Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2011, 00:28
miljane jel si ti  [ludak]

ono je savrseno ako su ti noge mrsave ti se drzi za sise :)
Nepravilne kosti.... meni je ru¾no i totalno neprivlaèno... Krivo, ko¹èato......  Treba da se ve¾ba.... ebe¹ noge na kojima ko¾a visi na koskama.... Gadi mi se kad vidim...
Cave ab homine unius libri

Lazic

Ne obracaj paznju na Uffa, on je svastojeb, pandemska vrsta...

UFF

Ma nije tu nista krivo samo je mrsavo a bolje da je takva nego debela jer se vremenom svaka ugoji pa dodje na svoje dok ce masna biti jos masnija i samo joj fali brkove da pusti a ti da kupis trafiku na plin :D
jedino preterala sa ovim ustima..
i jebale ih te sofersajbne od naocara preko cele face lupio bi joj samar kad to vidim koliko me nervira i koliko je ruzno

MILJAN

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 00:33
Ne obracaj paznju na Uffa, on je svastojeb, pandemska vrsta...
[rofl] [rofl] [rofl]
Citat: UFF poslato 20 Jul, 2011, 00:36
Ma nije tu nista krivo samo je mrsavo a bolje da je takva nego debela jer se vremenom svaka ugoji pa dodje na svoje dok ce masna biti jos masnija i samo joj fali brkove da pusti a ti da kupis trafiku na plin :D
jedino preterala sa ovim ustima..
i jebale ih te sofersajbne od naocara preko cele face lupio bi joj samar kad to vidim koliko me nervira i koliko je ruzno
Aha...ti si mislio da je ¾eni¹ pa èeka¹ da se popuni kako treba do 30- te i bude ok riba..Pa ok... ;)
"Idi begaj bre tamo", nije ovo riba ni blizu kakva treba da bude... Doði do banje i upozanæu te sa nekim sportiskinjama, koje su kao da ih je najbolji skulptor pravio.... Sve ve¾baju... Mi¹iæ pravi oblik a ne mr¹avljenje i gole koske....
Cave ab homine unius libri

UFF

Dogovoreno
ako obecas da nece da me biju :)

samo kazem da je za prskanje odlicna, to joj je bio cilj kad je se radila i u tome je i uspela
e sad ide ono cuveno "a zasto mene svi hoce samo da jebu i zasto me niko ne gleda/voli kao osobu"
pa zato sto nisi osoba tj mozda i jesi ali koga zabole qrac za to? :D

Lazic

Posle malo mozganja, shvatio sam da je ipak bolje biti svastojeb, nego nistajeb...

mkt

ma pocep`o bi je ko peder playboy

The One

gospoða je 30+, ima bar jedan poroðaj iza sebe i "popularna" je
@Laziæ ne¹to izmeðu ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

Lazic

Lazic ne bi da bude izmedju...

MILJAN

Citat: UFF poslato 20 Jul, 2011, 00:43
Dogovoreno
ako obecas da nece da me biju :)

samo kazem da je za prskanje odlicna, to joj je bio cilj kad je se radila i u tome je i uspela
e sad ide ono cuveno "a zasto mene svi hoce samo da jebu i zasto me niko ne gleda/voli kao osobu"
pa zato sto nisi osoba tj mozda i jesi ali koga zabole qrac za to? :D
Kako god...Ja bih mogao samo vodenim topom da je prskam jer me ne tangira takva riba...No..o ukusima.... ;)
A ove ne biju-.... Neæe¹ biti ugro¾en.. ne brini.... Lepo izvajane sportiskinje...
Cave ab homine unius libri

Lazic

Miljane, ne dovlaci Uffove, gde im nije prirodna sredina... Tako se ujebe ekosistem... Naselis endemsku vrstu, obezbedis joj dovoljno hrane, i eto belaja... Posle ne mozes da ih istrebis...

The One

Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 00:56
Miljane, ne dovlaci Uffove, gde im nije prirodna sredina... Tako se ujebe ekosistem... Naselis endemsku vrstu, obezbedis joj dovoljno hrane, i eto belaja... Posle ne mozes da ih istrebis...
ked veæ pomenu endemske vrste  ;)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

MILJAN

Citat: Poison girl poslato 20 Jul, 2011, 01:01
Citat: Lazic poslato 20 Jul, 2011, 00:56
Miljane, ne dovlaci Uffove, gde im nije prirodna sredina... Tako se ujebe ekosistem... Naselis endemsku vrstu, obezbedis joj dovoljno hrane, i eto belaja... Posle ne mozes da ih istrebis...
ked veæ pomenu endemske vrste  ;)
Ne¹to mi je ova malecna poznata....
Cave ab homine unius libri

balcan girl

malecka je bila u pa i kad sam videla sa kim je  [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [thumb_down]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

+ za autenticnost... ;D Gde ces domacije od Ade...? ;D

Major


gane

mr¹ava , ovakva, onakva pametan èovek je sve objasnio :
Kad sam imao 14 godina, mnogo sam ¾eleo da imam devojku. Nadao sam se da æu je jednoga dana naæi.

Sa 16 godina imao sam devojku, ali me ona nije ba¹ volela pa sam zakljuèio da mi treba strastvena devojka puna ¾ivotnog ¾ara.

Na fakultetu sam se zabavljao sa strastvenom devojkom, ali je ona bila suvi¹e emotivna. Bilo je to spektakularno, bila je kraljica drame, odu¹evljavala se i plakala, pretila samoubistvom… Tada sam zakljuèio da mi je potrebna stabilna liènost.

Sa 28 godina na¹ao sam veoma stabilnu devojku, ali je ona bila dosadna. Bila je potpuno predvidljiva i nikad se nije uzbuðivala ni oko èega. ®ivot je postao toliko dosadan da sam zakljuèio da mi treba malo uzbudljivija devojka.

Sa 32 godine na¹ao sam uzbudljivu devojku, ali nisam mogao da dr¾im korak sa njom. Jurila je od jedne stvari do druge, nikad se nigde ne zadr¾avajuæi. Èinila je lude, iznenadne stvari i èinila mene isto toliko jadnim koliko i sreænim. U poèetku je bila zabavna i vrlo energièna, ali sam na kraju zakljuèio da ona jednostavno ne sledi nikakav pravac u ¾ivotu. I tako sam odluèio da naðem devojku koja zna ¹ta hoæe.

Kad sam napunio 35 godina, na¹ao sam pametnu, ambicioznu devojku, koja je stajala èvrsto na zemlji i njom sam se o¾enio. Ona je bila toliko ambiciozna da se ubrzo razvela od mene i uzela mi sve ¹to sam imao.

Sad sam stariji i mudriji, pa tra¾im ¹to mlaðe plavu¹e sa ¹to veæim sisama.

joka

A takvih, ima najvi¹e!    [rofl] [rofl] [rofl]   [cheers]

mkt

evo pusenja sa ade od pre neki dan