Glavni meni

afrika-camila-RD04

Započeo KIZA69, 07 Maj, 2011, 00:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

Citat: R.I.P. poslato 30 Maj, 2011, 09:45
Citat: KIZA69 poslato 30 Maj, 2011, 09:37
a uz afriku ide,kaciga,kofer,pecenje u mb-u i gajba piva....  [rofl] [rofl] [cheers]

i 1500 e  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
mlogo je kume...mlogo je!

assumption is the mother of all fuck up...!

Panta Zemunac

Drug moj, seti se prvih poruka sa ove, tvoje teme....rekao sam ti!
To su bajkovi koji se prodaju od èoveka do èoveka, bez oglasa! Malo je nas koji gotivimo takve te¹ka¹e.

Za par godina niko neæe hteti da kupi bajk stariji od 2000g. a da se pri tome mora 'otvoriti do ...', makar ona bila i Afrika!!

KIZA69

ej ,sta da ti kazem...ako joj je sudjeno da ode-otici ce!ako ne,sta da radim!?znam da necu da je poklonim..mada je i ovo vec luda kuca....
assumption is the mother of all fuck up...!

uroskv

jel  je jos na prodaji???

BANE BROTHERHOOD

Citat: uroskv poslato 03 Jun, 2011, 21:45
jel  je jos na prodaji???
koliko ja znam brat kiza je josh uvek prodaje  :D  samo sto je otisao poslom u italiju jbga!! ali verovatno ce te kontaktirati putem foruma ili mu posalji PP  ako si ozbiljan.pozz  [thumb_up]

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

KIZA69

jeste...na prodaju je jos uvek..nalazi se kod burazera inace njega kontaktirajte ako vas nesto zanima konretno...tel je 063253432,zoran.
samo budite ozbiljni...preksinoc sam dobijao 1850e...nemoze za te pare ,mislim znam da je kriza ali 2000e je zadnja cena tako da ispod toga je nedam.brat bane je bio prisutan kad mi je covek nudio 1850,nisam hteo da je  dam tad..necu je dati ispod 2 soma.
assumption is the mother of all fuck up...!

monsterbnt

Nije kriza bato nego su se ljudi malo izbezobrazili. Kao ima mnogo motora u zemlji pa mora da im padne cena. Jes.....paz da nije. Iako smatram da su afrike precenjene tvoja je DALEKO od toga. Ne poklanjaj je nikome a pravi kupac ce vec da naleti.

;)
Smrt SVIMA!!!!

KIZA69

hvala brate-cenim to!!
assumption is the mother of all fuck up...!

ЯЭВОЛУТИОН

jel ti radis nesto ili juris one grbave talijanke
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

ma jok...samo  one najlepse...i to one jure mene!!
assumption is the mother of all fuck up...!

barakuda

 [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] [neslusam] jel ti zna zena sifru za pristup

barakuda


BANE BROTHERHOOD

PA NIJE VALJDA LOOD DA JOJ DA SIFRU ZA PRISTUP MANIJACKOM FORUMU ... [rofl] [rofl] [rofl] E SADA JEDINO AKO JE OSTAO ULOGOVAN EEEEE ONDAAA  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]  [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

barakuda

pricacu ti jednom kad se budemo videli...........
znaci ako tada nisam dobio cir necu nikad
sta ima kod tebe,nadje li nesto????????????/

BANE BROTHERHOOD

EVO SPUSTIO SM CENU NASAO SAM JEDNU DO JAJA RD 07 ICU JOS SAMO DA PRODAM OVOG DJAVOLA OD 1000 CCM I ODMAH JE KUPUJEM ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

barakuda


KIZA69

#76
momci....da vam  narucim po caffuccino....
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 04 Jun, 2011, 22:27
PA NIJE VALJDA LOOD DA JOJ DA SIFRU ZA PRISTUP MANIJACKOM FORUMU ... [rofl] [rofl] [rofl] E SADA JEDINO AKO JE OSTAO ULOGOVAN EEEEE ONDAAA  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]  [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena] [zena]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
vidim da si jos u jurnjavi...sta bi sa onom belgisko-austrisko-italijanskom kombinacijom????
assumption is the mother of all fuck up...!

BANE BROTHERHOOD

#78
kombinacija skoro pa da je zavrsena  ;D jbga necu da malerisem nista.... :(  znacesh sve cim bude gotovo brat moj pozzz.LET THERE BE BROTHERHOOD 4 LIFE BRO!!!  ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Skupo...
Citat: R.I.P. poslato 30 Maj, 2011, 09:45
Citat: KIZA69 poslato 30 Maj, 2011, 09:37
a uz afriku ide,kaciga,kofer,pecenje u mb-u i gajba piva....  [rofl] [rofl] [cheers]

i 1500 e  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Skupo... [rofl]