Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

miodrag


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Phoenix

Citat: Zverka poslato 25 Januar, 2012, 17:53
Citat: MILJAN poslato 25 Januar, 2012, 16:45
Citat: 3006 poslato 25 Januar, 2012, 13:21
Pravo da ka¾em, vi¹e mi ide na qrac koliko lièe jedna na drugu...
Kao da ih ¹tancuju po kalupu.
Dobra riba NE MORA po pravilu da ima naduvane usne, filovane i podignute sise i da bude anoreksièna. Pogotovo NE MORA da stavi ovo govno od mu¹ièarski naoèara na glavu. Pola lica joj pokrije, mo¾e da bude rugoba i da se kurèi. NE MORA da krivi kièmu da bi se natræila, jer dupeta nema. MO®E SLOBODNO da ima drugaèiju frizuru. MO®E SLOBODNO da se obuèe drugaèije, SME da obuèe duksericu. Ako je dobra, dobra je i u duksu. NE MORA da napakuje kilo ¹minke pa da izgleda kao molovani ðavo. Ionako je veæina tako napucanih riba, ustvari, ru¾na. Pogledajte malo bolje lica. NE MORA da poèupa obrve do poslednje dlake pa da ih posle nacrta. NE MORA da ima tetova¾u na nozi ili guzici. NE MORA da nosi cipele sa platformom i ¹tiklom od 12cm. SME da obuèe ne¹to jeftino. Tako æe vredeti vi¹e. Sa skupim stvarima na sebi postaæe jeftina ona sama.
I NE MORA da popu¹i frajeru koga je upoznala pre pola sata da bi bila dobra riba.
Koja je dobra - dobra je. Plastika je plastika.
[glavazid]
[djavo]
100% taèno... Ovu sam namerno nazvao èapljom.Takve noge ima samo èaplja, droplja i sliène ptice.. Meni se iskreno ne sviðju nogari..A ostalo: pa kli¹e... Mnogo puta viðeno i nema nikakvu izra¾ajnost tj. personality...



svaka cast  VAMA  OBOJICI !!!!!
BAR NEKO  SA MALO UKUSA  u ovom haosu
MENI JE DOSLO DA BACIM PEGLU kad sam  videla ovu NAPUMPANU ...
ko to moze uopste da pipa...


svako Zverka,chak i ovi kojima se to ne svidja! Niko ne bi odbio da mu se pruzi shansa ali ne mora da znachi da bi voleli da im devojka bude u tom fazonu! Ovo dodje egzotika i za vecinu nedostizno ma koliko one bile plitke.
I kad mushkarac prokomentarishe da mu se ovo ne svidja onda mu se ili ne svidja ili je gejchina a za zene mmm... ljubomora  :P
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Zverka

nije  ljubomora... SVEGA MI ...
na sta ...NA GOMILU  SALA  KOJE SU  JOJ izvukli iz bulje  i  napumpali u usta
BRATE I DA SAM  MUSKO  SUMLJAM DA BI MI SE DIGO NA OVO
ok ...kontam  muska populacija  retko da konta i razmislja...vec gleda samo de ce da umoci ...AL   BEZ PRESERAVANJA OVO JE stvarno  previse...
A I STO MILJAN KAZE...noge  ko  caplja...kako se jadna ne izlomi na tolikoj platformi???
svaka  cast  svakome ko  bi to obrnuo ..AL  MENI JE ipak PRIRODNO DALEKO LEPSE... realno ...
Never ride faster than your angel can fly

:D

AndreyRR

sta bi sve spalo sa nje kad bi dobila samar  ;D ;D

Zverka

Never ride faster than your angel can fly

:D

K_A_W_A

Pa i na Yuga kad nataknes neke alu felne, malo ga spustis, zatamnis stakla, na soferku gore zalepis RACING ;D pa i on odmah bolje izgleda ;D ;D ;D  [rofl] [rofl]

@Edit  Mada oni jugici sto im pise TURBO na soferci, kao da mi izgledaju bolje, a mozda i idu brze  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Phoenix

Citat: Zverka poslato 25 Januar, 2012, 18:11
nije  ljubomora... SVEGA MI ...
na sta ...NA GOMILU  SALA  KOJE SU  JOJ izvukli iz bulje  i  napumpali u usta
BRATE I DA SAM  MUSKO  SUMLJAM DA BI MI SE DIGO NA OVO
ok ...kontam  muska populacija  retko da konta i razmislja...vec gleda samo de ce da umoci ...AL   BEZ PRESERAVANJA OVO JE stvarno  previse...
A I STO MILJAN KAZE...noge  ko  caplja...kako se jadna ne izlomi na tolikoj platformi???
svaka  cast  svakome ko  bi to obrnuo ..AL  MENI JE ipak PRIRODNO DALEKO LEPSE... realno ...

kao shto rekoh,egzotika! e sad shto svaka guska ima zelju da upadne u taj klishe,jbg  [neampojma]
kao shto su klishe i nabildovani momcu,plavih ochiju i crne kose,jbg svi bi voleli da tako izgledaju,to privlachi paznju,to dopunjuje ego  [neampojma]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gašpar

Citat: K_A_W_A poslato 25 Januar, 2012, 18:16
@Edit  Mada oni jugici sto im pise TURBO na soferci, kao da mi izgledaju bolje, a mozda i idu brze  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kanarinac

Koja ozbiljna filozofiranja. Sto phoenix rece, svako bi joj ga stavio, a posle bi trazio jos. Ako neko ima neku slicnu, slobodno nek je uputi na mene, nisam gadljiv uopste.

MILJAN

Citat: Phoenix poslato 25 Januar, 2012, 18:07
Citat: Zverka poslato 25 Januar, 2012, 17:53
Citat: MILJAN poslato 25 Januar, 2012, 16:45
Citat: 3006 poslato 25 Januar, 2012, 13:21
Pravo da ka¾em, vi¹e mi ide na qrac koliko lièe jedna na drugu...
Kao da ih ¹tancuju po kalupu.
Dobra riba NE MORA po pravilu da ima naduvane usne, filovane i podignute sise i da bude anoreksièna. Pogotovo NE MORA da stavi ovo govno od mu¹ièarski naoèara na glavu. Pola lica joj pokrije, mo¾e da bude rugoba i da se kurèi. NE MORA da krivi kièmu da bi se natræila, jer dupeta nema. MO®E SLOBODNO da ima drugaèiju frizuru. MO®E SLOBODNO da se obuèe drugaèije, SME da obuèe duksericu. Ako je dobra, dobra je i u duksu. NE MORA da napakuje kilo ¹minke pa da izgleda kao molovani ðavo. Ionako je veæina tako napucanih riba, ustvari, ru¾na. Pogledajte malo bolje lica. NE MORA da poèupa obrve do poslednje dlake pa da ih posle nacrta. NE MORA da ima tetova¾u na nozi ili guzici. NE MORA da nosi cipele sa platformom i ¹tiklom od 12cm. SME da obuèe ne¹to jeftino. Tako æe vredeti vi¹e. Sa skupim stvarima na sebi postaæe jeftina ona sama.
I NE MORA da popu¹i frajeru koga je upoznala pre pola sata da bi bila dobra riba.
Koja je dobra - dobra je. Plastika je plastika.
[glavazid]
[djavo]
100% taèno... Ovu sam namerno nazvao èapljom.Takve noge ima samo èaplja, droplja i sliène ptice.. Meni se iskreno ne sviðju nogari..A ostalo: pa kli¹e... Mnogo puta viðeno i nema nikakvu izra¾ajnost tj. personality...



svaka cast  VAMA  OBOJICI !!!!!
BAR NEKO  SA MALO UKUSA  u ovom haosu
MENI JE DOSLO DA BACIM PEGLU kad sam  videla ovu NAPUMPANU ...
ko to moze uopste da pipa...


svako Zverka,chak i ovi kojima se to ne svidja! Niko ne bi odbio da mu se pruzi shansa ali ne mora da znachi da bi voleli da im devojka bude u tom fazonu! Ovo dodje egzotika i za vecinu nedostizno ma koliko one bile plitke.
I kad mushkarac prokomentarishe da mu se ovo ne svidja onda mu se ili ne svidja ili je gejchina a za zene mmm... ljubomora  :P
Bez foliranja, kada vidim anoreksiènu sa silikonom totalno me ne tangira.. Meni se ovo èudo uop¹te ne sviða pa skidala se gola, skala, ¾onglirala, radila salto.. Vi¹e mi je ogavna.. Nema ni¹ta bez prirodnog, domaæeg pa pune ¹ake kvaliteta..ojhaaaa. ( aj' i ja da budem malko vulgaran kad se mora) :)
ps. imao sam tavih ponuda dosta ali sam se sklanjao ... Plastika elastika... Gumi ribe su....bez personality-ja...
Cave ab homine unius libri

Phoenix

Citat: MILJAN poslato 25 Januar, 2012, 19:00
Citat: Phoenix poslato 25 Januar, 2012, 18:07
Citat: Zverka poslato 25 Januar, 2012, 17:53
Citat: MILJAN poslato 25 Januar, 2012, 16:45
Citat: 3006 poslato 25 Januar, 2012, 13:21
Pravo da ka¾em, vi¹e mi ide na qrac koliko lièe jedna na drugu...
Kao da ih ¹tancuju po kalupu.
Dobra riba NE MORA po pravilu da ima naduvane usne, filovane i podignute sise i da bude anoreksièna. Pogotovo NE MORA da stavi ovo govno od mu¹ièarski naoèara na glavu. Pola lica joj pokrije, mo¾e da bude rugoba i da se kurèi. NE MORA da krivi kièmu da bi se natræila, jer dupeta nema. MO®E SLOBODNO da ima drugaèiju frizuru. MO®E SLOBODNO da se obuèe drugaèije, SME da obuèe duksericu. Ako je dobra, dobra je i u duksu. NE MORA da napakuje kilo ¹minke pa da izgleda kao molovani ðavo. Ionako je veæina tako napucanih riba, ustvari, ru¾na. Pogledajte malo bolje lica. NE MORA da poèupa obrve do poslednje dlake pa da ih posle nacrta. NE MORA da ima tetova¾u na nozi ili guzici. NE MORA da nosi cipele sa platformom i ¹tiklom od 12cm. SME da obuèe ne¹to jeftino. Tako æe vredeti vi¹e. Sa skupim stvarima na sebi postaæe jeftina ona sama.
I NE MORA da popu¹i frajeru koga je upoznala pre pola sata da bi bila dobra riba.
Koja je dobra - dobra je. Plastika je plastika.
[glavazid]
[djavo]
100% taèno... Ovu sam namerno nazvao èapljom.Takve noge ima samo èaplja, droplja i sliène ptice.. Meni se iskreno ne sviðju nogari..A ostalo: pa kli¹e... Mnogo puta viðeno i nema nikakvu izra¾ajnost tj. personality...



svaka cast  VAMA  OBOJICI !!!!!
BAR NEKO  SA MALO UKUSA  u ovom haosu
MENI JE DOSLO DA BACIM PEGLU kad sam  videla ovu NAPUMPANU ...
ko to moze uopste da pipa...


svako Zverka,chak i ovi kojima se to ne svidja! Niko ne bi odbio da mu se pruzi shansa ali ne mora da znachi da bi voleli da im devojka bude u tom fazonu! Ovo dodje egzotika i za vecinu nedostizno ma koliko one bile plitke.
I kad mushkarac prokomentarishe da mu se ovo ne svidja onda mu se ili ne svidja ili je gejchina a za zene mmm... ljubomora  :P
Bez foliranja, kada vidim anoreksiènu sa silikonom totalno me ne tangira.. Meni se ovo èudo uop¹te ne sviða pa skidala se gola, skala, ¾onglirala, radila salto.. Vi¹e mi je ogavna.. Nema ni¹ta bez prirodnog, domaæeg pa pune ¹ake kvaliteta..ojhaaaa. ( aj' i ja da budem malko vulgaran kad se mora) :)
ps. imao sam tavih ponuda dosta ali sam se sklanjao ... Plastika elastika... Gumi ribe su....bez personality-ja...

chekaj bre Miljane neshto te ja ne razumem,jel ti one nudile sex ili knjizevno veche? [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

MILJAN

Personality - kao pojava... Alergièan sam na Gumi ribe.. A èisto sumnjam da bi me stavovima zadivile...  Takve se skupljaju kao blato. I te¹ko ih otkaèi¹..Popularno je to zadnjih 15 godina.. Pre bi im ¹ornuo ¹amarèinu nego...
Cave ab homine unius libri

Phoenix

ja samo na Gumi,protiv riba nemam nishta  [yahoo]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

dzimika

najveci fazon sto takve ribe su retko dobre u krevetu, najcesce misli "lepa sam pa ne moram nista ni da znam, samo cu da legnem i da rasirim noge"
ova sa slike izigrava neku ribu ali i nije nesto posebno, video sam devojke koje bez ikakve dorade izgledaju bolje od nje pa ne glume ludilo niti izigravaju neke ribe

nego, mnogo pricate a malo slika, svima po bananu na 24h

AndreyRR

manje teksta vise sexta  ;D ;D

AndreyRR


Kengur

Sta bre ne bi... Pa ko jos nije kibisao na silikonku...? Niko...

Da vidim tog kad dodje profi silikonjara da ne bi stavio... 99% bi jelo tamo gde ona njake... :D

I dajte slike, previse kuckate... :)

MILJAN

"gre¹i¹, ovaj gre¹i¹ sinak"-polazi¹ od sebe pa misli¹ da svi imaju isti uklus.. :D
dronfulja na fotki  ;D
Cave ab homine unius libri