Glavni meni

15. maj, Vrsacki aerodrom, prva trka sampionata

Započeo Gašpar, 06 Maj, 2011, 12:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Inace moj drug Kengur i ja smo stajali iz Isaka za vreme trke u 1000SS, nije mu bilo bas sve jedno da neko sa K7 dere Misu ...


Kengur

Da, ''pokazivali" smo vreme Zexu... :D

Za koje inace nisu imali kompjuter koji meri ...

motoljuba

sta je uradio Milos Mijailovic 78..1000SS ?
ZIZIJEV MALI

Kengur


Gašpar

Citat: Kengur poslato 16 Maj, 2011, 00:41
Da, ''pokazivali" smo vreme Zexu... :D

Za koje inace nisu imali kompjuter koji meri ...

Napokazivali smo se  ;D Ako nista drugo, bar smo imali najbolje mesto za gledanje  :P :P :P

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 16 Maj, 2011, 00:38
Inace moj drug Kengur i ja smo stajali iz Isaka za vreme trke u 1000SS, nije mu bilo bas sve jedno da neko sa K7 dere Misu ...


Inace, ja sam sedeo dole na travi sa Isakom i njegovim klincem i komentarisali trku :D Mada mi se ucinio jedan lik da lici na Igoraa, ali nije imao MM maicu nego neku valjda moto GP, pa me je to pomelo. Kontam, da bi imao MM maicu na takvoj manifestaciji :D ;D

Kengur

A glupi panduri? hahahaha
ceo dan me hoce sa njima...

Prvo kad sam dolazio, parkiram se, i pocinje masni prasac da mi glumi vlast "AKO SAM TI REKAO OVDE ONDA OVDE", ajde ja iskuliram da me ne hapse jos nisam ni jednu trku pogledao..
Posle kad mi je gasa dao "propusnicu" za box prvi pandrur na kog sam naisao pocne da mraci "STA KAO SAD VAM DALI PROPUSNICE I SVI ULAZITE?" Na sta sam mu se samo nasmesio kroz zatvoren prozor.. :D

I slag na tortu Gasa i ja na ciljnom pravcu on nas smara da se pomerimo... a jojjjj.... Danas me bas hteli... :)


@KAWA kakva bre MM majica crna pa jos debela.. DUMRES u njoj.. I ovako sam pecen kao prase.. :)

Gašpar

#67
Gde si bre bio KAWO? U Vrscu?  Kako ja tebe nesam video  [glavazid] [glavazid] [glavazid]
Moga si da se javis, da pokusas bar da vidis dal sam ja  ;D
Inace MotoGP majica je bila juce, danas je bila neka bela bezveze  :)

P.S. Lepo sam ja rekao da ce danasnja trka biti samo salg na torti  :D
Ceo vikend je ipak prica za sebe i sta se desilo u Vrscu, ostaje u Vrscu  :P :P :P

Joker

Idemoooo Johnny Walker racing team, najbolji tim u Vrscu... Bar u petak... :)

Kao sto su momci rekli... Organizacija jedna VELIKA 0 !! Jutros dolazim an stazu sa vozacem a majstori nas ne pustaju jer su nismo imali propusnice a jos drski... Popizdeli smo... Dva dana defilujemo kako hocemo i niko nista ne prica i samo odjednom STOP... Kao mi radimo nas posao... Kreteni...

Kao sto Gasa kaze, danas je samo slag na tortu... Kada se sve sabre i oduzme, pored svog nerviranja i cimanja, zuljeva, opekotina od sunca, mamurluka, jurnjave rezervnih delova, bilo je stvarno extra... Ko moze, Kraljevo je za dve nedelje, ista prica samo drugo mesto...

Gasparu jos jednom jedno VELIKO hvala za sve... Decko nas je docekao kao kraljeve, bez njega ne bi bilo ovako dobro...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

K_A_W_A

Citat: Gaspar poslato 16 Maj, 2011, 01:03
Gde si bre bio KAWO? U Vrscu?
Ja sam za vikend bio u KI na moto skupu, pa onda u nedelju iz KI za VS (pravio sam Banatsku turneju) ;D Posto te nisam nikad video u zivotu, samo sa slike, ucinilo mi se kao da je to tvoj lik, ali bilo je iz daljine. Ja sam imao Gregorovu maicu sa nazad crvenim natpisom G-BIKE

Gašpar

@KAWA: nisam obratio paznju...
@Marko: Opet kazem, nema na cemu, bilo mi je zadovoljstvo, pocevsi od tog kobnog petka pa do danas... I naravno, repriza u Kraljevu [cheers]

Joker

Videces majice... :D Dobijas jednu...

I tamo si od petka?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

Citat: Kengur poslato 16 Maj, 2011, 01:00

I slag na tortu Gasa i ja na ciljnom pravcu on nas smara da se pomerimo... a jojjjj.... Danas me bas hteli...
a zamisli situaciju da je radio komp a da je on dosao da nas pomeri. Nacestitao bih mu se mile nove godine :D

Kengur


Joker

Koliko ja imam informaciju jeste... Ako ides od petka, odmah pored staze ima smestaj, jeftin a dobar ( skoro kao u Hotelu Breg ;D ), mi cemo tu rezervisati pa javi ako hoces...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Gašpar

U
Citat: Ssn Marko poslato 16 Maj, 2011, 01:59
Videces majice... :D Dobijas jednu...

I tamo si od petka?

Oukej... Videcu da dodjem u subotu( kengure sta mislis na tu temu?), petak nikako :)


Joker

Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

a ne ne ne, petak zaobilazim, ko ce da izdrzi onda subotu posle medovace.. :D
Hocu da idem sigurno... To se bre ne propusta.. :)

Joker

Pusssyyy... :D

Dogovorite se pa mi samo javite... Mi smo dole od petka...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

ajde samo da izadje zvanicna informacija da se stvarno odrzava trka pa cemo se dog :)