Glavni meni

Harley Davidson prezentacija, Kovilovo 08.05.2011.

Započeo Gašpar, 08 Maj, 2011, 18:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Hirosima poslato 04 April, 2012, 23:14
u jbt tii si neki mnogo pametan!


        Pronicljiv bate pronicljiv....sta si ti mislio nece te provali Uff...eeee zaheban je to igrac...zajebo si se kad si se njim uhvatio u kostac.

UFF

UFF Miami CSI
vec konstatovano
aj sad da konstatujemo sta ce ti drugi nalog?
nisi istrpeo prozivanje milomira?

Hirosima

hahaha da imate da se brise nalog bio bi i izbrisan! a to sto se tice prozivanja :)
ma mnogo sam patio jer me neki majmun proziva sto sam stavio moj motor na prodaju a njemu smeta sto mu nisam napisao moj CV prethodno!
imas pravo stvarno se osecam prozvanim :)

Hirosima

a kada se nesto kaze jos sebi dajete za pravo nekog da banujete! PACENICKI!!

CBRR1

hirosima ko ti drma kavez ili si imao tesko detinjstvo..?

CBRR1


easy

ok je imati vise naloga
sjebano je kad krenes sam sa sobom da se svadjas  [dancing]

The One

Citat: feelgod poslato 04 April, 2012, 19:48
podrzavam
a i lepo ti stoji/èuèi
ne verujem da æu stiæi sutra da ih ¹acnem...

@che  [thumb_up]
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

pit


       ALOOO Harli jej teme zajebite prepucavanje.

UFF

Citat: Hirosima poslato 04 April, 2012, 23:19
a kada se nesto kaze jos sebi dajete za pravo nekog da banujete! PACENICKI!!

sve je jasno ko je ovde pacenik cim hoces da ti se jedan nalog obrise a u isto vreme otvaras drugi  [hello]

Che

Hirosima, Milomire kako god da ti je drago da te vikaju probaj opet da se registrujes. Mozda je treca sreca :D

CBRR1

Citat: pit poslato 04 April, 2012, 23:24

       ALOOO Harli jej teme zajebite prepucavanje.
kome je jos do harlija...idemo prepucavanje,vise je zanimljivije od KARlijA :P :P :P [rofl]

pit

Citat: cbrr1 poslato 04 April, 2012, 23:35
Citat: pit poslato 04 April, 2012, 23:24

       ALOOO Harli jej teme zajebite prepucavanje.
kome je jos do harlija...idemo prepucavanje,vise je zanimljivije od KARlijA :P :P :P [rofl]

       I to sto kazes...ko je sledeci?

pit



                     Milomire tj Hirosimo ako istrpis ovo onda si pravi manijak ...ako ne onda i nisi za ovde.Jbga sad....

UFF

sto ja voleeem ove nove clanove koji ocekuju da se ponasamo po nekim opstim standardnim pravilima foruma :D pa se onda iznenade  :o :o
eto oterasmo coveka  [djavo]
mozda je poslusao che-a pa otiso da se registruje treci put :D

easy


sibin

nekad mi je harly bio lepsi, dok ih se nisam nagledao u usa. voze ih izuzetno sporo prave mnogo buke a vozaci uglavnom panduri i vatrogasci i americki pariote wanna be/

CBRR1

Treci put ce se registrovati pod imenom MALENA SA VELIKIM SISAMA,pa da ga malo uljudnije prihvatimo,kao neku ribicu kojoj za dobrodoslicu cemo dati [srednjiprst]  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

bajone

jedan od mojih najboljih drugova ima sportstera i on puni do 100 kao ktm..ja probao, a to mu cak i priznao decko koji vozi ktm-a..s tim da on sedne na motor i ode na more sa devojkom lagano..cisto da budete upuceni posto vidim da vecina nije u tematiku..
Æuti i saraðuj..

easy