Glavni meni

farbach

Započeo farbach, 24 Oktobar, 2010, 22:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Damnmoto


Andjelo

bicikla je okrecana  svaka cast majstore.................... vise mi se svidjaju boje nego na motoru..............................

Gsx-r 1100

Citat: farbach poslato 17 Oktobar, 2013, 13:43
Jos tri stendera odlaze u subotu. Krece zimska sezona. Cena je 150 e, ako neko hoce.





Hocu ja jedan za Decembar-Januar mi treba za Hayabusu. Mozel ?
Burn Rubber Not Your Soul !!!

farbach

Moze. Koja godina je Hayabusa?

Gsx-r 1100

Burn Rubber Not Your Soul !!!

gogo42

Majstore, Jesi li stavljao na olovku kalkulaciju koliko para bi kostao enduro stender-dizalica
ovakvog tipa, ti bi sigurno kvalitetnije napravio da moze podici i motor oko 250kg
http://www.moto-berza.com/polovni-motori/stender-motocross-racetech-oglas-53860/
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

farbach


gogo42

U tvoj dizajn, varove i estetiku nebi da sumljam ti si  [kralj]
Po komentarima kad je bravarija u pitanju, aman se neceka dugo
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

farbach


Lazic

Citat: farbach poslato 26 Oktobar, 2013, 14:51


Stigla i testirana maska za varenje. Hvala Metarex.

Jebote, postaæe¹ transformer...:o :D :-*

metarex

e lazicu lazicu... pa zar ne vidis da se vec transformisao u bravara :'(
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

farbach

Vi kao da ste zaboravili moju biografiju:

Roðen 1882. Zavr¹io veliku vazduhoplovnu filharmoniju u Peèuju. Veæi deo jednog prepodneva je radio u od¾aèarskom istra¾ivaèkom centru. Dobitnik je preko nekoliko velikih boginja i ¹amara. Poèasni je èlan 'PINK'-ove akademije neukusa i nemorala. Pleni mlade generacije novovrlinama kao ¹to su:la¾, traè i bezèa¹æe.Sanja da postane zelena¹ jednog dana. U meðuvremenu èaèka nos. Ima mobilni telefon.

Rodjen sam kad i tito. Zajedno smo isli na bravarski zanat pa posle na filharmoniju u Pecuj. Tu sam ga naucio da svira klavir. On je jedini bravar valjda, koji je znao da svira. Ali da vari nije imao pojma. Bas los.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Morao sam opet da ga èujem, elektrièna oluja u mozgu koja se otela kontroli, odavno...:o


Citat: farbach poslato 19 Novembar, 2013, 21:51
Ali da vari nije imao pojma. Bas los.

Ja varim odlièno...:D

metarex

Citat: farbach poslato 19 Novembar, 2013, 21:51
Vi kao da ste zaboravili moju biografiju:

Roðen 1882. Zavr¹io veliku vazduhoplovnu filharmoniju u Peèuju. Veæi deo jednog prepodneva je radio u od¾aèarskom istra¾ivaèkom centru. Dobitnik je preko nekoliko velikih boginja i ¹amara. Poèasni je èlan 'PINK'-ove akademije neukusa i nemorala. Pleni mlade generacije novovrlinama kao ¹to su:la¾, traè i bezèa¹æe.Sanja da postane zelena¹ jednog dana. U meðuvremenu èaèka nos. Ima mobilni telefon.

Rodjen sam kad i tito. Zajedno smo isli na bravarski zanat pa posle na filharmoniju u Pecuj. Tu sam ga naucio da svira klavir. On je jedini bravar valjda, koji je znao da svira. Ali da vari nije imao pojma. Bas los.
[kralj] [klanjam_se]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2013, 22:13
Morao sam opet da ga èujem, elektrièna oluja u mozgu koja se otela kontroli, odavno...:o


Citat: farbach poslato 19 Novembar, 2013, 21:51
Ali da vari nije imao pojma. Bas los.

Ja varim odlièno...:D

sta varis? [joint] [panic] [rofl] [rofl]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

pa to...[zvizdi] :D

Ili ¹to je moj profesor ma¹inskih materijala Aleksandar Sedmak rekao '93-æe, ovde se izuèava zavarivanje, ko mi na ispitu pomene varenje, pao je odma'... Varenje se izuèava na drugom fakultetu... :o Nisam nikad polo¾io...:D Ma¹inske materijale, varenje sam doktorirao...:D

metarex

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2013, 22:30
pa to...[zvizdi] :D

Ili ¹to je moj profesor ma¹inskih materijala Aleksandar Sedmak rekao '93-æe, ovde se izuèava zavarivanje, ko mi na ispitu pomene varenje, pao je odma'... Varenje se izuèava na drugom fakultetu... :o Nisam nikad polo¾io...:D

to je zato sto varis sa jakom strujom... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :P :P :P

nego sad vido.... 17k poruka... radis li ti nesto brate lazo ili imas kintu po poruci? ;D ;D ;D :P :P
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]

Inaèe su dotiènom neki nezadovljni ocenom iz zavarivanja, zavarili vrata na kolima na parkingu ma¹inca...:o [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 19 Novembar, 2013, 22:32
[rofl] [rofl] [rofl] [thumb_up]

Inaèe su dotiènom neki nezadovljni ocenom iz zavarivanja, zavarili vrata na kolima na parkingu ma¹inca...:o [rofl] [rofl] [rofl]

To mora da su uradili neki ¹to su polo¾ili, po¹to ovi drugi ne bi znali ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu