Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Gašpar

Citat: Kanarinac poslato 24 Januar, 2012, 23:58
To je znaci problem sa AkS-om bio? Au jbt koje sranje!

Ne, to je problem sa postom.

- Ukoliko se ne nadje paket, nadoknadicemo vam.
- Gospodjo, vi niste svesni koliko ne mozete da mi nadoknadite  ;D

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Kengur

Sve bih joj oprostio... Jos da nije pumpala usta kod drugog, da je dosla na moj kompresor, gde bi joj bio kraj... :D

Kanarinac

Citat: Gaspar poslato 25 Januar, 2012, 00:08
Citat: Kanarinac poslato 24 Januar, 2012, 23:58
To je znaci problem sa AkS-om bio? Au jbt koje sranje!

Ne, to je problem sa postom.

- Ukoliko se ne nadje paket, nadoknadicemo vam.
- Gospodjo, vi niste svesni koliko ne mozete da mi nadoknadite  ;D

Sad mi je lakse, posto gotivim AKS. Jbt koji mentoli, kako izgube palet jebem ih.

A ova picka gore je vrhunska. :D

3006

Totalno moderna i prirodna, odma se vidi...
Riba je dobra i zgodna ali posle koliko hiljada evriæa ulo¾enih u limariju?
A sa ovim ustima se usrala.
To bi bio model one "da bije¹ i jebe¹".

Gašpar

Ma ima prava usta. Mislim prava za..  ;D

CADILLAC

#1667
Citat: Gaspar poslato 25 Januar, 2012, 12:19
Ma ima prava usta. Mislim prava za..  ;D
;D ;)
BMW BoxerClub Pancevo 666

3006

Pravo da ka¾em, vi¹e mi ide na qrac koliko lièe jedna na drugu...
Kao da ih ¹tancuju po kalupu.
Dobra riba NE MORA po pravilu da ima naduvane usne, filovane i podignute sise i da bude anoreksièna. Pogotovo NE MORA da stavi ovo govno od mu¹ièarski naoèara na glavu. Pola lica joj pokrije, mo¾e da bude rugoba i da se kurèi. NE MORA da krivi kièmu da bi se natræila, jer dupeta nema. MO®E SLOBODNO da ima drugaèiju frizuru. MO®E SLOBODNO da se obuèe drugaèije, SME da obuèe duksericu. Ako je dobra, dobra je i u duksu. NE MORA da napakuje kilo ¹minke pa da izgleda kao molovani ðavo. Ionako je veæina tako napucanih riba, ustvari, ru¾na. Pogledajte malo bolje lica. NE MORA da poèupa obrve do poslednje dlake pa da ih posle nacrta. NE MORA da ima tetova¾u na nozi ili guzici. NE MORA da nosi cipele sa platformom i ¹tiklom od 12cm. SME da obuèe ne¹to jeftino. Tako æe vredeti vi¹e. Sa skupim stvarima na sebi postaæe jeftina ona sama.
I NE MORA da popu¹i frajeru koga je upoznala pre pola sata da bi bila dobra riba.
Koja je dobra - dobra je. Plastika je plastika.
[glavazid]
[djavo]

dzimika


AndreyRR


mirno

"ko te ter'o da ih èupas, imala si lepe obrve k'o majmun" - tesna ko¾a
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

AndreyRR


nesic1

#1673
moja drugarica pocupala obrve pa ih istetovirala  [rofl]
posle toga smo je zvali celava riba  :D

UFF

znam dosta njih koje su pocupale pa istetovirale
ali ne da bi bile bolje ribe vec zato sto im se smucilo da ih stalno sreduju
ovako ne zahtevaju odrzavanje i uvek su savrsene

nekim stoji a nekim ne..

mkt

ma pocep`o bi je ki seljak prakticnu zenu

MILJAN

Citat: 3006 poslato 25 Januar, 2012, 13:21
Pravo da ka¾em, vi¹e mi ide na qrac koliko lièe jedna na drugu...
Kao da ih ¹tancuju po kalupu.
Dobra riba NE MORA po pravilu da ima naduvane usne, filovane i podignute sise i da bude anoreksièna. Pogotovo NE MORA da stavi ovo govno od mu¹ièarski naoèara na glavu. Pola lica joj pokrije, mo¾e da bude rugoba i da se kurèi. NE MORA da krivi kièmu da bi se natræila, jer dupeta nema. MO®E SLOBODNO da ima drugaèiju frizuru. MO®E SLOBODNO da se obuèe drugaèije, SME da obuèe duksericu. Ako je dobra, dobra je i u duksu. NE MORA da napakuje kilo ¹minke pa da izgleda kao molovani ðavo. Ionako je veæina tako napucanih riba, ustvari, ru¾na. Pogledajte malo bolje lica. NE MORA da poèupa obrve do poslednje dlake pa da ih posle nacrta. NE MORA da ima tetova¾u na nozi ili guzici. NE MORA da nosi cipele sa platformom i ¹tiklom od 12cm. SME da obuèe ne¹to jeftino. Tako æe vredeti vi¹e. Sa skupim stvarima na sebi postaæe jeftina ona sama.
I NE MORA da popu¹i frajeru koga je upoznala pre pola sata da bi bila dobra riba.
Koja je dobra - dobra je. Plastika je plastika.
[glavazid]
[djavo]
100% taèno... Ovu sam namerno nazvao èapljom.Takve noge ima samo èaplja, droplja i sliène ptice.. Meni se iskreno ne sviðju nogari..A ostalo: pa kli¹e... Mnogo puta viðeno i nema nikakvu izra¾ajnost tj. personality...
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

to je dobro jebati

bok se boje ne rastope

a posle preci na neki LED

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Zverka

Citat: MILJAN poslato 25 Januar, 2012, 16:45
Citat: 3006 poslato 25 Januar, 2012, 13:21
Pravo da ka¾em, vi¹e mi ide na qrac koliko lièe jedna na drugu...
Kao da ih ¹tancuju po kalupu.
Dobra riba NE MORA po pravilu da ima naduvane usne, filovane i podignute sise i da bude anoreksièna. Pogotovo NE MORA da stavi ovo govno od mu¹ièarski naoèara na glavu. Pola lica joj pokrije, mo¾e da bude rugoba i da se kurèi. NE MORA da krivi kièmu da bi se natræila, jer dupeta nema. MO®E SLOBODNO da ima drugaèiju frizuru. MO®E SLOBODNO da se obuèe drugaèije, SME da obuèe duksericu. Ako je dobra, dobra je i u duksu. NE MORA da napakuje kilo ¹minke pa da izgleda kao molovani ðavo. Ionako je veæina tako napucanih riba, ustvari, ru¾na. Pogledajte malo bolje lica. NE MORA da poèupa obrve do poslednje dlake pa da ih posle nacrta. NE MORA da ima tetova¾u na nozi ili guzici. NE MORA da nosi cipele sa platformom i ¹tiklom od 12cm. SME da obuèe ne¹to jeftino. Tako æe vredeti vi¹e. Sa skupim stvarima na sebi postaæe jeftina ona sama.
I NE MORA da popu¹i frajeru koga je upoznala pre pola sata da bi bila dobra riba.
Koja je dobra - dobra je. Plastika je plastika.
[glavazid]
[djavo]
100% taèno... Ovu sam namerno nazvao èapljom.Takve noge ima samo èaplja, droplja i sliène ptice.. Meni se iskreno ne sviðju nogari..A ostalo: pa kli¹e... Mnogo puta viðeno i nema nikakvu izra¾ajnost tj. personality...



svaka cast  VAMA  OBOJICI !!!!!
BAR NEKO  SA MALO UKUSA  u ovom haosu
MENI JE DOSLO DA BACIM PEGLU kad sam  videla ovu NAPUMPANU ...
ko to moze uopste da pipa...
Never ride faster than your angel can fly

:D

AndreyRR