Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

despic

eo malo iz mladjih dana...


[attachment deleted by admin]
klasican divljak


Kengur

Citat: despic poslato 16 April, 2012, 20:54
eo malo iz mladjih dana...


Nisi bio losa cipi pravo da ti kazem...
Nije lud UFF....

baha

Ja znam sto ne znam...ali ti ne znas kolko ne znas...

Major

Zaletis se i prvo pravo u sahovnicu, a onda udri po ovom crnom orlu.. ;D

joka

  A ¹to preskakati, sve redom!   [thumb_up]       ;)     [cheers]

3006

Redom, nego ¹ta.
Ravnopravnost i jedinstvo svih naroda... Da se neka drugarica ne oseti zapostavljeno...

Charuga

Bosnooo moja jabuko u cvetuuuu......

goranvojska


Milo¹*

strana 101

face deformisane godinama incesta po selima
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

mirno

Nije mi jasno za¹to ba¹ po selima ???
MK OTAD®BINA
  SRBIJA

despic

kako ti nije jasno?
ja u gradu ne moram da jebem mesec dana ako treba...
al kad odem na selo, nekako, svez vazduh u meni probudi zivotinjsku zelju za sexom
klasican divljak

Milo¹*


Tako je despiæu. I onda kad x nema ¹ta da pegla, dovati svoju sestru. I tako to.

mirno - selo volim kao ¹to volim domaæu hranu ali ne volim zatucane selendre sa seljaèinama.
Velika razlika.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

mirno

MK OTAD®BINA
  SRBIJA

Lazic

#2034
Citat: Milo¹* poslato 10 Maj, 2012, 10:51
mirno - selo volim kao ¹to volim domaæu hranu ali ne volim zatucane selendre sa seljaèinama.
Velika razlika.

Jo¹ ne videh veæe zatucane selendre pune seljaèina od Beograda sa kraja 20-og i poèetka 21-og veka... :D



edit:
alo bre, sad shvatih u kojoj sam temi, dajte bre slika, paceri... ;D

Milo¹*

Citat: Lazic poslato 10 Maj, 2012, 13:36
Citat: Milo¹* poslato 10 Maj, 2012, 10:51
mirno - selo volim kao ¹to volim domaæu hranu ali ne volim zatucane selendre sa seljaèinama.
Velika razlika.

Jo¹ ne videh veæe zatucane selendre pune seljaèina od Beograda sa kraja 20-og i poèetka 21-og veka... :D

Istina laziæu istina! ¹ta misli¹ odakle su do¹li ;)

Sad gledam ovaj ''klub''  life is rich.
brate ova divljina nam je u kom¹iluku, karaðorðeva ulica, BG.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Lazic

I ja se pitam veæ 30ak godina... :D

UFF

lazicu ako si video koja je tema sto okaci strani butt u temu za domaci?

despic

Ne racunaju se studenti i studentkinje koje su masovno dosle iz unutrasnjosti u bg, bleje po klubovima i jebu se ko nenormalne!
Moji drugari...i drugarice iz bg-a, slabo posecuju klubove...osim kad oce nesto da karaju sa strane...
Svaka seljancica (mislim i na moje sestre) iz unutrasnjosti, cim dodju u bg, zna se gde idu odma'... braun ili free pa akapulko...bas tim redosledom
klasican divljak

Kengur

Pre dve nedelje sam zavrsio silom prilike u Teatru... Moram sam da se prekinem od zestine i duvanaaa da prezivim one polumozgove... Seljanija da nema dalje, zlo i naopako.

U braunu vec dve godine bukvalno derista... Akapulko i free, ne secam se kad sam svratio...