Glavni meni

afrika-camila-RD04

Započeo KIZA69, 07 Maj, 2011, 00:40

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

KIZA69

bez ulaganja,sa koferom,registrovana do kraja maja....a,da...cena 1850e
assumption is the mother of all fuck up...!

Bori¹a


Gavrolini

Citat: Borko Motorko poslato 07 Maj, 2011, 00:56
Kontakt? :) :)
ima,samo okrenes kljuc na desno...kod svakog motra isto dajes kontakt :)

Bori¹a


KIZA69

ups...0644587096..kiza
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

#5
Citat: the jez69 poslato 07 Maj, 2011, 09:04
ups...0644587096..kiza
evo jos neka slikicica sa ozera naseg markovackog......
assumption is the mother of all fuck up...!

Gile_ExtremeBoy

Isao sam danas da gledamto motorce stvarno je full fullova, a ne da pali.. nego ako se malo jace zakasljes pored njega upali se cudo.. znaci na zubac ljudi.. na dodir to je neverovatno. Motor je za svaku pohvalu  [clapp]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

KIZA69

'fala gile-'fala ;D....dace bog [klanjam_se]...uzece je bane, my brother(psssst [bejzbolka],samo nepricajte nikom,moram da ga nagovorim))) [rofl] [rofl] [rofl]
assumption is the mother of all fuck up...!

aca-pn

Citat: Gile_ExtremeBoy poslato 08 Maj, 2011, 02:40
Isao sam danas da gledamto motorce stvarno je full fullova, a ne da pali.. nego ako se malo jace zakasljes pored njega upali se cudo.. znaci na zubac ljudi.. na dodir to je neverovatno. Motor je za svaku pohvalu  [clapp]
Tako pali svaka ispravna afrika, nista cudno.

KIZA69

pa dobro,ima i toga...evo ti jedan + od mene za to!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

all inclusive...a ,da...+ original vizir od rd07!!!
assumption is the mother of all fuck up...!

Panta Zemunac

Ne Afrika...ma tako pali svaki na¹telovani agregat....kupuj to dok se nije predomislio i kao oni sa BJBa, poèeo da ceni 3500e!

KIZA69

brate...jer valja ili ne???sta ima to na BJB-u brate???
assumption is the mother of all fuck up...!

Panta Zemunac

Ma klo¹ari, napravili biznis pomoæu par kretena i Afrike cene od 3000-do 4000e! Od O4-O7RD!
raspitaj se ovde na forumu o njihovoj, pravoj vrednosti....Ja moju prodao za 1000e (RD 03)...u redu, ko mi kriv, mogao sam i za 1500 ali ne i za 2000-2500e!!

jager

Ovo je MEGA POVOLJNA Afrika! Mene je moja proslog maja izasla 3550 eura neregistrovana! Bez da poznajem motor, sveopsta preporuka!!!!!!

KIZA69

ok....nisam znao...mada je stvarno do dz...bane brotherhood mi je svedok,video je vec 2-3  puta,stavljen givi kofer,mislim da je malo stariji model ali je ok...motor je registrovan do kraja maja ali sad sta da  radim...to je sto je!!!
evo jos neka slikica..mada to nemenja mnogo,al ajd!
assumption is the mother of all fuck up...!

Panta Zemunac

Ma OK zajebi se kao ja pa plati 2400e RD03...a onda je prodaj za soma....soma i po!!
Jager je uzeo RD 07...neæe biti da je isto, zar ne?

KIZA69

upravu si...nije isto..!
assumption is the mother of all fuck up...!

KIZA69

Citat: jager poslato 10 Maj, 2011, 20:26
Ovo je MEGA POVOLJNA Afrika! Mene je moja proslog maja izasla 3550 eura neregistrovana! Bez da poznajem motor, sveopsta preporuka!!!!!!
hvala jageru...ako mi nebude gotov lezaj na mojoj zujki,eto me u vrscu sa camilom!!
assumption is the mother of all fuck up...!

DUKE Vuk

Nisam video koje je godiste ova Afrika. Po slikama lici na 90-92, ali ofarbana u saru 98.
One Afrike od 3000 se malo razlikuju od ove. Sto se cene tice ne bih da je komentarisem da li je velika ili mala, nije pristojno  [stop].
Sretna prodaja.