Glavni meni

Kymco Xciting

Započeo cika zuba, 04 Maj, 2011, 10:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

jel zna neko dejana, kymco radnja kod super vera na ngd-u? mene su kod njega poslali iz milano-a?

losmi

Citat: aleks89rd poslato 31 Maj, 2012, 14:24
a koja je fora sa rolnicama, ono da li su teze ili lakse, sta se menja?
ako oces da ti ostane isto stavis fabricku tezinu,a valjda sa laksima imas brzi start,a manju krajnju brzinu,a sa tezima obrnuto,taj neki fazon valjda...
a sa JCostom sta dobijas najbolje pitaj servisere,
ko je dejan ne znam,ali znam da je KDM na nbg,ovlasceni serviser,i imas tehnodrom na bulevaru,tako je bilo pre godinu-dve,sad dal se menjalo ne znam

aleks89rd

ja sam u tehnodromu uzeo motor, momci su vrlo korektni ali im je jako opao posao, motore skoro da ne rade uopste, imaju ih par i imaju nesto malo automobila koji ih izvlace jer su pre godinu dana i to ubacili, ali nece jos dugo koliko ja znam. mislim da je to kdm da je to dejan, ja sam dobio njegov telefon samo kao dejan ne naziv firme. kad dodje do servisa onda cemo o tome da razmisljamo :)

ЯЭВОЛУТИОН

JCosta je tip varijatora...covek patentirao varijator nad varijatorima.....linearnije vuce, vise snage i neznatno veca potrosnja

variador J.costa.avi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

ovo neko ludilo od varijatora....ne bi se sekunde razmilsljao za skut da turim... JEl i cena svemirska!?

Borko_motorko

More ja mog samo vozim. Ne diraj ni¹ta i samo vozi. Inaèe ja sam jako zadovoljan potro¹njom. 500 jeste jaèi ali em registracija em potro¹nja.
Sa budalama se ne vredi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dokusure iskustvom!

aleks89rd

ne vozim ga vise  [sutirakamen] trazim nesto da pazarim, transalp, kle, tenera, dominator, nesto tako  :)
@revolution zvacu te kad skupim parice i napravim selekciju pa da mi das neki savetic i ako hoces da podjes sa mnom da pogledas motor, da odobris  ;D platim dnevnicu i pivo  ;D ;D [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

a da kupis neki motor......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

aleks89rd

bi ja  :'( :'( :'( :'( :'( tanak sam sa parama, zadnjih dve nedelje sve gledam i racunam u dinar, stedim maksimalno  [sutirakamen] [sutirakamen]
treba da mi legne plata za jun i valjda cu od toga da imam za makinu  [neampojma] [neampojma] [neampojma]

Major


aleks89rd

kao sto ste verovatno procitali jutros sam imao udes i izlomio par stvari na guzonji. trbaju mi rucice kocnica i korman. rucica je desna pukla a korman podosta pokrivljen. jel ima neko kontakt neke radnje gde da trazim ili neko ko prodaje delove.

Gašpar


aleks89rd

hvala. nasao sam ih u katalogu. 36 eura par. jel to domaca radnja? video sam da je neko prodavao rucice podesive i po daljini i po sirini, jel mi moze neko o tome nesto reci? odakle one stizu i da li imaju za guzonju? kad vec placam daj da platim kvalitetno  :D

paja021

Desnu ruèicu imam.Korman moram da proverim,ali tek u ponedeljak,po¹to za vikend nisam tu.

aleks89rd

aj javi kad proveris. to bi bilo exstra.  [cheers]

aleks89rd

Paja mi nabavio kocnice. I dalje trazim korman.  [cheers]

Hohštapler

#36
Kako si ti pro¹ao?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

aleks89rd

sto se povreda tice sve je ok. malo me boli lakat ali samo povrsinski, nista ozbiljno, a ostalo nista sve apsolutno ok. sto se tice papira i naplate sam zavrsio sa policijom i lekarima. malopre me zvao neki pandur da mu ispricam ponovo sta se dogodilo. sad treba sa nekim advokatom da vidim sta dalje. treba da proba da se nesto naplati. dogovorio sam se sa tarabom za to da vidimo kad se vratim sa mora, posle 10og sep. a opravka motora, salje mi paja sutra kocnice, treba da ispravim trouglove i da se proveri da li je viljuska kriva. sad cu zameniti kocnice pa kad se vratim sa mora ici kod paje u ns da ispravi korman i da isproverava motor. ako nadjemo korman dok ne odem na more onda ga menjamo.

djolefer

:D

ЯЭВОЛУТИОН

Evo i tvog do sutra.... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11