Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

#2560
...jos jedna...da podmitim administratore...ahahahhaha...evo i mala se zahvaljuje... :D





Uploaded with ImageShack.us


p.s.Ako neko od gospode Manijaka ima posebnu zelju u vezi slika,perspektive,poze itd...neka kaze slobodno...napravicemo... ;)

UFF

Administratore mozes da podmitis samo sa br tel ili fb a onda oni da naprave neke detaljije slike u boljoj rezoluciji :D (ne ja, ne umem da slikam)

A nick predlazem samo da skratis npr boki (a da te be nesaju mozes da dodas i neki broj na kraju npr 13)

BOKYBOY


A nick predlazem samo da skratis npr boki (a da te be nesaju mozes da dodas i neki broj na kraju npr 13)
[/quote]
...hvala na velikodusnom savetu...to kad budem pustio kosu i ofarbao se u plavo...onda cu te zamoliti da mi takav nick das...dotle,ako moze ovo moze,ako ne onda nista...

Phoenix

#2563

Citat: bokililic poslato 09 Septembar, 2012, 22:53

Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2012, 22:46
A nick predlazem samo da skratis npr boki (a da te be nesaju mozes da dodas i neki broj na kraju npr 13)
...hvala na velikodusnom savetu...to kad budem pustio kosu i ofarbao se u plavo...onda cu te zamoliti da mi takav nick das...dotle,ako moze ovo moze,ako ne onda nista...

vidim da cesh dobiti transportir [rofl]


@ Uff: aj brishi minus da te ne bi jebo u dupence zaludno!!!  [prebicute]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

monsterbnt

Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2012, 22:46
Administratore mozes da podmitis samo sa br tel ili fb a onda oni da naprave neke detaljije slike u boljoj rezoluciji :D (ne ja, ne umem da slikam)
Ali zato ja umem......i kao urednik teme o fotografiji ne mogu da dozvolim da idu slike u ovako losoj rezoluciji.......covek sve mora sam ako oce da bude uradjeno kako treba.....
Smrt SVIMA!!!!

mkt

Citat: bokililic poslato 09 Septembar, 2012, 22:42
...jos jedna...da podmitim administratore...ahahahhaha...evo i mala se zahvaljuje... :D




[spageti]

BOKYBOY

#2566
...e,manijaci,manijaci...ako ste spali na to da slikate moju malu,onda do mojega,eto Vam je....zar nemate neke u Vasoj reziji...?...ma imate sigurno,samo se stidite,zar ne?...kod mene i ma jos dosta i to u mnogo boljoj rezoluciji...e,al to treba da zasluzite tek...hehehe... ;)

Ljudi,otisli smo u Qrac sa temom,aj menjajte mi nick u BOKYBOY pa da nastavimo sa "Domaci Butt & Boobs"...? [neampojma]

Kengur


BOKYBOY


Kengur

Nemam ja nista od tog bravo... Nego na rodjendan manijaka ponesi gajbu piva... :P

BOKYBOY

Citat: Kengur poslato 09 Septembar, 2012, 23:12
Nemam ja nista od tog bravo... Nego na rodjendan manijaka ponesi gajbu piva... :P
...ocu bre...samo reci kada i gde...?

Kengur

 [prebicute]

Citaj forum od druzenju!  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

BOKYBOY

Citat: Kengur poslato 09 Septembar, 2012, 23:15
[prebicute]

Citaj forum od druzenju!  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]


...nesam skolovala....cu procitam... :-[

Uncle Bob

Citat: monsterbnt poslato 09 Septembar, 2012, 22:54
Citat: UFF poslato 09 Septembar, 2012, 22:46
Administratore mozes da podmitis samo sa br tel ili fb a onda oni da naprave neke detaljije slike u boljoj rezoluciji :D (ne ja, ne umem da slikam)
Ali zato ja umem......i kao urednik teme o fotografiji ne mogu da dozvolim da idu slike u ovako losoj rezoluciji.......covek sve mora sam ako oce da bude uradjeno kako treba.....
Oæu i ja das zrtvujem d drzim sveæu. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Major

Citat: BOKYBOY poslato 09 Septembar, 2012, 11:06


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Citat: BOKYBOY poslato 09 Septembar, 2012, 22:42


Uploaded with ImageShack.us

Bas su dobri ovi pravougaonici na kojima pise forbidden :P

Bori¹a

 >:(  >:( [veryangry] [veryangry]
a bile su dobre slike  [zena]

Hohštapler

ajde ajde... ne plaèi, naæi æe¹ i ti jednog dana pravu devojku.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Major

Citat: Borisa Motorisa poslato 10 Septembar, 2012, 09:59
>:(  >:( [veryangry] [veryangry]
a bile su dobre slike  [zena]

Ti si maloletan.. gde gledas!!! Aj brzo u cosak!

BOKYBOY

hahaha...e blesavi ste skroz...ajde...evo jos malo za kolege manijake... ;)



Uploaded with ImageShack.us

Milomir27

jel ovo neka komsinka?
sve jedna te ista :)