Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

farbach

Privodim kraju jedan veliki projekat. Najveci deo posla sam odradio pre par godina. Tih slika vise nema u ovoj temi pa ih postavljam ponovo, da budu na gomili.



































farbach











nosac tablice sam izrezao water jetom.









farbach

Gornji deo repa je suzeni i skraceni 999, a podrep sam izvajao od blata i odlio u poliesteru.







Nosac sedista je 10mm aluminijum. Isto secen vodom.
Rezervoar ulja zadnje kocnice je u obliku klipa sa tomosovim 42 karikama.













farbach

Prednja viljuska,
ostatak za koji dan.






eclipse4

svaka cast  [clapp] [clapp]

yzf750


mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

poliester je malo tezak ... zar nema nesto lakse ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

idanijel


farbach

Ima ali je skupo, a uljara je i onako debela, pa joj koji gram  ne znaci nista.
Na HR forumu su me optuzili da motor ciganjski, pa sam bio primoran  da se branim:

Vidim da  vam motor vuce na kirbaj style. Nije mene ponela majstorija nego muka.  Naime,  sve do nedavno, ja sam bio civil. Vozio sam crno sivi motor, putni enduro. Kupio na kredit, bila neka akcija. Objasnili mi gde se sipa gorivo i tako sam krenuo u moto svet. Na moto skupovima sam upoznao masu divnih crno sivih ljudi, sa crno sivim motorima. Fin svet, vidim imamo iste staklene telefone i svetonazore. Sve je bilo dobro dok nisam poceo kao pravi bajker da pijem pivo. Imao sam problem da posle desetog piva provalim koji je crno sivi motor moj. Desavalo se da uzmem tudj. Najgore mi je bilo kada sam se mamuran probudio posle moto zurke i shvatio da to nisam ja, nego jedan drugi crno sivi motorista sa tihim motorom. Pomesali smo se greskom. Bilo mi je zao da prestanem da locem pivo, pa mi je drugar rekao da se tatuviram, nabildujem i usarenim motor. Poslusao sam ga i sada je bolje.

mali_zmaj

Ma licno mi se taj stil motora i prerada nesto i ne svidja,ali mi se svidja ulozen rad,detalji... lak i sve ostalo...  Nekome je to ciganjski,al ima ljudi kojima je to san!!  I vole takav stil,o ukusima je uvjek tesko raspravljati!!!
jin-jang

Gavrolini

Citat: farbach poslato 28 Jun, 2016, 22:24
Ima ali je skupo, a uljara je i onako debela, pa joj koji gram  ne znaci nista.
Na HR forumu su me optuzili da motor ciganjski, pa sam bio primoran  da se branim:

Vidim da  vam motor vuce na kirbaj style. Nije mene ponela majstorija nego muka.  Naime,  sve do nedavno, ja sam bio civil. Vozio sam crno sivi motor, putni enduro. Kupio na kredit, bila neka akcija. Objasnili mi gde se sipa gorivo i tako sam krenuo u moto svet. Na moto skupovima sam upoznao masu divnih crno sivih ljudi, sa crno sivim motorima. Fin svet, vidim imamo iste staklene telefone i svetonazore. Sve je bilo dobro dok nisam poceo kao pravi bajker da pijem pivo. Imao sam problem da posle desetog piva provalim koji je crno sivi motor moj. Desavalo se da uzmem tudj. Najgore mi je bilo kada sam se mamuran probudio posle moto zurke i shvatio da to nisam ja, nego jedan drugi crno sivi motorista sa tihim motorom. Pomesali smo se greskom. Bilo mi je zao da prestanem da locem pivo, pa mi je drugar rekao da se tatuviram, nabildujem i usarenim motor. Poslusao sam ga i sada je bolje.

Kad ciganisemo tdm? Sebe sam dovoljno usarenio da sam sebe prepoznem ali mi se motor utapa u masu.

UFF

znas li password?

Gavrolini

Password je za vas nepoznate. Ja imam kljuceve.

petar357


Izlazak iz crno-sivog ne mora bas da bude odlazak u kic.
Ima i elegantnijih alternativa...

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 29 Jun, 2016, 03:00
Password je za vas nepoznate. Ja imam kljuceve.
[gej]

ЯЭВОЛУТИОН

dizajn je cudna stvar.....jedan milimetar preko i ode u kic i sabaniju......neke mi se stvari na motoru ne svidjaju, ali je bitno da je ideja ispostovana do kraja.....

to je zapravo jedino bitno,,,,ne ide hrom i rdja..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

serbduck

Sto se mene tice, jedina mana je sto ovo sokocalo nije moje - inace bi se istim kurcio ko svitac guzicom.
Svaka cast majstorcino!

    [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

     [cheers]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

farbach


Lazic

Jack Sparrow pod stare dane... ;D