Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Milo¹*

Citat: despic poslato 10 Maj, 2012, 15:33
Ne racunaju se studenti i studentkinje koje su masovno dosle iz unutrasnjosti u bg, bleje po klubovima i jebu se ko nenormalne!
Moji drugari...i drugarice iz bg-a, slabo posecuju klubove...osim kad oce nesto da karaju sa strane...
Svaka seljancica (mislim i na moje sestre) iz unutrasnjosti, cim dodju u bg, zna se gde idu odma'... braun ili free pa akapulko...bas tim redosledom


Bravo! Kod mene na faxu samo se prièa o nekim izlascima po klubovima a 90% studenata nije iz BG. Dakle do¹li da se i¾ivljavaju i kao ne¹to uèe. Mada ima i normalnih ljudi koji su do¹li u BG ali ti su u manjini.


Inaèe po mom mi¹ljenju vrhunac polusveta su oni festivali tipa balkan fun, harmoni skijanje i te zajebancije. Kad èujem zakintos grabim novu rolnu wc papira.
i TDI je ranije bio dobar radio, sad ih ne slu¹am uop¹te. Kad god imaju neko ukljuèenje 9 debila se javi i 1 normalan. A muzika u fazonu loka por tu boka.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

despic

u teatro dolaze matorci (koji su u separeima) i vacare klinkice glupacice ;)
koje ja posle startujem i kao mislim da su fine devojcice, streberke...sve su to govna
klasican divljak

despic

klasican divljak

Boban_m

koja bradavica, mozes kljuceve okaciti.

Che


Gašpar

Citat: despic poslato 10 Maj, 2012, 15:33
Svaka seljancica (mislim i na moje sestre) iz unutrasnjosti, cim dodju u bg, zna se gde idu odma'... braun ili free pa akapulko...bas tim redosledom

I posle toga ne jedu 3 dana.

dzimika

Citat: Gaspar poslato 10 Maj, 2012, 18:07
Citat: despic poslato 10 Maj, 2012, 15:33
Svaka seljancica (mislim i na moje sestre) iz unutrasnjosti, cim dodju u bg, zna se gde idu odma'... braun ili free pa akapulko...bas tim redosledom

I posle toga ne jedu 3 dana.

ne brini gaso ako je dovoljno malo odece na njoj morace samo prvo pice da plati :D

Gašpar

Citat: dzimika poslato 11 Maj, 2012, 00:30
Citat: Gaspar poslato 10 Maj, 2012, 18:07
Citat: despic poslato 10 Maj, 2012, 15:33
Svaka seljancica (mislim i na moje sestre) iz unutrasnjosti, cim dodju u bg, zna se gde idu odma'... braun ili free pa akapulko...bas tim redosledom

I posle toga ne jedu 3 dana.

ne brini gaso ako je dovoljno malo odece na njoj morace samo prvo pice da plati :D

I da se nada da je ubola nekog s kolima ko æe je vratiti kuæi. Ili svojoj kuæi ;D ;D ;D

Lazic

Citat: UFF poslato 10 Maj, 2012, 14:45
lazicu ako si video koja je tema sto okaci strani butt u temu za domaci?

Jebiga lapsus, mislio sam da je strani u pitanju...  :-[

mkt


AndreyRR

lubenaje hladi da se skupe,pa da ih stavi mesto sisica  ;D ;D

mkt


AndreyRR

al ga lavavi zato za sve pare  ;D ;D ;D

mkt

pa mora da nadoknadi feler jbga

AndreyRR


cone


sloper

vatrena...navijaèica ;)


Lazic

Pa 'desi bre Sloperu kuæo stara, ne znadoh da l' si ¾iv, nema te sto godina... [cheers]

dzimika


Lazic

Sva¹ta ti zna¹, æale... :D