavr¹ili dana¹nje testiranje  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Na slikama su uglavnom motori koje smo vozili danas.  :D





















I da, samo da vam ka¾em ne¹to - Harley opasno da poène da razmi¹lja o zapo¹ljavanju nekog japanca koji bi im objasnio kako se pravi motor  [zvizdi]

AndreyRR

hoces li okaciti neku sliku kako vozis motor,a ne tu poziras
kao neka hostesa  ;D ;D,sta ti znas o harliju.
a mogao si i da zoves  [plazi_se]

UFF

pazi kad me ni ne interesuje kako te neupotrebljive kante idu

Gašpar

Pa pisalo se o tome u nekoj temi. Ima¹ i sutra, samo bi trebao da porani¹, kako bi dobio termin za neki motor.

Jedino ¹to mi se donekle sviða je V Rod jer ima snage, lepo se vozi, ali polo¾aj sedenja za mene s metar i zgra¾ena ¹umska jagoda jako neudoban, ostali motori - NULA.

Jedino mi je ¾ao ¹to nisam probao XR1200 pa da vidim da li je bar on korektan.

feelgod


feelgod


Jefta

Слепци праве промоцију у сред радне недеље и радног времена.
Не можеш ни да одеш да погледаш како изгледају ти мотори и ваља ли то шта

Gašpar

Ako ne verujete nama, onda uzmite slobodan dan kao Feelgod ili pomerite obaveze za veèeras, kao ja  ;D

Che

Citat: Gaspar poslato 04 April, 2012, 19:04
Jedino ¹to mi se donekle sviða je V Rod jer ima snage, lepo se vozi, ali polo¾aj sedenja za mene s metar i zgra¾ena ¹umska jagoda jako neudoban, ostali motori - NULA.

Provozah danas ali NightRod Special

[zvizdi]

[attachment deleted by admin]

AndreyRR


Che


CBRR1

Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:08
Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...
vozim r1 koji je placen na sajmu 13600,pa mi je i dalje ruzan harli,bez uvrede,ima za manje para 539 IMT,u fullu jos i sa kabinonom,a isti osecaj ko na harliju,a ponavljam mane para..

CBRR1

Citat: Gaspar poslato 04 April, 2012, 20:07
Ako ne verujete nama, onda uzmite slobodan dan kao Feelgod ili pomerite obaveze za veèeras, kao ja  ;D
do kada su sutra na kovilovu????????

pit

Citat: cbrr1 poslato 04 April, 2012, 22:34
Citat: Dr. Pop poslato 09 Maj, 2011, 00:08
Kako je lepo èuti dad neko ne¹to ¾eli da ima , a ne mo¾e pa mu onda sve ne¹to kao ne valja, te ru¾no te ovo te ono...
vozim r1 koji je placen na sajmu 13600,pa mi je i dalje ruzan harli,bez uvrede,ima za manje para 539 IMT,u fullu jos i sa kabinonom,a isti osecaj ko na harliju,a ponavljam mane para..

         Haaaha ...oduvek mi je smesna bila ta prica o kiselom grozdju koji plasiraju vozaci nejapanskih ''luksuznih,ekskluzivnih'' motora.Kao i vi bi vozili to sto mi samo kad bi imali para a posto nemate onda pljujete po nasim ljubimcima.Smesno.... [rofl] [rofl]

CBRR1



         Haaaha ...oduvek mi je smesna bila ta prica o kiselom grozdju koji plasiraju vozaci nejapanskih ''luksuznih,ekskluzivnih'' motora.Kao i vi bi vozili to sto mi samo kad bi imali para a posto nemate onda pljujete po nasim ljubimcima.Smesno.... [rofl] [rofl]
[/quote] veruj mi imam dva motora,uopste se ne radi o parama,i da li bi voleo da ga imam,ja da zelim imao bi ga,ali se ni ne okrenem u gradu za njima...mada ukusi su razliciti...nisi prvi koji pljuje zujalice... [nono] [nono] [nono]

CBRR1

Citat: cbrr1 poslato 04 April, 2012, 22:44


         Haaaha ...oduvek mi je smesna bila ta prica o kiselom grozdju koji plasiraju vozaci nejapanskih ''luksuznih,ekskluzivnih'' motora.Kao i vi bi vozili to sto mi samo kad bi imali para a posto nemate onda pljujete po nasim ljubimcima.Smesno.... [rofl] [rofl]
ja kazem imt 533 ili 539 za to imaju vecina para...i dobrodosao u klub harlija.. [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Jefta