Glavni meni

afrika-camila-RD04

Započeo KIZA69, 07 Maj, 2011, 00:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

CUO SAM DA SE OVI AFRIKANCI PRODAJU KO HALVA,PA  KO VELIM,AJD D'UZMEM JEDNU DA VIDIM KAKVO JE TO CUDO....
bogami slabo se nesto prodaju,a ova moja je bas ok,nevidim falinke,agregat ok,gume ajde i one ok,nije kriva a nije ni sugava cena....WTF???
[watching]
assumption is the mother of all fuck up...!

ЯЭВОЛУТИОН

ima pola kile vutre ispod sedista pa tripuj koliko hoces....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

 [joint] [joint] [joint] [joint]
pa ja vidim nesto kad god sednem na nju a meni lepooooo.....
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

postavi se oglas na bjb za kupujem afriku   [watching] ...izmedju ostalog ponudim svoju ,kad posle nekoliko dana pametovanja,iznerviram se i kazem,
[kralj] ''kad toliko znate da meljete a cisto sumnjam da ste kupci  [blahblah] [blahblah] , ako je tako za vas samo sutra cena afrike 2000e...da vas vidim''?
naravno nigde zive duse,,,sto je najgore sve se odigrava na oglasu nekog lika koji je postavio ''kupujem afriku''.......jad i beda! 
assumption is the mother of all fuck up...!

isterivac

Nekim ljudima i da das dzabe, trazili bi da ih castis!
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

KIZA69

pravo zboris brate...
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

#47
zadnja cena 2000e,...ispod toga  [stop]
[unistenje]
assumption is the mother of all fuck up...!

jager

2000? Bolje je daj D®ABE!  [ljutko]  [veryangry]

KIZA69

#49
pa brate zapinje,sta da ti kazem,nevolim da zajmim,zavrsice ispod cene kao i guzzi!
imao sam guzzi v75,,,sredjen do dz...dao sam ga za 1300 jeftinije kad mi je zapelo...tri dana posle toga zove me poznanik i kaze ''jbte pa sto me nisi zvao''...
psovke koje su usledile nisi cuo u zivotu,jer sam po celom gradu i svim mestima gde se okupljamo pricao da ga dajem za jeftiniju kintu iz tog razloga upravo jer mi zapinju ...
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

#50
Citat: KIZA69 poslato 07 Maj, 2011, 00:40
bez ulaganja,sa koferom,registrovana do kraja maja....a,da...cena 2300e
like i said.......let there be light!!!!  [yahoo]
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

znaci zadnji poziv sam dobio pre dva min...i covek je toliko ljubazno ponudio 1600e da sam morao da ga odbijem....!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: KIZA69 poslato 07 Maj, 2011, 00:40
bez ulaganja,sa koferom,registrovana do kraja maja....a,da...cena 2300e
na poziv  coveka koji mi je ljubazno ponudio 1600e,ostadoh i bez naocara a i isekoh patike,mada mislim da je ovo bio SVRSEN CIN za cvike...
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

ove rupice sto su povezane...inace nisu!
assumption is the mother of all fuck up...!

ЯЭВОЛУТИОН

evo dam ti ja 1000 evra...cisto da vidim kakva je reakcija...vidis kako boli stotka kada ti je uskrate..ajde bre dosta ti je to para, vidis da je oskudacija..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

bezi sa sunca brate!!
assumption is the mother of all fuck up...!

ЯЭВОЛУТИОН

Vidim ja da ce i ona u mesne preradjevine, kao cbr....pre ces do kesa da dodjes,,mada kolaju price da to nikom ne crkava, ali daj oglas pa vidi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

KIZA69

ma jebo afriku,citaj pp!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

a uz afriku ide,kaciga,kofer,pecenje u mb-u i gajba piva....  [rofl] [rofl] [cheers]
assumption is the mother of all fuck up...!

R.I.P.

Citat: KIZA69 poslato 30 Maj, 2011, 09:37
a uz afriku ide,kaciga,kofer,pecenje u mb-u i gajba piva....  [rofl] [rofl] [cheers]

i 1500 e  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
ride in peace