Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach

Gotov, danas ide.














Lazic


dragan

Lepo nem,sta savrsen

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
samo vas posmatram...

CBRR1

farbach moje misljenje je da si ti jedan od vrhunskih umetnika u ovoj bransi...a motor i ideja ciganluk teski..bilo bi me blam da vozim najiskrenije..jos jednom moj post bez ikakve namere da te uvredim tebe kao tebe i tvoje delo...

farbach

Spram cveca i tropar. Uljara treba da se svidi samo jednom coveku na svetu i njemu je dobar. Znam ja i druge mustre, samo sto su musterije nepismene i ne znaju da ukucaju password, a ne menjam ga godinama:
dajmihiljaduevaraofarbacutimotor
U Minkenu je u modi cirkus i moram da se prilagodim, a moram priznati i da mi se izlizao osecaj za lepo/ruzno. Malo sam postao ganjci sa godinama.
Vidim da se ne svidja ljudima. Dvesta radnih sati i dva plusa.

penzos

 [clapp]  [clapp]  [clapp]
Ma nije se tebi izlizao oseæaj! Pametan si da ne rikne¹ u sirotinji kao veæina umetnika! Ako tera¹ svoje, ma koliko to bilo fantastièno, ako to niko neæe - pu¹iona! Ovako, ka¾u lozinku, ka¾u ¹ta hoæe, izvolte!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: farbach poslato 06 Avgust, 2016, 14:35
Dvesta radnih sati i dva plusa.
Ajde ajde ne kukaj, 3... ;D :-*

Koko

Citat: farbach poslato 06 Avgust, 2016, 14:35
Spram cveca i tropar. Uljara treba da se svidi samo jednom coveku na svetu i njemu je dobar. Znam ja i druge mustre, samo sto su musterije nepismene i ne znaju da ukucaju password, a ne menjam ga godinama:
dajmihiljaduevaraofarbacutimotor
U Minkenu je u modi cirkus i moram da se prilagodim, a moram priznati i da mi se izlizao osecaj za lepo/ruzno. Malo sam postao ganjci sa godinama.
Vidim da se ne svidja ljudima. Dvesta radnih sati i dva plusa.

Dok uredno placaju vezi konja gdje ti gazda kaze, a svaka budala ( musterija ) ima svoj veselje. Fala Bogu nikad nece nestati krivih drva, a ni budala.  8)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!


stilgar

jel ti motori koje uradis vise ne izlaze na ulicu? stoje u dnevnoj sobi da se uziva u pogledu uz kaficu :) svaka cast majstore  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] 

dragan

Jooooj...al su sareni svaka cast...

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
samo vas posmatram...

dr32

Citat: stilgar poslato 07 Septembar, 2016, 12:50
jel ti motori koje uradis vise ne izlaze na ulicu? stoje u dnevnoj sobi da se uziva u pogledu uz kaficu :) svaka cast majstore  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]
I ja sam istog misljenja, kako ovo da teras i da mu se pojavi neka crtica ili zarez  [ljutko] [doh] [doh] [doh] [samoubistvo]
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

farbach



mali_zmaj

Sunce ti zarko....,kako je dobar,a kako je skuuuuuppp....
jin-jang

Biker-Boy

ovakav bajs ne ostavljas ispred ducana :D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

a kada ce onaj oklop od suzukia koji treba da pravis da bude gotov...trebaju mi dva komada////a ti vrtis pedale....ccc

p.s.
opaka sprava...pre par dana druga dotera Bianchi iz 70ih...kupio ga od cigana za 50 evra....campagnolo oprema i nestvarno lak ram za ono vreme...niks alu, carbon muda cuda...samo cromo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

farbach

MOram da odem do BG po oklop. Vratio sam ga Vladi, a nisam skinuo kalup.

Bojan

Covek lepo radi, da ima vise musterija verovatno bi bilo kao u svim studijima/radionicama, lep dizajn npr 1000 ciganija 2000 ili ne radim. Oni kod kojih se ceka na red nece ni da rade ono sto se njima ne svidja.
@farbach posebno mi se dopala ona felga sa malim jedva primetnim skorpijama
Pozdrav  [clapp]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: farbach poslato 20 Novembar, 2016, 12:38
MOram da odem do BG po oklop. Vratio sam ga Vladi, a nisam skinuo kalup.
nije da se zalim...no kukam....zadnji put mi on rekao da je oklop kod tebe i da ces da pravis kalup pa tebe da cimam....a ko sad treba da hvatam vladu da ...mnogo bre komplikovano.............
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11