Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Jebi ga ljudi,Arapin je pod lovom i moze mu se 8) ,a mi sircasi,kako se u Vojvodini zovu proleteri samo mu zavidimo :'(

Hattrick

Sto si ljubomoran na coveka ?  :)
Njegovo pravo da ulozi novac u vozila ako veruje u to.

gixxer

#9422
Pa i ja upravo to kazem,izgleda nisi razumeo,nikad nisam bio ljubomoran na ljude koji nesto naprave od svog zivota i uspeju u tome,Arapin zaradjuje po svemu lepo,ne interesuje me kako i na cemu,svako od nas je u necemu dobar,samo neki to nikada ne shvate,on je dobar u tome sto radi i verovatno to dobro radi kad zivi kako zivi,to je poenta svega,samo ne treba da dozvoli da ga lova ponese pa da zaboravi ko je i sta je,mnogi naprave tu gresku i posle zazale

Splinter

Domaci But & Guz !!!
Небитни пролазник

gixxer


Hurricane


Splinter

Небитни пролазник

Hattrick

Camel Toe & Bubble Butt, Ajmo rave, nije da toga manjka.  :)

Andreja

Samo rave i debele ¾ene! :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

SSZGO

Citat: friziderdzija poslato 17 Mart, 2018, 09:35
Ако је бмв из рента кара, можда је и цупи рента сиса...само размишљам...без увреде...


uvek treba rentati

ova koja nije rentana me kostala 10 puta vise i samo mi drkala zivce

nikad vise....
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

 [rofl]  pa to si rekao i prosli put kad si bio ovde pa si je opet poveo sa sobom  [rofl]

friziderdzija

investirao u sisu pa sa sobom vodi investiciju da mu je neko ne ukrade...

Hattrick

On odradio limariju, a drugi da tera po dzombe.  [rofl] Nece to tako da ide rodjaci.  [rofl]

Splinter

 [rofl]
Citat: Hattrick poslato 21 Mart, 2018, 10:04
On odradio limariju, a drugi da tera po dzombe.  [rofl] Nece to tako da ide rodjaci.  [rofl]

[rofl]
Небитни пролазник

SSZGO

pa da dok ne dopizdi jednom i ne moze vise da se trpi...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

ajd sto je kupio sisu nego je i odrzava hrani i tera da radi cucnjeve po ceo dan da joj se pedu ne opusti
od takvog vlasnika treba uzeti polovnu robu  ;D


ima ona poslovica:  kad god pomislis kako je dobra znaj da je tamo nekom pun kurac njenih sranja
a vala ima i obrnuto koliko god se tebi smucila ima neko ko takvu jedva ceka, i dobro je sto je tako :)

milomir22

Jbg, ne moze se s njima, a ne moze se ni bez njih, ali je bolje S (tacnije U) njima.

Ja se tesim da negde postoji zena koja nije bestija, ne preispituje sve po 100 puta, ne zvoca, ne menja raspolozenje non-stop, ali da je jos nisam upoznao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mareskin

Citat: milomir22 poslato 21 Mart, 2018, 11:43
...

Ja se tesim da negde postoji zena koja nije bestija, ne preispituje sve po 100 puta, ne zvoca, ne menja raspolozenje non-stop, ali da je jos nisam upoznao.

To se zove najbolji drug :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Ajde ajde, treba I nas trpeti ponekad :P

friziderdzija

Citat: SSZGO poslato 21 Mart, 2018, 11:29
pa da dok ne dopizdi jednom i ne moze vise da se trpi...
i ¹ta onda...da ti vrati silikone i da se vrati svojoj mamici...