Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Laki-zr

Alooo offeri :D (ko im kaze aaa? :D ) Dajte slike :D


Che

Kvantitet 10, kvalitet 3 :D

UFF

#623
E pa kad se vec qrcite sa privatnim kolekcijama i kad che kaze da je to kvantitet 10 STA JE ONDA OVO?

prva slika ikad od mene u ovakvim temama  CENZURISANO

Nadalina

Muzicu puzicu, sve dok samo gledas i fotkas i sta vec, a ne pipas- smes.... [srce]
Dzukela u podznaku

Kengur

Ko bre sa privatnim...?
Ovo slike sto sam ja kacio  su javne... :)
Jesu to moje drugarice, ali nisu privatne kolekcije... Ja to ne kacim po netu... :P

p.s. Dao bih vam link, ali bilo mi malo sumnjivo da 15 ljudi odjednom posalje zahtev na fb i to bas svi motoristi... :D

EDIT: Zeno moja  :-* :-* :-*

balcan girl

hahahahahhaha za ovim place pekabeta i sve ostale farme mleka hahahahahaahhahaha
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

RRa¹ko

a ova prasuma sto se nazire je sa njenog pupka ili...  [rofl] [rofl] [rofl]

SSZGO

daj slikaj ti njoj bulju, pusti sise, koga to jos interesuje...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic



UFF


RRa¹ko

ma jok, nesto si se zdzbunio..  [rofl]


MIGE

Citat: UFF poslato 23 Mart, 2011, 22:05
E pa kad se vec qrcite sa privatnim kolekcijama i kad che kaze da je to kvantitet 10 STA JE ONDA OVO?

prva slika ikad od mene u ovakvim temama
ova slika je autenticna,nema sumnje,poznajem ruke coveka koji pipka dude,znam da isto tako pipka lav pivo !!!  [cheers] [cheers] [cheers] [rofl] [rofl] [rofl] :)

balcan girl

uff  [kralj] [kralj]  [klanjam_se] [klanjam_se] hahahhahaha al gde nadje mlekarku  [rofl] [rofl] daj nesto mrsavije breeeeeeee :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2011, 21:50
uff  [kralj] [kralj]  [klanjam_se] [klanjam_se] hahahhahaha al gde nadje mlekarku  [rofl] [rofl] daj nesto mrsavije breeeeeeee :P
obozavam mlekarke,samo tako nastavi uff-e  [kralj]  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

balcan girl

eee daj malo promesaj :D a mikice o ukusima ne vredi raspravljati :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 24 Mart, 2011, 22:03
eee daj malo promesaj :D a mikice o ukusima ne vredi raspravljati :D
pogotovo samnom ne treba raspravljati jer volem dobre dude i guzove !!!  :D :D :D [kralj] [talas]

balcan girl

hahahahaahaahha ti ko gile hahahahah samo trusno :D da ljulja :D ako ako ...al ja bi malo mrsavije nek stavlja za sve nas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kengur

Previse balavite, dajteee slikeeee  [prebicute] [prebicute] [prebicute] :)