Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Tempo upravo sada





TEEfqd

non stop vidjam drolje kako stoje ovako sa krivim nogama po autobuskim stanicama, u redovima....
ladno rave pocele da kompromituju svoj balans zarad izgleda. ja bi pao kad bi stao ovako

dzimika

Ne kapiras, ne stoji ona tako zbog balansa vec da joj ne duva dole :D

balcan girl

postoji vezba koja se radi kad dugo stojis da se ne bi skljokao u nesvest ako imas nizak pritisak  :D :D :D a to je da ukrstis noge u zglobovima dole i zatezes sve misice nogu na par sekundi pa opustis i tako :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

Citat: balcan girl poslato 14 Maj, 2016, 16:36
postoji vezba koja se radi kad dugo stojis da se ne bi skljokao u nesvest ako imas nizak pritisak  :D :D :D a to je da ukrstis noge u zglobovima dole i zatezes sve misice nogu na par sekundi pa opustis i tako :D :D :D
bas sve misice?

SSZGO

#8446
..
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

CBRR1

hahahaha ladno sebe covek stavio u domaci but i guz ahahahhahahah

balcan girl

pa jos da je pokazao i but i guz bilo bi dobro al nijeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SSZGO

devet fegeta je lajkovalo glupi komentar a niko ove devojke na slikama iznad, koliko su gay motomanijaci...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Che

Meni je vise gay sto kacis ove trandze gore.
I onda se cudis sto niko ne lajkuje, wtf?!?

Darko

Ove ribe sa brojem 119 i 120 koj li su kurac stavile brus , jebem li ga ... Sisa bez ... Daske...

monsterbnt

Citat: CBRR1 poslato 15 Maj, 2016, 07:16
hahahaha ladno sebe covek stavio u domaci but i guz ahahahhahahah

A rekli smo bez ruznih riba...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: SSZGO poslato 15 Maj, 2016, 15:22
devet fegeta je lajkovalo glupi komentar a niko ove devojke na slikama iznad, koliko su gay motomanijaci...

da ti kazem iskreno ona sto si se slikao sa njom za godinu dana ce poceti brkovi da joj rastu jer vec pocela da lici na tandzu od hormona i sta sve vec uzima....za razliku od ovih,ona sto si se slikao sa njom u bazenu moze da se naziva ribom jer je stvarno dobra i lici na zensko....nazalost majka ili domacica tesko da ce biti (nemoj da se uvredis,nista licno,neznam sta ti je,ali cim stoji dupetom pred objektiv ne verujem da ce ti biti buduca zena)...jos jednom izvini nista protiv tebe....govorim o ovim sta li su vec shemale?

pitam se da li i po ulici idu tako iskrivljene i izuvijene....skoro sam imao prilike da na jednoj sahrani vidim jednu takvu misicavu i brate....ne bih voleo da me miluje onom obrijanom bradom :)


Lazic

Svi ljubomorni na Arapina... :o ;D

TEEfqd

Citat: SSZGO poslato 15 Maj, 2016, 15:22
devet fegeta je lajkovalo glupi komentar a niko ove devojke na slikama iznad, koliko su gay motomanijaci...
lajk!

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2016, 20:37
Svi ljubomorni na Arapina... :o ;D

sto?pa ko je reko nesto lose o njemu???

zozon

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2016, 20:37
Svi ljubomorni na Arapina... :o ;D
Retko kad se slazem sa tvojim misljenjem ali sad imas plus :-)

Zverinjak II


Lazic

Citat: zozon poslato 16 Maj, 2016, 02:10
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2016, 20:37
Svi ljubomorni na Arapina... :o ;D
Retko kad se slazem sa tvojim misljenjem ali sad imas plus :-)

:-* [srce] :-[