Glavni meni

15. maj, Vrsacki aerodrom, prva trka sampionata

Započeo Gašpar, 06 Maj, 2011, 12:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

phantom85


Gašpar

Evo ovako, informaicje sa lica mesta  ;D

Oboren je rekord staze - Milos Milovanovic 00:59:koma nesto  :D
Padalo se dosta.
Brka je prvi pao, otisao mu je sraf sa kartera i omastio zadnju gumu. To je prouzrokovalo pad. Povredio je zglob, ima gips.
Na drugom kvalifikacionom treningu pali su Zex, Sone i Kule. Niko preterano ozbiljno.

WarmUp-ovi krecu od 10.
Prva trka je od 12.

Vidimo se  [cheers]

Inace MotoManijaci dominiraju boxovima, a Boga mi i Vrsackim klubovima  :P :P :P :P

gane


                            12h00                                                        OTVARANjE TRKE

START TRKE
                     
                       12h15                 1000 SBK AMATERI ............. 14 krugova
                       12h45               ENDURANCE   ......................   4 promotivna kruga
                       13h00                 1000 SUPER STOCK .............. 19 krugova
                       13h45              125 SP ................................. 12 krugova
                       14h20               600 AMATERI ...................... 14 krugova
                       15h00              600 SUPER SPORT................ 19 krugova

      PA®NjA:  TAKMIÈARI TREBA DA BUDU  U PREDSTARTU 10 MIN. PRE STARTA SVOJE DIVIZIJE
(primer: Start trke 1000 SBK amateri u 12h15 – takmièari da budu u predstartu u 12h05 )


16h30                                            OBJAVLJIVANjE NEZVANIÈNIH REZULTATA TAKMIÈENjA
                        (oglasna tabla)
   Vreme za podno¹enje PRIGOVORA Direktoru trke je do 30 minuta po zavr¹etku trke za svaku klasu

      18h00                                           OBJAVLjIVANjE ZVANIÈNIH REZULTATA TAKMIÈENJA
                                                                      (oglasna tabla)


             Dodeljivanje nagrada se vr¹i posle svake divizije po Nezvaniènim rezultatima trke       na podijumu kod startne linije


Gašpar

Ko nije bio celog vikenda na stazi, nema pojma sta je propustio  :D
Sutrasnja trka je samo slag na torti  ;)

Brrka

Mogu samo da zamislim, steta sto necu biti tamo.

Sto se mene tice, kakav je pad bio, odlicno sam prosao. Ulje je curelo po gumi ceo povratni pravac i na izlazu iz desne krivine motor je krenuo da kliza i katapultirao me.
Ko je gledao video je kako je izgledalo, ko nije, bice slika ovih dana kada mi fotograf bude poslao.
Ruka je u gipsu, ima velika naprslina na zglobu koju je doktor mogao da uoci ali cela saka je natecena i prste ne mogu da pomeram, u ponedeljak mi rekose da se javim kod doktora opste prakse za uput na ortopediju pa cemo videti sta ce tamo biti dalje.

Gašpar

E pa sta da vam kazem, bilo je odlicno. Sto se tice rezultata, ako vas interesuju, okacicu ih  ;)

Na trci su bili:
Ssn Marko (Johnny Walker racing team  ;D )
Kengur & Pastetus i avanture oko ulaska  ;D
Gane & Yoya motorima  :D
i Alexanto.

Izvinjavam se Alexantu sto se nisam pojavio, kada sam sve obavio, zaboravio sam da okrenem broj  [doh]

Kengur

Pastetus... [rofl]

Inace, par komentara...

Pozitivni:
- Bila odlicna borba u obe 1000 klase
-600 ss odlicna, hepening onako

Atmosvera do jaja, gane i yoyo pozdrav ljudi drago mi je da smo se upoznali! :)


Negativni:

- Komentator: Kule, Kule, Kule, Kule, Crvle, Kule, Kule, Kule, Kule, Kule, Crvle, Kule Kule.......... Brate, ako smo trebali da mu popusimo ki*u mogli su to odmah da nam kazu na ulazu
-organizacija OCAJ, redari RETARDI, hitna vozi u kontra smeru u toku trke 600, katastrofa... Blago receno...
-Prvo nije moglo da se prodje do boxeva, pa smo morali na foru da udjemo, stvarno ne znam koja im je to fora...


-Pljeka, BLAGI OCAJ..  ;D
-Pivo polu toplo, Koka kola polu topla.


Sve u svemu, nije bilo lose.. :)

Brrka

Ja sam se zbog jebenih redara i omlatio ali da je bilo drugacije stvarno bi se nasao u cudu.

Ranovac

Gaspar daj da vidimo malo rezultate sa trka od 12 sati nemam mira sa samim sobom :(

Kengur

retardi, masu liku da je ga sustizu za ceo krug a oni iza njega udaljeni svetlosnu godinu.

Mortisha

#50
Nije Pastetus >:(..... Bastetus bre  ;D

Vruce, vruce, vruce....izgoreli smo na suncu zlo

Gaspar "ima" majcu i kad nema majcu.... ;D ;D


Sto rece Kengur organizacija-nema je...
Komentator koji na svaka dva minuta pominje Kuleta...a onda mu Kule uleti u recenicu sa piiiiiip keve hitnoj pomoci sto vozi u kontra smeru na stazi u toku trke... [ludak]. Covek komentarise ceo dan nesto a ni one ne zna sta....

Inace par momaka je palo....hitna koja ide preko njiva i po vozaca (10 min) i sa njim nazad...sve onako truckajuci se [ludak]
Trka koja nije zaustavljena iako je decko izleteo prilicno zeznuto....pa ono kako koji....tri vozaca usporila i voze lagano...trojica peglaju i dalje...tragedija [doh] [doh] [doh]

A redari masu zastavicama.....e sad dal zutom ili zelenom ili crvenom ili sucmurastom nije bitno....bitno je da se mase nekako-necim.. [facepalm] [ludak]

ALI :D

Sto se tice drustva...meni bilo vise nego super ;D [cheers]

edit: Moja ledja su bas nastradala od  [sunce] [rolleyes]
I got a little secret for ya, I never sleep when comes the night..
But every time I smack my fingers I switch back into the light...
My moon belongs to your sun, your fire is burning my mind...
Is it love or is it lust? Something that I just can't describe...

KIZA69

 [watching] ajd kacite neke slike ili ko ima snimak.... [watching] [watching]
assumption is the mother of all fuck up...!

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

alexanto

Citat: Gaspar poslato 15 Maj, 2011, 17:35
Izvinjavam se Alexantu sto se nisam pojavio, kada sam sve obavio, zaboravio sam da okrenem broj  [doh]

Opu¹teno dru¾e, ima  dana...Pozdrav!

rboban

Ride It Like You Stole It

Gašpar

Pa kaze - 1000 amateri(nije vise happening)
Pop
Puric
Lovric

1000 Stock
Sone
Misa Milovanovic
Zex
Daca
(kad je video da nema sanse, Kule odglumio kvar)

600 Stock
Cvrle
Stosic afrikanac...

Kompletni rezultati cim ih ja dobijem ;)

Mad Max

matori folirant kvar  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl], dobar je. ajd gaspar napisi komplet rezultate od 600 i 1000. ako ima neki snimak  da vidimo sta se desavalo. bravo sone [clapp] [clapp] [clapp] [clapp], a zex kako on tako lose, sobzirom da je non stop na motoru. nista mi nije jasno, sone najmanje trenira i vidi [neampojma]
Brzi od smrti, Jaci od bola

Gašpar

I Sone jos vozi K7   ;D
Inace, Misa je vozio sinoc 0:59 i mislim da je bio ubedjen da ce pobediti, ali...  :D
Ah da, Sonetu je jos pre trke i stradao lanac i sta mislis ko mu je dao? Pa Isak naravno  [rofl] [rofl] [rofl]

Zex je juce pao i malo povredio ruku, kaze da ga nije bolela u toku trke nego da je motor slabo isao(stavio je Ohlins, ali nesto mi se ne svidja kako je isao, on kaze da mu odgovara). Dosta ga je i Kule usporio.

Okacicu rezultate cim ih dobijem.
Zanima li te neko konkretno, znam ovako jos po neki rezultat  ;)

gane

Citat: Kengur poslato 15 Maj, 2011, 18:52
Pastetus... [rofl]

Inace, par komentara...

Pozitivni:
- Bila odlicna borba u obe 1000 klase
-600 ss odlicna, hepening onako

Atmosvera do jaja, gane i yoyo pozdrav ljudi drago mi je da smo se upoznali! :)


Negativni:

- Komentator: Kule, Kule, Kule, Kule, Crvle, Kule, Kule, Kule, Kule, Kule, Crvle, Kule Kule.......... Brate, ako smo trebali da mu popusimo ki*u mogli su to odmah da nam kazu na ulazu


ma nije smorio nego mu je Kule devojka  :P :P :P :P :P :P :P

Kengur

Kule mu je kucka.. :D

Zexa dosta usporio Kule, Sone vozio kao manijak, znaci otkinuo je kako je odvozao, mislim da se Milovanovic smorio kao zec sto nije dobio...