Glavni meni

afrika-camila-RD04

Započeo KIZA69, 07 Maj, 2011, 00:40

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

KIZA69

god 92-o,saru sam sam radio jer mi se iskreno njena R nesvidja [veryangry]...motor moze da se vidi i proveri kad ko hoce...mislim nema potrebe [nono] ali znam sta nudim! [thumb_up]
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: the jez69 poslato 11 Maj, 2011, 07:22
god 92-o,saru sam sam radio jer mi se iskreno njena R nesvidja [veryangry]...motor moze da se vidi i proveri kad ko hoce...mislim nema potrebe [nono] ali znam sta nudim! [thumb_up]
da...da napomenem jos,sara je nalepnica,nije farbana....mislim ja nisam,mozda je neko pre mene ali veruj mi neverujem jer se bas vidi da je rdjav ram na nekim mestima...sad opet...
assumption is the mother of all fuck up...!

Panta Zemunac

Iskreno, po meni je ta cena ok ali ako se da jo¹ malo prostora, recimo naèin isplate ili koji % manje!
Na oko je oèuvana a Afrika je to, trajaèe jo¹ 20g kao od ¹ale!

KIZA69

Citat: Panta Zemunac poslato 11 Maj, 2011, 15:09
Iskreno, po meni je ta cena ok ali ako se da jo¹ malo prostora, recimo naèin isplate ili koji % manje!
Na oko je oèuvana a Afrika je to, trajaèe jo¹ 20g kao od ¹ale!
neznam brate,po meni je cena sasvim ok za ljubitelje afrike(s'obzirom sta sam sve video od oglasa),da nepominjem BJB..oni stvarno imaju problema medju sobom..
assumption is the mother of all fuck up...!

jager

Eh... Jebi ga sad..... "imaju problema medju sobom"...
Jbg, svako trazi onoliko koliko misli da mu roba vredi. E sad, da li ce te pare i dobiti, sasvim je drugo pitanje... ;D

KIZA69

ma svima njima ja zelim sve najbolje....nekudim cenu sto je najbitnije,ali misljenje zadrzavam za sebe!!
assumption is the mother of all fuck up...!

Havarisan

mozda cu dobiti puno minusa, ali sta da radim takav sam. kao niko nece da komentarise cenu itd... e ja bih da kazem da cena uopste nije nesto povoljna s' obzirom i da je motor farban i da je 92. godiste. nisu afrike od zlata da im bude ta cena, ali opet kad pogledas da je das u staro gvozdje opet ces izvuci toliko para zato sto je ona duplo teza od ostalih motora.  [farmer]

mohikanac

Za istinu se dobija samo + :).

KIZA69

duga je to prica..ako se secate  onog tdm-900 sto je se menjao za afriku,pa ...da skratim ,sve te kombinacije su izasle u ceni od 2500,tako da me je i afrika toliko kostala,par dodataka i sitnica + kofer...i ja opet trazim iste pare.mozda ih dobijem a mozda i ne..al  sigurno necu da je poklonim..
assumption is the mother of all fuck up...!

jager

Citat: Havarisan poslato 12 Maj, 2011, 10:12
... ali opet kad pogledas da je das u staro gvozdje opet ces izvuci toliko para zato sto je ona duplo teza od ostalih motora.  [farmer]

Hahahakako god, ja ti dadoh plus ;D

Za Afriku je to ok cena, a sigurno je da ima mesta i za cenkanje ;D
Stvar je u tome da i napolju nisu jeftine. Sto valja, mora i da kosta ;D

KIZA69

ljudi moji, [hello]
ja licno nisam za afriku,mislim nisam u fazonu jer se jos uvek ganjam sa zujalicam [motor]a,kad nebudem mogao na njih vracam se na choppere jer sam sa njima i poceo...ali bre motor ima istoriju iza sebe [klanjam_se] [klanjam_se],ima cime da se ku***,jer bre nebi bila to sto jeste da nije toliko puta bila u africi na podujumu number 1...ali da vredi bre vredi [clapp] [clapp] [clapp],dobro ide,malo trosi,udobna je ...cena joj stoji takva kakva jeste. [kralj]
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

KAPARISANA-loooock this to!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

#32
male promene  :o ,podaci isti...i dalje na prodaju,cena malo niza ali nenadajte se da ce ici jos dole  [bejzbolka] ...dakle cena 2300e,
da..i tel je still the same  0644587096  [callme]
[watching]
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

evo...cena smanjena,znaci reg gratis...sad izvolte....a ja sta cu nego .. [watching] [watching]
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

uff...thank's & sorry za ovo vortanje,jbga-imam najbolje namere al se nesto menja iz sata u dan...poz
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: the jez69 poslato 07 Maj, 2011, 00:40
bez ulaganja,sa koferom,registrovana do kraja maja....a,da...cena 2500e
promenjena koza na sedistu i cena...2300e
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: Panta Zemunac poslato 11 Maj, 2011, 15:09
Iskreno, po meni je ta cena ok ali ako se da jo¹ malo prostora, recimo naèin isplate ili koji % manje!
Na oko je oèuvana a Afrika je to, trajaèe jo¹ 20g kao od ¹ale!
malo dorade sedista itd...a cena je spustena za vrednost registracije...s'moje str ja mislim da je siroko!!!
2300e izvolte,bez izuvanja!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: Panta Zemunac poslato 11 Maj, 2011, 15:09
Iskreno, po meni je ta cena ok ali ako se da jo¹ malo prostora, recimo naèin isplate ili koji % manje!
Na oko je oèuvana a Afrika je to, trajaèe jo¹ 20g kao od ¹ale!
evo prostora od 2 glave...moze?
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: KIZA69 poslato 16 Maj, 2011, 15:03
KAPARISANA-loooock this to!!!
bila kaparisana...al nije vise
assumption is the mother of all fuck up...!

uroskv

nema trip master???92?