Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: Gaspar poslato 02 Februar, 2012, 01:13
Che, koleze smo? ;D

Bili nekada davno, no nisam se dugo zadrzao tamo :)

dani-dax


Gašpar

Druze, ti se bas bacio u pregledavanje ove teme. Skoro pa godinu dana od pisanja tog posta  ;D


dzimika


dani-dax

Citat: Секси Глиста poslato 11 April, 2011, 01:22
[neslusam]
izvini ova ovde je Angelina ja sam pogresio ;) samo reci odakle je znas ja je znam jako dobro da ne kazem i previse
msm nista lose ali ne bi voleo da joj se nadju neprijatne slike ovde mada nema ih... a sto se tice pregledavanja drugar mi je rekao da su njene slike na forumu pa pitam ;)

UFF

A ja za malo upravo da se zajebem i okacim nesto home/private sto sam slikao sa njom  [facepalm]

dani-dax

hahaha svaka cast ako imas tako nesto skidam kapu

Gašpar


Che


dzimika

e jesi neki :P
pa pomozi drugaru :D

UFF

che nemoj da si takav covek
ako trazi za momacko vece daj mu jbt

Che


Major

Citat: dani-dax poslato 02 Februar, 2012, 19:53
Citat: Секси Глиста poslato 11 April, 2011, 01:22
[neslusam]
izvini ova ovde je Angelina ja sam pogresio ;) samo reci odakle je znas ja je znam jako dobro da ne kazem i previse
msm nista lose ali ne bi voleo da joj se nadju neprijatne slike ovde mada nema ih... a sto se tice pregledavanja drugar mi je rekao da su njene slike na forumu pa pitam ;)

Vecina ne zna devojke koje postavi ili ih zna veoma povrsno. Uglavnom su sa Fejsa ili sa bureka.
Slike su svuda na netu tako da ako ima neke "neprijatne" slike onda ce vec negde izaci, ti realno nemas sanse da svuda juris i da molim admine da skidaju slike ;)

zozon


Gašpar

Neces me naterati da ti dam broj  :P :P



Bori¹a

Ко не зна, Марија је девојка Gastozza (оног лика са ју тјуба) ;D

http://www.dodaj.rs/f/43/IO/h490JV3/marijinasisa.png

bokilic

Gastozz je odrastao u svilajncu u mom komsiluku..bio bleskast kao dete..i ostao bogme..
brmmmm