Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

YOman

Citat: farbach poslato 24 Februar, 2011, 08:01
password. Malo je duzi i glasi:
ofarbajmimotordacutihiljaduevrova.
Jeea  [klanjam_se]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Gavrolini

Citat: farbach poslato 24 Februar, 2011, 08:01
Ne otvaram vrata nepoznatim ljudima. Jarici nisu pazili, pa su najebali od vuka. Zbog toga sam uveo password. Malo je duzi i glasi:
ofarbajmimotordacutihiljaduevrova.
Lepa rec i gvozdena vrata otvori.
e nek si im rekao :)

Vlajko

Ajelmozekartica? ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

DISTRICT

Vidim da i dalje odlicno radis, preteranih radova ima koje nisam video ranije !!! Imam jedno pitanje za tebe Marko....Kako, ali KAKO ofarbati plastiku quada (Yamaha raptor), obzirom da je plastika fabricki farbana tokom procesa izlivanja kalupa tj. okopa. Bezuspesan pokusaj predhodnog vlasnika da ga ofarba u perla belu boju je doveo do ljuscenja, a na rezervovaru i do mehurica vazduha koji se pojavljuju ispod boje, a koji kad se motor zagreje nestanu...Elem, prvo pranje pod pritiskom mi je skinulo dosta farbe itd. Zato te molim za pomoc tj. savet......koja procedura, priprema, farba i ostalo su neophodni da ne bi mi se ponovilo sve ovo (ako je moguce, posto mi svi kazu da je to elasticna plastika koja ne trpi farbu zbog savijanja), jer imam zelju da ga farbucnem u neku dobru (akril/metalik?) drugu boju ???? :(   

DISTRICT

P.S. vlada iz NS (pomogao si mi da pronadjem rucno radjeni kompresor za airbrush u tvom komsiluku i za to hvala:)

farbach

Nazovi na 022 640750 ili 065 4150689, mrzi me da kuckam.

farbach

Priprema za pit bike ORION

[attachment deleted by admin]

Gavrolini

Citat: farbach poslato 28 Februar, 2011, 18:56
Priprema za pit bike ORION
auuuu sad cu da cmizdrim dok ne vidim ovako nesto za moj motor....svaka èast marko

Lazic

Citat: farbach poslato 24 Februar, 2011, 08:01
Ne otvaram vrata nepoznatim ljudima. Jarici nisu pazili, pa su najebali od vuka. Zbog toga sam uveo password. Malo je duzi i glasi:
ofarbajmimotordacutihiljaduevrova.
Lepa rec i gvozdena vrata otvori.

jelmozezapetstoevrovafarbanjemotora...?

Gavrolini

Citat: Lazic poslato 01 Mart, 2011, 19:05
Citat: farbach poslato 24 Februar, 2011, 08:01
Ne otvaram vrata nepoznatim ljudima. Jarici nisu pazili, pa su najebali od vuka. Zbog toga sam uveo password. Malo je duzi i glasi:
ofarbajmimotordacutihiljaduevrova.
Lepa rec i gvozdena vrata otvori.

jelmozezapetstoevrovafarbanjemotora...?
bice da nisi dobro ukucao shifru :)


[attachment deleted by admin]

Lazic

jok bre, dobra je sifra, treba malo L...

farbach

Ofarbao Harley

Lazic

tj rezervoar... a dje je kusur...?

Gavrolini

Au Marko nisam znao da si poceo da farbas i poljoprivredne masine.....jos afriku da vidim da si ofarbao i to je to. :)

YOman

I mene je zbunio....  [dunce]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

farbach

Terate me da izlazim napolje i slikam po ovoj zimi.. Ovo ceka na red za farbanje. Poslednja dva meseca farbam samo traktore. Vidite valjda da recikliram stare slike, novih radova nema. Ni u farbari nema dileme, Dzondir zelena ili IMT crvena. Ko hoce da farba motore za hiljadu funti sterlinga, zavrsi farbajuci traktore. Level ispod je da ponovo pocnem da radim stare ves masine i regale.

Gavrolini

au lepe ove crvene plastike od afrike :)

Gašpar

Kad budes poceo da radis ves masine, javi se da ti posaljem par komada  ;D

Lazic

Citat: farbach poslato 06 Mart, 2011, 20:31
Terate me da izlazim napolje i slikam po ovoj zimi.. Ovo ceka na red za farbanje. Poslednja dva meseca farbam samo traktore. Vidite valjda da recikliram stare slike, novih radova nema. Ni u farbari nema dileme, Dzondir zelena ili IMT crvena. Ko hoce da farba motore za hiljadu funti sterlinga, zavrsi farbajuci traktore. Level ispod je da ponovo pocnem da radim stare ves masine i regale.


Citat: Lazic poslato 01 Mart, 2011, 19:05
jelmozezapetstoevrovafarbanjemotora...?

Lepo sam te pitao... ;D ;D ;D

farbach

Kada ukucas taj tvoj password ulazis u farbanje u safe modu. Samo osnovne funkcije, obranicen broj boja i bez thrue colors.