Glavni meni

Domaci But & Guz

Započeo SSZGO, 25 Oktobar, 2010, 12:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kengur

Ne gresim... Samo neki ne priznaju.. :)

Moj ukus nisu silikonjare nikako, niti sam ljubitelj prevelikih sisa verovalo ili ne... Ali ne odbijam... Volim nize ribe, zgodne za rukovanje... :) Za sisojkama onako 3 max... :)

Dajteee jos slikaaaaaaaaa :)))))))

Pop

Zna se sta se radi sa ovakvim ribama ;)

"Грме танки џефердари..."


MILJAN

Citat: Kengur poslato 25 Januar, 2012, 21:21
Ne gresim... Samo neki ne priznaju.. :)

Moj ukus nisu silikonjare nikako, niti sam ljubitelj prevelikih sisa verovalo ili ne... Ali ne odbijam... Volim nize ribe, zgodne za rukovanje... :) Za sisojkama onako 3 max... :)

Dajteee jos slikaaaaaaaaa :)))))))
Jbg.... ja sike merim prema mojoj ¹aci tj. minimum ¹estice ako jurim idealno :D Mada su ta vremena davno pro¹la... :)
A ¹to se priznanja tièe ne vidim razlog da ne napi¹em ¹ta mi se ne sviða.. Jer me boli kita ¹ta æe neko da misli... Ja pi¹emo onako kako jeste.. Ne sviða mi se tip ribe sa one slike i totalno sam hladan prema takvim gumi-skeletima.
Cave ab homine unius libri

Gargi

Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

mkt

ko bira masturbira   :P :P :P :P :P :P :P

Splinter

Небитни пролазник

MILJAN

Citat: mkt poslato 25 Januar, 2012, 23:13
ko bira masturbira   :P :P :P :P :P :P :P

To kod neo¾enjenih va¾i :)
Cave ab homine unius libri

Phoenix

Citat: MILJAN poslato 25 Januar, 2012, 23:45
Citat: mkt poslato 25 Januar, 2012, 23:13
ko bira masturbira   :P :P :P :P :P :P :P

To kod neo¾enjenih va¾i :)

najteze je tudje pare ... i svoju zenu ... tako?  :P
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

MILJAN

Cave ab homine unius libri

AndreyRR


UFF

Citat: dzimika poslato 25 Januar, 2012, 19:26
najveci fazon sto takve ribe su retko dobre u krevetu, najcesce misli "lepa sam pa ne moram nista ni da znam, samo cu da legnem i da rasirim noge"

i ja sam tako nekad mislio
tj to je i bilo tacno ranije..

Ali danas su SVE te profi shvatile da im samo izgled nije dovoljan i da je uzaludno bacila pare na silikone i trud na treninge i odricanje od hrane ako ne ume da ga u krevetu odradi profi kao sto i izgleda
i onda kad ubodes vizuelni dzek pot a u krevetu te tek odvali, sve moze, ali bas sve sto pozelis (koliko god to bolesno preverzno bilo) i koliko pozelis, a ako ti ne znas nista sem klasike zna ona i nece ni da ceka da trazis vec ce sama da ti demonstrira
e to onda sutra ostavi dubok utisak i njen si permanently bez obzira sto nema licnost (mada to za licnost uglavnom nije tacno, opustene su iskrene i bezobrazne sto i nije lose)
One su nekad bile glupe sponzoruse a danas su samo inteligentne udavace svesne svog izgleda i prenosti nad drugim zenama koju su resile da unovce na vreme
pametno

AndreyRR


MILJAN

Cave ab homine unius libri

Kengur

Ne kazem da da se ona nekom svidja, ukusi su razliciti... Samo je jedno tacno 99% nas bi joj stavilo... :) Nista vise... :)
Uostalom ako nesto ne volim to su preveliki silikonu u ustima... Ok je malo ako bas nema usne, ali opet imao sam ribu sa silikonima u ustima(bas malo, samo u gornjoj usni) i osecaj je sranje, jer se tacno oseca gde je silikom... Kako god ovo zvucalo.. :D

Phoenix

Citat: Kengur poslato 26 Januar, 2012, 01:16
Ne kazem da da se ona nekom svidja, ukusi su razliciti... Samo je jedno tacno 99% nas bi joj stavilo... :) Nista vise... :)
Uostalom ako nesto ne volim to su preveliki silikonu u ustima... Ok je malo ako bas nema usne, ali opet imao sam ribu sa silikonima u ustima(bas malo, samo u gornjoj usni) i osecaj je sranje, jer se tacno oseca gde je silikom... Kako god ovo zvucalo.. :D

u pravu si,loshe zvuchi ;D nemoj vishe da mozgash,povredicesh se [rofl]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

SSZGO

pa kad stavljaju sranje slikone, nek stavi onaj skuplji pa se nece osecati razlika...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

balcan girl

to sto bi vi stavili ne znaci da bi ga ona primila :P :P :P fali vam kes kolica i laganica :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

despic

sve ga prime kad tad...do sad nisam upoznao ni jednu gadljivu na onu stvar
klasican divljak

3006

Nekada se govorilo
nije moj qrac op¹tinski peèat da overava svakakva  [govance]

Gavrolini

e samo kenjate a na dve strane jedna slika